Пазаруване от Mothercare - тема 3

  • 60 156
  • 356
  •   1
Отговори
# 30
  • Бургас
  • Мнения: 1 095
За едно от нещата, които поръчах, пише "pre-order" и че ще е налично на 29септември (столче за кола). Всички неща ли ще ми пратят тогава, или ще са на две отделни поръчки?
Благодаря предварително, ако някой знае Simple Smile
За първи път успях да поръчам по-рано Simple Smile

# 31
  • Мнения: 1 731
За едно от нещата, които поръчах, пише "pre-order" и че ще е налично на 29септември (столче за кола). Всички неща ли ще ми пратят тогава, или ще са на две отделни поръчки?
Благодаря предварително, ако някой знае Simple Smile
За първи път успях да поръчам по-рано Simple Smile
Вероятно само столчето ще забавят. А аз има шанс да съм пуснала поръчката два пъти. В историята на поръчките я има само веднъж, но първият път като я пуснах са ми блокирали пари. Аз понеже не получих потвърждение на пощата и липсваше в историята, взех че я пуснах пак. Сега много се притеснявам да не ми дойдат по две нещата. На някой да се е случвало да му липсва поръчка в историята, а да пристигнат нещата?

# 32
  • Бургас
  • Мнения: 1 095
Свържи се с тях!

# 33
  • Berlin
  • Мнения: 11 260
Щом имаш само една поръчка, би трябвало да е само една. Simple Smile Може би първата сума не е минала и сега стоят блокирани парите, обади се в банката да провериш.

# 34
  • Мнения: 1 731
Щом имаш само една поръчка, би трябвало да е само една. Simple Smile Може би първата сума не е минала и сега стоят блокирани парите, обади се в банката да провериш.
От банката ми казаха, че са блокирани само парите от втората поръчка. Първата я няма. В пейпал и двете ми седят на pending. Как да се свържа с mothercare. Писах им писмо, а не мога да се свържа с телефона, който са дали.

# 35
  • Berlin
  • Мнения: 11 260
Тогава в Пейпал можеш да вдигнеш диспут или нещо такова, за да ти ги оправят. Има тема за РР.

# 36
  • Мнения: 120
Здравейте, има ли някакви кодове за отстъпка при регистрация или не? Харесах бебешка количка и не съм поръчвала от този сайт? newsm78

# 37
  • София
  • Мнения: 23 165
ако станеш член на Мадъркеър клуба изпращат кодове, ама са символични.
5 от 50 или 10 от 100 май бяха.

# 38
  • Мнения: 120
Станах преди няколко дни, но нищо не са ми изпратили  Simple Smile

# 39
  • София
  • Мнения: 23 165
в самия мейл че си станал член има линк да влезеш в профила и там бяха кодовете.
имаше и някакви безплатни лекции май  Rolling Eyes

# 40
  • Мнения: 120
Мерси, ще търся    bouquet

# 41
  • Мнения: 148
Забравих да се върна и да ви кажа, че всичко ми пристигна в срок и в идеално състояние Simple Smile Благодаря отново за помощта!
Някой поръчвал ли е спални комплекти от сайта? На някой чаршафчета пише 60х120см, но се чудя дали са за такова матраче или наистина това е окончателен размер. Притеснява ме ще има ли отстояние за подпъхване Simple Smile

# 42
  • Русе
  • Мнения: 623
Забравих да се върна и да ви кажа, че всичко ми пристигна в срок и в идеално състояние Simple Smile Благодаря отново за помощта!
Някой поръчвал ли е спални комплекти от сайта? На някой чаршафчета пише 60х120см, но се чудя дали са за такова матраче или наистина това е окончателен размер. Притеснява ме ще има ли отстояние за подпъхване Simple Smile

Аз съм поръчвала чаршафи, подобни на тези. Размерът, който е посочен, се отнася за размера на матрака, но е предвиден аванс, за да може безпроблемно да се подпъхне чаршафа. Много съм доволна. Вече кажи-речи година карам с тях. Пера на 40 понякога и не съм забелязала да има промяна в състоянието.

# 43
  • Мнения: 965
Здравейте момичета,имам нужда от малко помощ...Никога не съм поръчвала от този сайт и ми трябват няколко насоки,ще Ви бъда благодарна да ми помогнете.
Искам да поръчам едно столче за кола:http://www.mothercare.com/Mothercare-Malmo-Highback-Booster-Car-Seat/395356,default,pd.html
Вие с коя куриерска фирма да го поръчвате?(която да е сигурна и да ми излезне най-изгодно)
Има ли кодове за отстъпка в този сайт?
Виждам , че за няколко дни се е вдигнала цената с 10 паунда Shocked , аз докато се чудя как и с какво да го предвижда до БГ
Ако имате наблюдения от други сайтове с такива  столчета ще съм благодарна да ги споделите  Wink
Поздрави Цеци

# 44
  • Мнения: 1 666
Пусни го до адрес на превозвач в Англия - Габко или Уктобг примерно, те ще ти го докарат до България за 2лв/кг . Виж темата за превозвачите  от Англия за повече подробности за адресите им и цените.
Рядко има кодове , в момента не.

Общи условия

Активация на акаунт