Светлината на моя живот - Тема 7

  • 74 752
  • 747
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11 766
"Светлината на моя живот" (Diya Aur Baati Hum)



    "Светлината на моя живот" (Diya Aur Baati Hum) е индийски сериал на телевизия Star TV, който започва през август 2011 г. и продължава и до днес, като до момента са излъчени приблизително 1000 епизода. Сериалът проследява пътищата на Сандия и Сурадж. Той е затрогваща сага за любовта, насърчаването и разбирането.
      На пръв поглед двамата нямат нищо общо - тя е образована, той - обикновен и неграмотен сладкар. Тя мечтае да стане офицер, като се опитва да счупи оковите на семейните ценности. Той е сладкодумен и успява сам в живота. Но съдбата неколкократно ги сблъсква и най-накрая двамата се венчават при странни обстоятелства.
      Сандия е чужда в новия си дом, не разбира нито порядките, нито ценностите на семейството. Възпитана да уважава възрастните, тя не се опълчва на своята свекърва, но трябва да реши - дали да се превърне в типичната домакиня или да продължи да преследва мечтата си - да се изучи и да стане полицай. Подкрепа получава от своя съпруг, който трябва да балансира между властната си майка и амбициозната си жена.
      Сериалът се излъчва всеки делничен ден от 15.30 по БТВ на мястото на "Цветовете на любовта"



Created by:       Shashi Sumeet Productions
Written by:       Shashi Mittal, Seema Mantri, Raghuvir Shekhawat
Directed by:      Sumeet H Mittal, Rohit Raj Goyal



В главните роли:

  • Anas Rashid - Suraj Rathi


Анас е мюсюлманин по религия. Роден е в щата Пенджаб. Завършва университет със специалност Психология. Най големият от пет деца в семейството. Владее урду, арабски и персийски. Кариерата му започва след като се явява на конкурс за красота през 2004г. Тогава печели титлата мистър Пенджаб. Заснел е множество музикални клипове. В началото преди да пробие е работил всичко, включително и като шофьор. Това му помага да научи бързо къде се намират най-добрите студия в Мумбай. Има няколко хобита - по негови думи готви добре. Имал е заведение в родния си град, познава добре и китайската кухня. Калиграфията му се отдава, за сега пее непрофесионално, но една от мечтите му е да запише албум с песни. Кариерата му започва в Стар плюс, където е и до момента. Играл е в няколко сериала, но най-голямата роля в живота му е тази на Сурадж Рати в индийския хит "Светлината на моя живот"

  • Deepika Singh - Sandhya Suraj Rathi


Дипика е родена в Пенджаб. Преди да стане актриса е била студентка по бизнес администрация, а след това прави и специализация по маркетинг в техническия университет в Пенджаб. Родена е в семейство на раджпути. Баща й е собственик на магазин за дрехи, но семейството й често има финансови проблеми. Затова тя помага на баща си в семейният бизнес. След като бизнеса потръгва тя решава, че иска да се занимава сериозно с актьорско майсторство. Заминава за Мумбай, но там е принудена на търпи много лишения. Казва, че дори е имало дни, в които не е разполагала с пари за храна. Въпреки трудностите обаче тя не спира да вярва, че късметът й ще се усмихне. През 2011 година надеждите й са оправдани, защото е избрана за главната роля в хитовия сериал "Светлината на моя живот" 


Реклами с Анас и Депика





Репетиции на Анас и Дипика за Star Parivaar Awards 2015




Анас, Дипика и актьорите - Star Parivaar Awards 2015
 





Заглавна песен на сериала с бг превод:





Превод на биографиите: Миха, Колажи и гифове - Тара, Миха, Софи, Ени и Росинце



Старите теми:


# 1
  • Мнения: 11 766
Уау, приятели супер щастлива съм! Дипика пусна нова невероятна снимка зад кадър с Анас ...  newsm44 newsm76 Two Hearts   love001  Two Hearts txtloves Oha! Отлично начало на темата ...  newsm76 newsm76 newsm76  Не мога да им се нагледам ...  txtloves txtloves txtloves smile3521   ura Тук са от преди няколко дни, но са уникално сладки.  newsm76 newsm76 newsm76 Съобщението на Дипика под снимката й с Анас ме очарова! Великолепни са ...  Two Hearts Two Hearts Two Hearts hug Flushed Flushed   Hands Clap  Дано пуска още и още общи снимки ... Praynig Praynig Praynig



