КВАРТАЛЪТ НА БОГАТИТЕ / MedCezir по БТВ - ТЕМА 2

  • 47 369
  • 738
  •   1
Отговори
  • Мнения: 27 735

Кварталът на богатите  Wink

"Medcezir"


Прилив и отлив

Римейк на "The O.C." (2003–2007) IMDB


Прилив и отлив - БГ сайт








Продукция: Ay Yapim

Продуцент: Керем Чатай

Режисьор: Али Билгин

Сценаристи: Едже Йоренч и Мелек Генчолу

Музика: Тойгар Ъшъклъ

Жанр: Драма








В този ден като една бомба падна сред нашия спокоен живот. И от този ден нататък вече нищо не беше както преди ...

    Яман, който живее в едно от предградията на Истанбул - Тозлудере, си навлича големи неприятности на главата заради по-големия си брат. До този ден Яман за да промени съдбата си полага усилия да бъде отличен ученик, но в тази нощ той се запознава с престъпността. И чистото досие на Яман се опетнява. В мига в който е загубил всичките си надежди се запознава с адвокат Селим Серез. Селим вижда, че зад калта с която се е замърсил Яман стои един многообещаващ млад мъж. Той вижда, че Яман колкото и да се мъчи да стои далеч от белята, все повече затъва и понеже той му напомня за него самия като млад, адвокатът решава да не позволи историята на това момче да приключи зад решетките.
    Отначало Яман не взема насериозно предложението на богатия  адвокат Селим Серез, защото си мисли, че това не може да се осъществи. Но когато се връща вкъщи, разбира, че впоследствие на случилите се събития вече не може да продължи живота си оттам, където го е оставил. Гласовете от бедната къща се извисяват и още веднъж достигат до Селим. Яман този път няма да откаже предложението на Селим, който заради лошите събития влезе в живота му и през вратата, която той открехна за него, той ще направи крачка към един много различен свят.
Яман макар и да знае, че в живота не се случват чудеса, няма друг шанс освен този да влезе през тази врата. Яман с тежестта на миналото на гърба си, сред непознати хора го очаква много по-труден живот от този в Тозлудере ...


Превод: LiLisy




Чаатай Улусой и Серенай Саръкая


Мине Тугай - Ендер, Баръш Фалай - Селим, Хазар Ергючлу - Ейлюл, Танер Йолмез - Мерт
Джан Гюрзап - Асъм Шекип Кая, Шебнем Донмез - Суде, Мурат Айген - Фарук
Скрит текст:
Дефне Каялар - Седеф, Мирай Данер - Берен, Али Аксоз - Кенан, Сибел Ташчиоглу - Невин, Метин Акдюлгер - Оркун,  Харе Сюрел - Лейля, Дженк Кангьоз - Хасан, Кюрсат Алниачик - Надир, Серхат Парил - Гирай
Аслъ Орачан - Дениз, Пинар Тунчели - Айше, Мерич Арал - Хале, Батухан Екси - Дорук, Езги Созуер - Еда, Еджем Акбин - Туче, Батухан Бегимгил - Бурак,  Баръш Алпайкут - Узай, Айбюке Пусат - Елиф








Стари теми

Тема 1 



Епизоди с превод

escape-bg.net 

mega.co.nz (Сезон 1)   mega.co.nz (Сезон 2 39-71серия)
mega.co.nz (Сезон 2 72-77серия)





Medcezir-BG-mamma Team+:
Лили, Ники, Ани, Вени, Рени, Вики, Дани Янкова, Тарлио, Синан, Валя, Пепи, Ася, Бела, viv4o, **morski_briz**
+ Редактор на превода: Лили и Ани
Субтитри: Ани, Вени и Ива







Музиката от сериала

4shared.com   mega.co.nz

Всички изпълнения на ЯМира от 1-ви сезон







Сцените на ЯМира от официалния канал на сериала

1 част   2 част   3 част




































Hug Hug Hug Добре дошли в ятото на Medcezir  Hug Hug Hug




# 1
  • Мнения: 31 183
Засега следя сериала.  bouquet

# 2
  • Мнения: 25 350
 Crazy Crazy Crazy Crazy ади хаирлия да е  Joy Joy Joy

# 3
  • София
  • Мнения: 4 381



Иве  Hug Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 4
  • Мнения: 618
Анииии   love001  love001  love001 newsm51 newsm51 newsm51
Както винаги си прекрасна  Heart Eyes
Любими моменти за теб:





