На море в Турция - тема 39

  • 129 658
  • 747
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 4 500
В 11 часа някъде ни е тръгването от София. В Истанбул вероятно ще сме горе-долу в тоя пиков час  Thinking

# 226
  • Мнения: 42
И ние сме 2 семейства, ще има 3 деца с нас момчета. И аз мисля че без предварителна уговорка трудно ще се намерим Grinning. Ние сме с автобус, ще тръгнем на 04.09 и да се надяваме че до обяд на другия ден ще стигнем. Явно и ние ще сме в час пик в Истанбул, което не ме радва особено, но какво да се прави. И аз много исках да пътуваме със собствен транспорт, но заради приятелите се съгласихме с автобус, за първи път ще ни е, надявам се пътуването да мине гладко Laughing. Иво на 04.09. в коя посока ще пътуваш, може да се засечем по пътя Laughing.

# 227
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 288
Ами дайте тогава да се уговорим. Само да видим кой кога беше, ние от 08 до 15

# 228
  • Мнения: 4 500
Тука стана мазало  Crazy от дати
Ние от 05,09 до 12,09. Пътуваме с Емералд, автобус  Blush
Марин е хотела.
Ще се радвам да се видя с други съфорумки  Hug

# 229
  • Мнения: 19
Здравейте!
Моля, за корекция на името на бившия хотел Club Palm в Мармарис. От миналата година хотелът е реновиран и с вдигнато ниво, макар винаги да е бил отличен за звездите си. Новото име е хотел Палмеа. През септември отиваме за 5-ти път, този път самостоятелно и с бебче. Simple Smile Хотела е прекрасен, винаги досега сме били доволни. Ние харесваме по-малки хотели защото Мармарис предразполага към разходки, много забавления извън хотелите и страхотни екскурзии. Години наред нашите агенции нямат информация за условията, за екстрите, за промените не само за този, но и за много други хотели. Една и съща невярна информация се представя години наред и човек незнае за какво плаща и защо еднакво звездни хотели са с голяма ценова разлика. Simple Smile Така много прекрасни, но непроверени, без описание и нерекламирани хотели остават в сянка, да не говорим че на нашия пазар се предлага изключително нисък процент хотели от прекрасните турски курорти.
Бих искала да посъветвам съфорумките пътуващи със собствен транспорт да проверяват цените при директна резервация в хотела както направихме ние, а не с резервация в българска ТА(спестихме общо 50Е за 2 души за 7 нощувки при обща крайна цена от 420Е). Ако някой прояви интерес - това е новият сайт на хотел Palmea:
http://www.palmeahotel.com/
Нямаме търпение до заминаването - хубава почивка на всички - много положително настроение и незабравими преживявания.  Sunglasses

# 230
  • Мнения: 164
Защо няма почивки до Текирдаг?
Скъпа Hugзащото не става! Ще ти пусна снимки от Текирдаа ( ако, не си ходила) и ще добиеш представа.

# 231
  • Мнения: 262
И ние сме 2 семейства, ще има 3 деца с нас момчета. И аз мисля че без предварителна уговорка трудно ще се намерим Grinning. Ние сме с автобус, ще тръгнем на 04.09 и да се надяваме че до обяд на другия ден ще стигнем. Явно и ние ще сме в час пик в Истанбул, което не ме радва особено, но какво да се прави. И аз много исках да пътуваме със собствен транспорт, но заради приятелите се съгласихме с автобус, за първи път ще ни е, надявам се пътуването да мине гладко Laughing. Иво на 04.09. в коя посока ще пътуваш, може да се засечем по пътя Laughing.
Здравейте, ако споделите с коя фирма ще пътувате ще може да направя сметка дали има шанс да се засечем някъде по трасето до Анталия.  Thinking

