Bra Clinic - недоволна. А вие?

  • 12 870
  • 41
  •   1
Отговори
  • Мнения: 98
Здравейте Simple Smile

Моят бюст все си търси удобни дрешки, но за сега трудно намирам и се чудех вие какво мислите за Bra Clinic.

Аз отидох с огромни надежди и ентусиазъм, но всичко беше огромно разочарование, нерви и ходене по мъките. Няма да разказвам подробности, нека първо вашето мнение чуя.

Споделете от къде се снабдявате със по-големи сутиени Simple Smile

# 1
  • България, София
  • Мнения: 638
Споделете от къде се снабдявате със по-големи сутиени Simple Smile
Трудно, много трудно ... и скъпо. Години наред ползвах Триумф, понякога успешно, понякога не съвсем. Последният път категорично се разочаровах и търся алтернатива.
От Бра си взех бански миналото лято. Доволна съм, но не ми се нрави цялата "процедура". Не ми беше особено приятно, но вероятно скоро ще ги пробвам отново.

Не помогнах много, но съм в същата ситуация  Laughing

# 2
  • Мнения: 1 404
И на мен ми е проблем.
Омръзна ми, само като вляза в магазин за бельо да ми кажат - "А Ваш размер нямаме" Simple Smile
Само на Триумф съм, последно попаднах на един толкова мех и приятен модел, че си взех два.
Мислех да ходя и до Бра клиник....

# 3
  • София
  • Мнения: 12 013
Обичам Бра клиник. Не обичам цените им. Има консултантки, които харесвам. Веднъж попаднах на някаква нова кифла и после писах оплакване. С проверените девойки нямам проблеми.

За мен няма алтернатива, но и те са много мили.

# 4
  • Мнения: 444
Аз все се депресирам, че са ми малки гърдите ама така като ви чета, май и големки не е оферта  Laughing

# 5
  • Мнения: 98
Да разказжа и моята история:)

Цените са им "хубави", но все пак като човек без много алтернативи се прежалих да си купя.
И после месец и половина ме разиграваха.

Купих си два сутиена след "консултация", при която ти казват някакви си техни размери. Е след "консултацията", която траеше доста време, си взех два, които се оказаха с един и същи проблем - дълги банели, които при всяко движение на ръката се впиват зверски в подмишницата (яд ме е, че там не съм се раздвижила, ами се бях втренчила в чашките;)).

Та така голямия ентусиазъм умря, когато установих, че и двата болезнено се впиват и при дадени 100+лв за сутиен, очаквах повече! Бях изнервена и крайно оразочарована и исках да ги върна, (абсолютно неносени), защото не ми се занимаваше с тях, но уви, какви ти такива привилегии в нашата държава! Връщане можело само, ако си ги купил онлайн. Ако си инвестирал няколко часа да ходиш до там и да се "консултираш", нямаш такива "права".

Естествено, не ми се занимаваше повече с тях и настоях да ми върнат парите, тъй като става въпрос за болка, не за каприз, а и за немалко пари. Казаха ми, че те не могат (в магазина), но да попълня рекламация и щели да разгледат случая ми.

И месец и половина по-късно след ходения до магазина и няколко мейла, се оказа, че те въобще нямат процедура да връщат пари! Даже го имам написано черно на бяло  #2gunfire #2gunfire #2gunfire С две думи - месец и половина ме лъгаха и разиграваха. Този магазин, които уж мислел за жените Simple Smile

Отвратително отношение към клиента. Оправдават се само, че спазват закона, но не ги интересува клиентът по никакъв начин.

В крайна сметка се примирих, че парите са заминали и ща-не ща ще им нося продуктите.
Като компромис поне помолих да ми предоставят да заменя сутиениете при условията, при които съм ги закупила - втория с 50% отстъпка. Не и това не можело, всичко на нормална цена Simple Smile  Фино и нежно изнудване Simple Smile

Оня ден в друг магазин замених нещо, което бях купила на промоция и в момента е на редовна цена - еми никой не ме караше да си доплащам Grinning Grinning Grinning

Вместо да се опитат да спечелят клиент, който доживот би си купувал от тях, ако е доволен, а те го отвратиха тотално Simple Smile

