Re: Инвитро в клиника "Селена"- Пловдив, тема N 11

  • 81 478
  • 751
  •   1
Отговори
  • Мнения: 410
Заповядайте в новата тема. Пожелавам на всички  успешни опити в зачеването. Hug


http://www.agselena.com/

Последна редакция: чт, 14 май 2015, 18:43 от I believe I can fly

# 1
  • Мнения: 372
хайде  успелите момичета  вече  кандидат мами  или  мами  да ни  дадат малко късметлийски бременен прашец  !

# 2
  • Мнения: 1 040
И аз на опашка за прашеца  Heart Eyes Благодаря за темата на I believe I can fly  Hug

# 3
  • Мнения: 3 867
Хайде на прашеца, не се бутайте  babydust7 babydust7 babydust7

Успех на всички!

# 4
  • Мнения: 372
 newsm79 newsm79    и малко за  наръсване  от прашеца   ,да е много  заразен  и   успешен

# 5
# 6
  • Мнения: 591
Хайде, да ви поръся и аз за късмет.. babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7
Грабете, момичета от най- късметлийския  прашец.

# 7
  • Мнения: 1 040
Хайде, да ви поръся и аз за късмет.. babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7
Грабете, момичета от най- късметлийския  прашец.

  Hands Clap  Hands Clap  Hands Clap


   newsm68 newsm44 newsm68

# 8
  • Мнения: 410
Момичета, подарявам Естрофем и 2 лепенки Климара в срок на годност. Ако имате интерес, ще се радвам да се свържете с мен.

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 179
Здравейте, момичета! Аз да се отчета: днес ми беше пункцията, изкарахме 31 яйцеклетки, от тях 22 са хубави. Чакам утре да ми се обадят как се развиват нещата, колко са се оплодили, колко се делят. Успех на всички в новата темичка!

# 10
  • Мнения: 591
Валето, браво , направо ми падна ченето.. Laughing Ще си имаш много хубави бебчета..Чакам с нетърпение да пишеш утре. Трудната част мина..Hug

# 11
  • Мнения: 410
Вале, много добър брой сте постигнали. Пожелавам ти да се оплодят и скоро да се похвалиш с положително тестче. Simple Smile

# 12
  • Мнения: 1 040
Валето  smile3501

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 179
Иринка се майтапи с мен, че за три бременности ще имам. Благодаря ви! Трансфер ще правим другия месец, ако всичко е наред. Сега ще ми успокояват яйчниците, че са много изстрадали. В неделя съм на преглед и доктора ще каже как ще действаме нататък.

# 14
  • Мнения: X
Благодаря за новата темичка  Hug
Дано всички да ръсим прашец в следващата Praynig

Общи условия

Активация на акаунт