# 5
  • Bulgaria
  • Мнения: 1 143
Честита тема ,с удоволствие прочетох финала на старата ..

Суде-вместо да се зарадва че дъщеря и е таланлива ,отново е недоволна........Мира добре и каза истината ,че и тя има пръст в това  Laughing Laughing Все повече се отдалечава от приликите с майка си
Яман-отново получи шанс да живее сред семейство.Въпреки всичко ,продължава да се интересува от майка си ,въпреки че го изостави ,макар и в подходяща среда.Не губи връзката с родният си квартал <дори и да живее в друга среда.
Селим-във всеки епизод е перфектен Hug Опълчи се на бащата на Ендер както заслужава..Той е пълен с предразсъдаци ,но само да разбере кой е съсипал проекта  Laughing LaughingВсе още не може да забрави постъпката на Ендер ,но е нормално да ревнува и да не му е приятно от бившият Фарук.Защо живеят един до друг-вечно ще има съмнения и у едното и у другото семейство..Въпреки ,че няма вина ,а го направи от добра воля.Щастлив е ,че Мерт  е весел и че намери един сигурен приятел в лицето на Яман.
Ендер -връщам си подкрепата към нея.Отново взе правилното решение -Яман хем си е при семейството ,хем ще работи за да им се издължи.Селим я научи да оценява и другата страна -на по бедните ,но справедливи хора.Много забавна и непринудена първа среща са имали ...Много благодородно от нейна страна да отиде в крайният квартал и да говори с майката на Яман.Все пак богаташите не са добре приети в бедните квартали.
Дядото на Мерт-дали е богаташ ,иска да провери да не би някой да му отмъкне паричките  Laughing
Кенан-и в затвора не оставя брат си без подкрепа ,въпреки че не се свърза с него.Явно мисли да избяга ,но отново не мисли за брат си ,че ще му създаде проблеми.
Оркунч-много го е страх от баща му ,стана примерен за 5 секунди и след това отново си показа просташкото поведение.Иска да унижи Яман пред Мира ,но не му се получи..Отново се направи на спасител  пред Мира.Опитва се да накара Яман да ревнува ,но се държи като глупак.Търси съюзници срещу Яман ,както винаги не може сам да се справи.Приятелите са му къде къде по умни. Трябваше да си остане залепен ,да му дойде акъла  GrinningВярно  му го казаха-сам нищо не можеш да направиш...Накрая отново показа отвратителното си поведение и ``падна в калта ``Дано някой ден да потъне .... Grinning Grinning
Ейлюл-отново използва Мерт ,а той горкичкият се хваща -но нали има детско поведение ,не може да разбере че всичко е заради Яман.Ако поведението и беше истинско ,щеше да е идеално.Качи се на яхтата ,за да го разконцентрира напълно и да няма къде да бяга  Laughing Видя Мира и веднага го изостави....При разговара с Оркун усетих ,че вече не изпитва непоносимост към Мерт ,нещата вървят на добре  Grinning но за да не се излага , започна да му се присмива...
Мерт-Много ми е мъчно за него ,че го мислят за недорасъл глупак ,докато той е много по-добър и мисли по трезво от тях.Много лошо постъпва да разкрива историята на Яман ,това е само между семейството..Не се усеща как прави подарък на Оркун......Ех Мерт,какво направи......Сега всичко това ще се използва срещу Яман-но на това му се казва влюбен и глупав  Laughing Laughing Поне е щастлив въпреки всичко  Simple Smile Друг път всичко споделя на Яман-но сега си замълча,да не изгуби единственият си приятел заради ``изповедта ``пред Ейлюл.Отново ще бъде предаден от нея ,като разбере че е влюбена в приятеля му и че той я подтикнал малко или много към нея... И на всичкото отгоре реши ,че са на първа среща  Laughing Laughing Разведри обстановката
Майката на Яман-разбра се истината за бащата на Яман-не е избягал ,а е убит от майката......Този образ ми е много противоречив-в даден момент я разбирам ,а в друг -не.Дано скоро се разкрие причината за убийството ,не мога да разбера  дали Хасан я обича .При разговора за Ендер забелязах загриженост и обич към Яман ,с което ме спечели ,но не трябваше по този начин да избяга от сина си ,а да проведе един елементарен разговор
Мира-разбра истината за Яман и още повече се привърза към него ,макар че не го показва.Яман я кара да се усмихва и да избяга от ежедневието..Отново се изолираха от останалите и си споделиха нещата ,които не казват в обкръженията си ..Искаше да покаже на Яман ,че и богатите си имат проблеми ,дори да не са финансови.....Това още повече засилва приятелството ,готово да се превърне в любов в най-скоро време...Пред Оркун не смее да споделя-явно разбира кой ще я разбере най-добре