# 232
  • Мнения: 4 500
И ние сме 2 семейства, ще има 3 деца с нас момчета. И аз мисля че без предварителна уговорка трудно ще се намерим Grinning. Ние сме с автобус, ще тръгнем на 04.09 и да се надяваме че до обяд на другия ден ще стигнем. Явно и ние ще сме в час пик в Истанбул, което не ме радва особено, но какво да се прави. И аз много исках да пътуваме със собствен транспорт, но заради приятелите се съгласихме с автобус, за първи път ще ни е, надявам се пътуването да мине гладко Laughing. Иво на 04.09. в коя посока ще пътуваш, може да се засечем по пътя Laughing.
Здравейте, ако споделите с коя фирма ще пътувате ще може да направя сметка дали има шанс да се засечем някъде по трасето до Анталия.  Thinking
Аз също ще споделя, макар че въпроса не е към мен. С Емералд ще пътуваме, но часа и мястото на тръгване не знаем още, така че едва ли някой ще засека. В договора пише в 11 часа, но в срядата обикновено ни пускат смс с номера на автобуса, име и телефон на шофьорите и мястото на тръгване.

# 233
  • Мнения: 42
Иво ще пътуваме с Турс клуб и точно за това попитах, току виж сме в един автобус Grinning. Ние също сме от 05.09. до 12.09. в Eftalia Village. И до нашата почивка не остана, още една седмица, пожелавам на всички на които почивката също предстои, много прекрасни и слънчеви моменти. newsm44

# 234
  • София
  • Мнения: 1 422
Преди няколко страници се коментираше за валидността на паспортите. От агенцията лично шефката ми каза, че е 6 месеца от датата на края на почивката. Беше постнато тука съобщение за 60 дни, така, че вижте си паспортите, някой беше писал, че паспорта му е до януари. Да го подновява.

# 235
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Поради разнообразната информация в тази тема, а и в нет-а за валидността на паспортите, се обадих в консулската служба на Турция за достоверна информация Peace. Ако лицето е български гражданин, то изискването е да е валиден международният паспорт по време и даже само ден, след напускане на страната. Цитирам отговора на служител на консулството.

# 236
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Преди няколко страници се коментираше за валидността на паспортите. От агенцията лично шефката ми каза, че е 6 месеца от датата на края на почивката. Беше постнато тука съобщение за 60 дни, така, че вижте си паспортите, някой беше писал, че паспорта му е до януари. Да го подновява.
Тая шефка да вземе да си подаде оставката. То бива елементарна информация да не знае и да подвежда хората така.

# 237
  • Мнения: 5 459
Защо няма почивки до Текирдаг?
Скъпа Hugзащото не става! Ще ти пусна снимки от Текирдаа ( ако, не си ходила) и ще добиеш представа.


Не съм ходила , Ванюшче. Оня ден гледах една колежка постнала снимки от там, че и на плаж и на пазар......та затова запитах, пък и видях, че е близичко.

# 238
  • София
  • Мнения: 1 422
Преди няколко страници се коментираше за валидността на паспортите. От агенцията лично шефката ми каза, че е 6 месеца от датата на края на почивката. Беше постнато тука съобщение за 60 дни, така, че вижте си паспортите, някой беше писал, че паспорта му е до януари. Да го подновява.
Тая шефка да вземе да си подаде оставката. То бива елементарна информация да не знае и да подвежда хората така.

Просто казвам какво ми е казала, на мене не ми дреме, моя паспорт е пресен, просто различна информация от различни източници, а къде е истината...

# 239
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Преди няколко страници се коментираше за валидността на паспортите. От агенцията лично шефката ми каза, че е 6 месеца от датата на края на почивката. Беше постнато тука съобщение за 60 дни, така, че вижте си паспортите, някой беше писал, че паспорта му е до януари. Да го подновява.
Тая шефка да вземе да си подаде оставката. То бива елементарна информация да не знае и да подвежда хората така.

Просто казвам какво ми е казала, на мене не ми дреме, моя паспорт е пресен, просто различна информация от различни източници, а къде е истината...
Навсякъде пише, че е 60 дни. Днес писах в консулството и когато получа писмен отговор от тях ще пиша какво са ми отговорили  Peace

Общи условия

Активация на акаунт