Remembering our past years.#lovely #moments #time #friendship #unity #bonding #DiyaAurBaatiHum @shashisumeetproductions #StarPlus

Спомняйки си нашите минали години. #Време за прекрасни мигове #Приятелство #Единство #Сплотеност #DiyaAurBaatiHum

Последна редакция: пт, 10 юли 2015, 17:07 от Roxis

# 2
  • София
  • Мнения: 1 822
Уау, приятели супер щастлива съм! Дипика пусна нова невероятна снимка зад кадър с Анас ...  newsm44 newsm76 Two Hearts   love001  Two Hearts txtloves Oha! Отлично начало на темата ...  newsm76 newsm76 newsm76  Не мога да им се нагледам ...  txtloves txtloves txtloves smile3521   ura Тук са от преди няколко дни, но са уникално сладки.  newsm76 newsm76 newsm76 Съобщението на Дипика под снимката й с Анас ме очарова! Великолепни са ...  Two Hearts Two Hearts Two Hearts hug Flushed Flushed    Hands Clap Дано пуска още и още общи снимки ... Praynig Praynig Praynig



Remembering our past years.#lovely #moments #time #friendship #unity #bonding #DiyaAurBaatiHum @shashisumeetproductions #StarPlus

Спомняйки се нашите минали години. #Време за прекрасни мигове #Приятелство #Единство #Сплотеност #DiyaAurBaatiHum
Благодаря ти  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Много хубава снимка на двамата Two HeartsХаресва ми и текста който е пуснала Дипика Two Hearts

# 3
  • София
  • Мнения: 1 822
БЛАГОДАРЯ ТИ РОСИ smile3525  smile3525 smile3525
:

Както винаги си се постарала  love001 темата ни е страхотна smile3525 txtloves Two Hearts Two Hearts Two Hearts
Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts

# 4
  • Мнения: 11 766
Лелеее, направо съм на седмото небе от щастие!  newsm44  Kissing Heart Two Hearts Погледнете какви уникални снимки зад кадър пусна Дипика току-що!  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Дипика, анас и престъпника зад кадър на гарата!!!  txtloves txtloves txtloves  Kissing Heart Oha! smile3521  ura Погледнете ги само колко хубаво се забавляват заедно на сета днес! И Дипика и Анас заедно - щастливи, усмихнати. Обожавам ги ...  Two Hearts  Kissing Heart txtloves  love001 Flushed Heart Eyes newsm44 Надявам се винаги да ги виждаме така заедно - личи си, че се разбират страхотно и много се забавляват заедно ...  smile3521  ppp  Hands Clap hug lovekiss lovekiss lovekiss Пускам и това, което е написала Дипика под снимките ...  newsm76 newsm76 newsm76 Не знам за вас, но тези снимки ми напълниха душата - откога чакам да видя Анас и Дипика отново така - щастливи заедно зад кадър!!!  txtloves  Kissing Heart Two Hearts  ura Oha! newsm44 Flushed







Дипика: Ха, ха, ха те се бият за мен ... #Забавление #Лудост #Diya Aur Baati Hum

# 5
  • Мнения: 340
БЛАГОДАРЯ ТИ РОСИ  ЗА СТРАХОТНАТА НОВА ТЕМА newsm51
 
 

# 6
  • Мнения: 11 766
БЛАГОДАРЯ ТИ РОСИ smile3525  smile3525 smile3525
:

Както винаги си се постарала  love001 темата ни е страхотна smile3525 txtloves Two Hearts Two Hearts Two Hearts
Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts

Радвам се, че темата ти харесва Миха!  newsm51  Kissing Heart Two Hearts Благодаря ти за хубавите думи -  те означават много за мен ...  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Пуснала си невероятен колаж с един от любимите ми моменти между Сурадж и Сандия! Уникални сладури са ... txtloves txtloves txtloves  Kissing Heart Two Hearts  love001 Oha! smile3521  ura

# 7
  • Мнения: 11 766
Уау, приятели супер щастлива съм! Дипика пусна нова невероятна снимка зад кадър с Анас ...  newsm44 newsm76 Two Hearts    love001  Two Hearts txtloves Oha! Отлично начало на темата ...  newsm76 newsm76 newsm76  Не мога да им се нагледам ...  txtloves txtloves txtloves smile3521   ura Тук са от преди няколко дни, но са уникално сладки.  newsm76 newsm76 newsm76 Съобщението на Дипика под снимката й с Анас ме очарова! Великолепни са ...  Two Hearts Two Hearts Two Hearts hug Flushed Flushed    Hands Clap Дано пуска още и още общи снимки ... Praynig Praynig Praynig



