приятели с привилегии

  • 24 303
  • 272
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 466
Значи свършва му чакането на първия и си лягаш.

Нещата потръгват но след 2 месеца идва ред на другия защото и неговия период изтича.

Лягаш си и с него ли или ?  Laughing

# 121
  • Мнения: 19 327
Значи свършва му чакането на първия и си лягаш.

Нещата потръгват но след 2 месеца идва ред на другия защото и неговия период изтича.

Лягаш си и с него ли или ?  Laughing

Не си разбрал. Оставяш ги и двамата (или петимата, или колкото са всъщност кандидатите за сърцето и други анатомични части на жената) на изчакване и който успее да чака по-(най-)дълго, той е победителят.  Joy

# 122
  • Мнения: 934
Пуснах новата темичка да не разводняваме темата на момичето Simple Smile
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=858134.0;topicrefid=19

# 123
  • Мнения: 466
А докато чакаш какво трябва да правиш ?  Laughing

# 124
  • Мнения: 30 802
Значи свършва му чакането на първия и си лягаш.

Нещата потръгват но след 2 месеца идва ред на другия защото и неговия период изтича.

Лягаш си и с него ли или ?  Laughing

Абе хора, не сте ли имали баби да ви учат. Мъжете не се въртят, за да ги харесваш и да ти е весело. Въртят се, за да им намираш кусури. Така формулираш кои кусури не те кефят. След това си намираш мъж без тия кусури и вече там нещата следва да са сериозни...

Не си лягаш с никого, вкарваш и трети в играта. Която, разбира се, е по-забавна от секса дори.

# 125
  • Мнения: 19 327
А докато чакаш какво трябва да правиш ?  Laughing

А, нищо чудно да си разнообразяват чакането кандидатите с някоя "приятелка с привилегии", докато уж избраната си въобразява, че я чакат, целибатсвайки. А ако много им харесат привилегиите, може и да не дочакат.

# 126
  • Мнения: 30 802
И в такъв случай черпиш, защото си се отървала почти без последствия от кофти човек, който явно не е искал връзка с теб. Или ще плачеш, че ти не си отворила краката първа, та да го задържиш...

Кукумицинка, ми това си е точно пускане на секс с цел изгода- да стоят при теб и да не ходят при друга. Нали не беше това целта...

# 127
  • Мнения: 19 327
И в такъв случай черпиш, защото си се отървала почти без последствия от кофти човек, който явно не е искал връзка с теб. Или ще плачеш, че ти не си отворила краката първа, та да го задържиш...

Кукумицинка, ми това си е точно пускане на секс с цел изгода- да стоят при теб и да не ходят при друга. Нали не беше това целта...

Това са глупости. Не е задължително да е кофти човек. Както около жените могат и обикновено се навъртат повече от един кандидат, които са приемливи (стига да няма някакви особени обстоятелства като живеене на затънтено място, където половината мъже са ти роднини, другата половина впиянчени стари ергени), така и около мъжете обикновено има повече от една кандидатка, които са еднакво приемливи, но някоя, да речем, е по-харесвана, защото имала трапчинки, примерно. Аз не вярвам в теорията за единствената любов, защото тогава щеше да е много трудно от 7 милиарда души да се окажеш в една и съща времева и геолокация с Единствения. Обикновено има няколко подходящи и до голяма степен зависи с кой точно подходящ ще развиеш връзка именно от някакви случайни обстоятелства като време, място и дребни решения. Ако мъжът, докато чака, е обърнал внимание на някоя друга, почти толкова подходяща и привличаща го, с какво го прави това кофти човек? Допаднали са си сексуално, опознали са се интимно и са харесали това, което са видяли един в друг и ето, тя вече е станала по-подходяща от другата, която го кара да чака. Имала съм такъв случай, в момента си е добър съпруг и баща. Освен това, лично за мен сексуалната съвместимост е важна и предпочитам да не чакам половин година, за да разбера дали си подхождаме. Ако ще иначе да е идеален, и да ме е чакал много, щом си легнем и не ми хареса, не ми дреме колко ме е чакал.

И друго нещо, прекаленото чакане, прекаленото изживяване на някакви чувства само вътрешно, може да доведе до прегаряне на чувствата. Имаше един разказ за един и една, много влюбени, много се чакаха, от толкова чакане накрая той я разлюби, тя не беше и си пъхна главата в газовата фурна.

# 128
  • Мнения: 30 802
Ако е харесал друга и е казал- виж, харесах друга, чао, това не го прави кофти човек.

Но ако я е харесал, занимава се с нея, но и с теб, не знам какъв трябва да го пиша, но не е напълно невинен, нито спрямо теб, нито спрямо другата. Ако толкова те харесва, защо търси секс с друга? Ако харесва нея повече, защо още се надява на теб? Човек, дето иска да седне на два стола, не е с високи качества и накрая сяда на земята.

# 129
  • Мнения: 19 327
Ако е харесал друга и е казал- виж, харесах друга, чао, това не го прави кофти човек.

Но ако я е харесал, занимава се с нея, но и с теб, не знам какъв трябва да го пиша, но не е напълно невинен, нито спрямо теб, нито спрямо другата. Ако толкова те харесва, защо търси секс с друга? Ако харесва нея повече, защо още се надява на теб? Човек, дето иска да седне на два стола, не е с високи качества и накрая сяда на земята.

Разбира се, но както е нормално жена да върти няколко, докато си избере, така го правят и мъжете. И някои си признават за харесване на друга, чак когато е сериозно. Не искат да си провалят шансовете, без да са сигурни. Зависи колко е това "толкова" в харесването. Защо да не търси секс с друга, която харесва почти колкото теб, докато още не е правил секс с теб и може и изобщо да не прави. А впоследствие може и да я хареса повече и въобще да не пожелае да прави с теб. И тогава да ти каже - виж, харесах друга...

# 130
  • Мнения: 30 802
Аааа, въртенето е без секс.

# 131
  • Мнения: 19 327
Аааа, въртенето е без секс.

Ама разбира се. Без секс е, поне не с теб.

# 132
  • Мнения: 30 802
Добре де, щом не е лошо, би ли го простила, ако разбереш?

# 133
  • Мнения: 19 327
Добре де, щом не е лошо, би ли го простила, ако разбереш?

Естествено, както казах, аз съм била в положението на непускащата и то е било предимно защото не съм изпитвала кой знае какво привличане. Защо да се сърдя, че човекът си е намерил щастието някъде другаде. Дори не мога да кажа дали с мен щеше да му се получи, въпреки че теоретично бяхме напълно подходящи един за друг.

# 134
  • Мнения: X
Ако вие имате желание да го направите с някого ще изчакате ли 6 месеца да ви проучва ?
Да. Правила съм го неведнъж .Тези, които не издържаха ..не стигнаха до леглото ми.

Последна редакция: сб, 11 юли 2015, 04:24 от Анонимен

Общи условия

Активация на акаунт