А детската стая ще покажете ли?

  • 43 443
  • 237
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 5 647
В момента я правим. Аз избрах всичко, но сега ми се струва, че прекалих с розовото- стени, перде, мебели Crazy Но пък е бонбонско- тия сърца и дантели... Heart Eyes

Рени, и ние в момента правим детската стая и съм прд дилема за мебелите. По магазините нищо не ми харесва и тъй като и аз искам бонбонска стая, ще ми кажеш ли от къде поръчахте мебелите?  Hug

# 196
  • София
  • Мнения: 1 326
Andry, това е линк към албума с детската стая на децата. Стаята е малка, сега ще правя малък козметичен ремонт (нови тапети, нови пердета, двуетажно легло и ученическо бюро ще има), та после ще пусна снимки пак стига да искаш
И на мен ми допадна много тази детска стая, някак си е по-различна... Ще чакам още снимки и моля те пиши името на фирмата  Praynig

А по отношение на двуетажните легла....струва ми се, че са оправдани единствено, ако няма място.....но ми се струват малко непрактични  за по-малки деца, например как ще му четеш приказка за лека нощ, как ще го целунеш за лека нощ, как ще будуваш над него като е болен и как ще му мериш температурата........иначе са доста ефектни... Wink 

# 197
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
Тук я има и стаята, която купих на щерките:
http://www.cilek.com.tr/en/products/product_detail.aspx?seri=9&grup=3
Само че мъжът ми ме изяде с парцалите, защото това като качество било боклук (той също прави мебели и разбира). А цените си ги бива- мъжо казва, че не струват и на половина ooooh! Ама какво да правя, като ми хареса... не можах да се стърпя и ги платих докато той беше в командировка Crazy
Много е хубава!!!
От къде и как я поръча, и каква е цената /горе долу/?
Предварително благодаря!!!
2.

# 198
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Къдрокоска, cikoni, купих мебелите от Деница- Младост. Продават се на модули. Гардеробът например е 555 лв. (но имаше промоция тогава, сега не знам колко е).

# 199
  • Мнения: 5 647
Къдрокоска, cikoni, купих мебелите от Деница- Младост. Продават се на модули. Гардеробът например е 555 лв. (но имаше промоция тогава, сега не знам колко е).

Видях ги там. Имаше едни лилави модули и леглото-кола. Но Барби серията я нямаше за съжаление.

# 200
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Къдрокоска, cikoni, купих мебелите от Деница- Младост. Продават се на модули. Гардеробът например е 555 лв. (но имаше промоция тогава, сега не знам колко е).

Видях ги там. Имаше едни лилави модули и леглото-кола. Но Барби серията я нямаше за съжаление.
Изложено е много малко от това, което продават. Имат едни големи каталози, от където се избира. Има 3 различни серии Барби (аз избрах PAJAMA)- от тях си поръчваш само тези модули, които ти харесват. Лилавите стаи също много ми харесаха, но има едни бели със сини цветчета, в които ми останаха очите (обаче са много скъпи).

# 201
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
Къдрокоска, cikoni, купих мебелите от Деница- Младост. Продават се на модули. Гардеробът например е 555 лв. (но имаше промоция тогава, сега не знам колко е).

Видях ги там. Имаше едни лилави модули и леглото-кола. Но Барби серията я нямаше за съжаление.
Изложено е много малко от това, което продават. Имат едни големи каталози, от където се избира. Има 3 различни серии Барби (аз избрах PAJAMA)- от тях си поръчваш само тези модули, които ти харесват. Лилавите стаи също много ми харесаха, но има едни бели със сини цветчета, в които ми останаха очите (обаче са много скъпи).
Рени, много ти благодаря за изчерпателния отговор!
Желая ти весел и слънчев ден!!!!
2.

# 202
  • Мнения: 1 639
Вижте какво направих с една стара секция с малко фолио.http://jenimadj.multiply.com/photos/photo/5/15
http://jenimadj.multiply.com/photos/photo/5/23

Много ми хареса. Обичам оригинални  творчески изяви  Grinning

# 203
  • Мнения: 11 315
Ето малко снимки от промяната в нашата детска стая. Maлко са тъмни, че снимах през деня. Само тапетите не съм сменила още, но това ще правя тия дни

# 204
Ехааа, и ние със сестра ми имахме такава, или по скоро подобна стая, защото леглата бяха 2 и с прозрачен оранжев балдахин.То у наще и двете спални са с балдахини.Майка е фен на ориента.

# 205
  • Мнения: 1 128
     Аз в момента също търся идей за стаята на бъдещия де4ко.Намерих това и ми хареса мотива,който е на 20 та снимка от горе надолу.Но не се ли вижда много моми4ешко?Кажете,моля ви.http://www.decolors.net/shop/productos.asp?id=19

# 206
  • Мнения: 1 734
Не е момичешко, по скоро е детско и свежо. Ствава и за двата пола. А на мен ми хареса прозореца с формата на облак и звездите около него. Жалко, че в нашите панелни условия това е абсолютно не приложимо!

# 207
  • Мнения: 2 039
Мале,Фрики,снимките са невероятни,влюбих се в първите 5!!!  Hug

# 208
  • Мнения: 1 639
А на мен ми хареса прозореца с формата на облак и звездите около него. Жалко, че в нашите панелни условия това е абсолютно не приложимо!

Това не е ли щора ? На мен на такова ми прилича.
Харесвами и на мен , но не бих затворила детето си в стая с такова малко прозорче (ако е такова ) Grinning
 

# 209
  • Мнения: 5 877
Според мен това е фалшив прозорец, тоест перденцата са сложени на самата стена, а облакът е нарисуван върху нея.
Истинският прозорец е другаде.
Защо да не стават за панелка идеите?

Общи условия

Активация на акаунт