Remembering our past years.#lovely #moments #time #friendship #unity #bonding #DiyaAurBaatiHum @shashisumeetproductions #StarPlus

Спомняйки се нашите минали години. #Време за прекрасни мигове #Приятелство #Единство #Сплотеност #DiyaAurBaatiHum
Благодаря ти  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Много хубава снимка на двамата Two HeartsХаресва ми и текста който е пуснала Дипика Two Hearts

Няма за какво Миха! Радвам се, че снимката и съобщението ти харесват. И аз много им се радвам ... newsm51 newsm76 Two Hearts  love001 Two Hearts txtloves newsm44

# 8
  • Мнения: 11 766
БЛАГОДАРЯ ТИ РОСИ  ЗА СТРАХОТНАТА НОВА ТЕМА newsm51
 
 

Радвам се, че темата ти харесва Росинце!  smile3525  Kissing Heart Two Hearts Няма за какво да ми благодариш ...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Направих я с голямо удоволствие ...  newsm76 newsm76 newsm76 Аз ти благодаря за невероятното гифче на Анас и Дипика от наградите! Уникални са ... txtloves txtloves txtloves  Kissing Heart Two Hearts smile3521 Oha!

# 9
  • Мнения: 2 592
РОКСИ Hug  bouquet
много ми харесва и  поредната Нова тема smile3521 smile3525
снимките на Анас и Депика са страхотни Crazy Heart Eyes най-после ни се показаха заедно зад кадър и то така щастливи Heart Eyes новия също изглежда добре без очила Laughing а без риза е още по-добре Crazy Laughing Laughing Joy Joy

 Two Hearts Two Hearts Two Hearts Grinning



 Heart Eyes

# 10
  • Мнения: 11 766
РОКСИ Hug  bouquet
много ми харесва и  поредната Нова тема smile3521 smile3525
снимките на Анас и Депика са страхотни Crazy Heart Eyes най-после ни се показаха заедно зад кадър и то така щастливи Heart Eyes новия също изглежда добре без очила Laughing а без риза е още по-добре Crazy Laughing Laughing Joy Joy

 Two Hearts Two Hearts Two Hearts Grinning



 Heart Eyes

Благодаря ти за хубавите думи Софи! Много се радвам, че темата и снимките ти харесват ...  smile3525  Kissing Heart Two Hearts Аз не мога да им се нагледам ...  newsm76 newsm76 newsm76 Днес Анас и Дипика ни зарадваха с толкова много и все прекрасни снимки заедно зад кадър ...  newsm44  Kissing Heart Two Hearts newsm76 Oha! Личи си, че много се забавляват заедно - толкова са щастливи!  txtloves txtloves txtloves Искам винаги да ги гледам така ...  Praynig Praynig Praynig Новия също изглежда добре - дори е писал под една от снимките! Пише невероятни неща за Анас и Дипика - след малко ще пусна превода ...  Flushed Heart Eyes ppp  Hands Clap smile3521

# 11
  • Мнения: 11 766
Уау, Amit Dolawat/ Himanshu също пусна нова невероятна снимка с Анас и Дипика зад кадър от сета на "Светлината" днес! Уникални сладури са ... newsm44 newsm76 Two Hearts  love001 Two Hearts  Kissing Heart txtloves smile3521 Oha!



Амит: Сладък момент зад кадър #Diya Aur Baati Hum #Star Plus #Himanshu #Sagarika #Sooraj

# 12
  • Мнения: 11 766
А ето какво написа Amit Dolawat/ Himanshu под тази снимка, на която е заедно с Анас и Дипика!!! Много добре казано ...  smile3525 newsm76 Two Hearts  love001 Two Hearts  Kissing Heart newsm44 txtloves Oha!