# 6
  • София
  • Мнения: 983
Купих си 2 сутиена за не малка сума, преди време, след като спрях да кърмя...след това отидох да си купя още- ей няма такива роботизирано-малоумни-безумно "обучени" консултантки #Crazy... След ненужно дълъг разговор, тип: моля да ми дадете еди кой си размер- не не мога, ние сме ви взели мерки и вие сте този размер, аз обаче тъпо и упорито обяснявам, че искам по-малък размер Laughingтцъ не става- ние сме ви мерили и вие сте този размер, ей аз обаче пак- кърмила съм ( който е минавал по тоЗ път знае как е с гърдите положението Wink, сега обаче вече съм друг размер, моля дайте ми да пробвам и пак не ми дадоха Simple Smile, ай сиктир си казвам, да не сте единствените Naughty,ама много време загубих без да си купя нищо...и то с детето в количката...Но продължават да ми пращат Мейли, макар че уж ги отказах...та се чудя как да спра туЙ облъчване,което ми причиняват newsm78

# 7
  • София
  • Мнения: 3 813
Как така не ти дават размер, който искаш? Ами, ако искам да си го купя за сувенир Crazy

# 8
  • Мнения: 1 404
Хм, мисля вече да не ходя Simple Smile
Аз съм много доволна от продавачките в магазина на Триумф, откъдето си пазарувам и не е имало проблем да замешня нещо, дори след като съм го пробвала и тнт....
Това наистина е ужасно,  lilz, направо се ядосах, като прочетох... 

# 9
  • София
  • Мнения: 3 813
Откакто една ми влезе в пробната без предупреждение, за да ме видела как ми стои сутиена, само онлайн купувам #Cussing out

# 10
  • България, София
  • Мнения: 638
Откакто една ми влезе в пробната без предупреждение, за да ме видела как ми стои сутиена, само онлайн купувам #Cussing out

Ей това не смея да го направя, колкото и да ми се иска. Изключително трудно харесвам модел и не си представям, че мога да го купя без да го премеря. Може би трябва да рискувам.

Темата и споделените мнения са много полезни, благодаря!
Бях се запътила натам, че иде лято, но дори и да отида ще бъда мнооого подозрителна  Mr. Green

# 11
  • София
  • Мнения: 3 813
Ако не ти харесва/става - връщаш. Е, набутваш се само с доставки, но пък никой не ме дразни и притеснява.

# 12
  • София
  • Мнения: 12 013
Имам между 15 и 20 сутиена от Бра Клиник. Имам и бански.
Както вече писах, веднъж бях недоволна от обслужването, оплаках се писмено, след което собственикът ми се обади лично по телефона, за да пита какво точно ме е подразнило.

Но като цяло съм доволна. Но вече влизам в пробната, само ако ме обслужват Радост или Диана.

# 13
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 855
Голям проблем ми е избирането на сутиен. Един сутиен си купих от Бра клиник и съм доволна. Премерих поне 30 докато си го избера. Толкова голямо разнообразие от моя размер не бях срещала на друго място. Момичето беше услужливо и обясняваше добре. Цените са съпоставими с тези на Триумф, а и като ходих имаше 15% отстъпка, та към 70 лв. ми излезе. Мисля пак да си купя сутиен от там и ще гледам да се насоча към някоя от препоръчваните консултантки.

# 14
  • Мнения: 98
Купих си 2 сутиена за не малка сума, преди време, след като спрях да кърмя...след това отидох да си купя още- ей няма такива роботизирано-малоумни-безумно "обучени" консултантки #Crazy... След ненужно дълъг разговор, тип: моля да ми дадете еди кой си размер- не не мога, ние сме ви взели мерки и вие сте този размер, аз обаче тъпо и упорито обяснявам, че искам по-малък размер Laughingтцъ не става- ние сме ви мерили и вие сте този размер, ей аз обаче пак- кърмила съм ( който е минавал по тоЗ път знае как е с гърдите положението Wink, сега обаче вече съм друг размер, моля дайте ми да пробвам и пак не ми дадоха Simple Smile, ай сиктир си казвам, да не сте единствените Naughty,ама много време загубих без да си купя нищо...и то с детето в количката...Но продължават да ми пращат Мейли, макар че уж ги отказах...та се чудя как да спра туЙ облъчване,което ми причиняват newsm78


mishoto , уби ме с тая история:) много се смях. но всъщност положението е трагично. Българско отношение в скъпа опаковка  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Циндил - Пиндил, и мен ме награбиха да ми наместват гурдите в чашките преди да питат дали съм ОК Grinning Grinning Grinning

Общи условия

Активация на акаунт