# 6
  • Мнения: 220
Цоп в новата тема   bouquet
Най-хубавите ми  Heart Eyes

# 7
  • Мнения: 27 735
Анииии   love001  love001  love001 newsm51 newsm51 newsm51
Както винаги си прекрасна  Heart Eyes


 Shocked Shocked Shocked ooooh! hahaha hahaha hahaha hahaha

Вярно, че всичко се свито от Ани, ама все пак  hahaha hahaha hahaha hahaha


 Heart Eyes Heart Eyes

# 8
  • Bulgaria
  • Мнения: 1 143
Марги ,припокриват ни се мненията,които си написала на края на предишната тема   Hug Но според мен Хазар тук е в съвсем различна светлина и изглежда по-млада отколкото в СЮ.Мине също е избягала от образа си в Времето лети и все едно я гледаме за първи път .А за Али -прочетох в туитър че е или пише някакви неща ,но явно е участвал  в някакви театрални постановки и е бил забелязан от продуцентите.Все още не са ни запознали изцяло с образа на Кенан ,но добре си играе ролята на брат .Само да не навлече неприятности на Яман с тази негова идея за бягство.Момчето  се опитва да започне на чисто и дано плановете не му се провалят

# 9
  • Мнения: 2 116
Включвам се в новата тема и аз... hug
Поздравления, благодарност, и пожелание...нека ни е приятно и забавно!
Иве, момичета...

Поздрави и за Валиа, Naddya, Еве,  Hug


Мими,  Heart Eyes За Хазар и героинята и в ПО...така е, може би ми трябва още малко време/ а и епизоди/
за да се откъсна съвсем от предната й роля. Peace

# 10
  • Мнения: 551
Здравейте момичета  bouquetсериалчето все повече ми харесва-щом и мм го хареса-не се е случвало от времето на ЗП тогава пак го следяхме заедно Laughing Laughing

# 11
  • Мнения: 220
Здравейте момичета  bouquetсериалчето все повече ми харесва-щом и мм го хареса-не се е случвало от времето на ЗП тогава пак го следяхме заедно Laughing Laughing

Ох,че хубаво това с ММ да гледате заедно моя само като ги види и ср изнася от стаята Grinning

# 12
  • Мнения: 3 118
Изпуснала съм серията дето аха-аха да се целунат.
Ще го гледам от в-бокса.
Малеееее колко сте превели!
Поклон пред всички дето влагат безвъзмездно толкова много труд!   bouquet
Прекрасна нова темичка!   bouquet

# 13
  • Мнения: 20 795
Иве, за новата тема  Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet



# 14
  • Мнения: 20 795
Включвам се в новата тема и аз... hug
Поздравления, благодарност, и пожелание...нека ни е приятно и забавно!
Иве, момичета...

Поздрави и за Валиа, Naddya, Еве,  Hug


Мими,  Heart Eyes За Хазар и героинята и в ПО...така е, може би ми трябва още малко време/ а и епизоди/
за да се откъсна съвсем от предната й роля. Peace


Марги, още няколко епизода и ще погледнеш Ейлюл с други очи  Peace Гледала съм малко от СЮ, но мисля, че Хазар прави две съвсем различни роли. Харесва ми как се справя.

Общи условия

Активация на акаунт