Haha I love this pic and moment...u both are such a cute couple on screen and great fun to be with off screen ...God bless

Амит: Ха ха, Аз обичам тази снимка и момент ... Вие двамата сте толкова сладка двойка на екрана и е много/ страшно забавно да бъда с вас зад кадър ... Господ Да Ви Благослови

# 13
  • Мнения: 2 592
В днешните серии по Войо  гнидите Рати  които останаха в къщата Wink
дори не се опитват вече да крият завистта си към Сурадж и Сандия Rolling Eyes чак Мохит се обади в банката да провери наистина ли Сураджи  си е позволил  да тегли пари от сметката си вместо да внася за да има за тях Rolling Eyes и Менакши която открадна 70 хил. от парите му  Close сега седнала да пита как е възможно  да купува на Сандия нещо че и на почивка да отидат без да  питат  "най-добрата майка на света" Shocked
Красиво колие избра Сандия и Сураджи беше мнооого щастлив да я гледа и го купи Heart Eyes но се оказа че не е  избирала за себе си Flutter а за  противната Чави Crossing Arms


 Heart Eyes



# 14
  • Мнения: 11 766
Вчерашният епизод в Индия беше страхотен - а днешния Уникален! За него обаче ще си кажа мнението по-късно - сега за вчерашния ...  newsm51  Kissing Heart Two Hearts newsm76 newsm44



Много ми хареса как Сандия и Сурадж отидоха в сладкарницата при бащата на момичето дето трябваше да играе ролята на Парвати! Сандия такава история съчини, че след като човека ги почерпи с джелеби - реши да откаже и дъщеря си от ролята ...  Joy Joy Joy Сандия му каза, че не било добра поличба неомъжено момиче да играе роля на втора съпруга - човека се стресна и хоп Сандия получи ролята на Първати!  smile3521  Kissing Heart Two Hearts На Сурадж през цялото време му беше много забавно да гледа ревнивата си съпруга Сандия ...  newsm76 newsm76 newsm76

Сурадж и Сандия се прибраха в къщи и той беше много учуден как е действала тя този път! Била излъгала като Менакши - Сандия му каза нещо от сорта, че няма да позволи друга около него, затова е готова на всичко ...  smile3501 Менакши ги чу и тръгна на висок глас да чете репликите на героинята си и да обявява името на другото момиче. Сандия се ядоса - хвана й листа й химикалката. Задраска името на момичето и написа своето заявявайки, че Сандия ще играе и Сати и Първати и само тя ще е с героя на Сурадж - Шив!!!  txtloves txtloves txtloves  Kissing Heart newsm44 Много ми хареса как затвори устата на Мена  Oha! Тя обаче пак я жегна със своите закачливи коментари ...  Naughty

Сандия стоеше тъжна в стаята и видя календара, където отбелязва всеки ден със семейството си. Тогава дойде Сурадж ...  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Каза й да не се разстройва, защото Шив може да има 2 жени - Сати и Първати, но Сурадж има и ще има само една жена и това е тя - неговата Сандия!  newsm44 newsm76 txtloves   love001 Oha! После й припомни думите й и той също каза, че тя ще е 1-вата, 2-рата, 3-тата, 4-тата и дори 100-ната му съпруга! Само и единствено тя.  newsm51 newsm76 Two Hearts    loveuuu  Kissing Heart Много нежно избърса сълзите й и двамата така страстно се прегърнаха - напълниха ми душата!  newsm18 Heart Eyes Flushed ppp    Hands Clap Дадоха прегръдката им от всички ъгли и през това време звучеше заглавната песен на сериала - тяхната песен ... Diya aur baati hum   ura sohappy lovekiss lovekiss lovekiss

По едно време Вед се провикна и каза на Сандия, че ще вземе телефона й! Сурадж и Сандия така се бяха унесли да се прегръщат - тогава Сандия се сети, че в телефона е снимката й като Сагарика!  smile3533  Kissing Heart Two Hearts Тръгна по Вед да му каже да остави телефона, но той видя снимката и побърза да я покаже на Сантош, която беше шокирана. Започна да пита Сандия какво е това, защо е облечена така - тогава се появи Сурадж и й каза да не я разпитва ...  newsm76 Сантош му показа снимката и Сурадж също беше много изненадан - в началото се правеше, че има нещо нередно и е сърдит - по едно време се засмя и каза, че преди време Сандия се била обличала по друг начин за някакъв парад или нещо свързано с работата й - вероятно сега е трябвало да облече бенгалска рокля ...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Каза, че няма проблем ...  newsm08

Двамата са уникална двойка! Обожавам ги ....
 txtloves txtloves txtloves  Kissing Heart Two Hearts    love001 hug

Общи условия

Активация на акаунт