Пазаруване от Mothercare - тема 3

  • 60 131
  • 356
  •   1
Отговори
  • Русе
  • Мнения: 623





Добре дошли в темата за пазаруване от Mothercare!
Тук ще споделяме своя опит с пазаруването от сайта на https://www.mothercare.com/.


Mothercare не доставят директно до България. За да поръчаме, избираме транспортна фирма с удобен за нас офис. Темата за : транспортните фирми и посредници .
Правим поръчката до адреса на транспортната фирма, а превозвачът извозва нещата до тук.
Стандартната доставка до UK адрес е 3,95 £, при поръчки над 50 £ е безплатна.

Начини на плащане: VISA, AMERICAN EXPRESS, MAESTRO, MASTERCARD, PAYPAL

Предишни теми: тема 1 ; тема 2

Последна редакция: пт, 17 юли 2015, 17:17 от el_

# 1
  • София
  • Мнения: 23 156
само да я преместят в чуждестранните сайтове  Simple Smile

# 2
  • Русе
  • Мнения: 623
Оопс, по погрешка съм я сложила тук.  ooooh! Да им пиша ли на модераторите? Как се процедира?

# 3
  • Мнения: 1 665
Записвам се с пристигнала поръчка от намаленията...основно тениски, изпуснах пижамките, за което най-много съжалявам.  Sad

# 4
  • София
  • Мнения: 1 833
Те правят специално намалния на пижами някъде есента, така че пак ще можеш да се възползваш.

# 5
  • Мнения: 1 665
Не го знаех това, значи ще следя специално, мерси!  Simple Smile

# 6
  • Русе
  • Мнения: 623
Аз от това последното намаление не останах особено удовлетворена. Или късно се усетих да поръчам, или наистина нямаше кой знае какво. Като знам миналата година какво беше...  Crazy

# 7
  • Мнения: 101
Някоя мама ще прави ли поръчка от сайта, да се включа?  newsm78

# 8
  • Мнения: 1 710
Има допълнителни -20% на намалените дрехи. Няма много останали неща.

# 9
  • Мнения: 2 110
Има допълнителни -20% на намалените дрехи. Няма много останали неща.

А тези 20% отразени ли са в цената или се виждат после в кошницата и при плащане?

# 10
  • Мнения: 1 710
Има допълнителни -20% на намалените дрехи. Няма много останали неща.

А тези 20% отразени ли са в цената или се виждат после в кошницата и при плащане?

Отразени са Simple Smile

# 11
  • София
  • Мнения: 1 193
Отразени са ,но нищо не е налично ,още онзи ден сутринта тръгнах да пазарувам и в един момент се оказа ,че всичко е изчерпано ,още докато слагах в кошницата ми изписваше ,че не е налично  Crossing Arms .

# 12
  • Мнения: 1 710
Отразени са ,но нищо не е налично ,още онзи ден сутринта тръгнах да пазарувам и в един момент се оказа ,че всичко е изчерпано ,още докато слагах в кошницата ми изписваше ,че не е налично  Crossing Arms .
Аз успях да пусна една официална рокля. Но беше когато писах. Сега май наистина няма нищо интересно.

# 13
  • Berlin
  • Мнения: 11 181
Виждали ли сте от тези якета, те ли са от евтините зимни?
http://www.mothercare.com/Red-Padded-Coat/LF3537,default,pd.html

# 14
  • Мнения: 148
Здравейте,
Аз съм бъдеща мама на коледно декемврийче и си харесах някои неща от сайта. Интересува ме дали размерите отговарят, например ако искам да взема космонавт за навън над дрешките за новородено и наличния размер е "up to 1 month - 10 lbs" това според тяхната таблица е за бебе до 3,5кг.  Ако бебка се роди около 3-3,5кг, не знам колко бързо ще наддава и Следващия размер е изкупен и има чак 3-6месеца.  Ако всичко е по план 3-6м ще са вече топли месеци и тази дрешка няма да ми трябва. Интересува ме, дали дрешките са умалени, отговарят относително точно или са уголемени за дадените размери. Също коледните им намаления в коя част на декември са? И колко време отнема от поръчка до доставка до БГ чрез посредниците фирми Simple Smile

Благодаря ви Simple Smile

Последна редакция: пт, 28 авг 2015, 11:01 от Бонбони

Общи условия

Активация на акаунт