Есента е близо вече, но не спирам да мечтая за мое мъничко човече - 179

  • 33 416
  • 751
  •   1
Отговори
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981


ТАКА ВСЯКА ОТ НАС ЩЕ ОСТАНЕ В ТЕМАТА ЗАВИНАГИ!!! А ВСЯКА УСПЯЛА ЩЕ Е ЛЪЧ СВЕТЛИНА И НАДЕЖДА ЗА ЧАКАЩИТЕ И МОЛЕЩИТЕ СЕ!

Списъчето с успелите момичета на тази тема! Списък, който ни радва и ни дава най-важното, без което не бихме успели -НАДЕЖДА!!!




1.Azukar Moreno EFP stork-girl
2.Autumn* EFP stork-boy
3.**Sisi** EFP
4.nikols90 EFP
5.Диамантче EFP
6.roxanna EFP stork-boy
7.S@NDR@ EFP stork-boy
8.Niana EFP stork-boy stork-boy
9.ShikeR EFP stork-girl
10.emma-smith EFP stork-boy
11.tupunger4e EFP
12.Bad_girl EFP
13.malachika EFP
14.Michelle Petrova EFP    
15.bebo28 EFP stork-boy
16.sunnyyyyyy EFP stork-girl
17.mecani EFP stork-boy
18.TIAta EFP stork-boy
19.*Soulmate* EFP stork-boy
20.Estlar EFP stork-boy
21.Veseto* EFP stork-girl
22.kremika EFP stork-girl
23.stelaaa (Теичка) EFP stork-girl
24.Любов99 EFP
25.sunny_bunny EFP
26.Merydjane EFP stork-girl
27.Liliana3 EFP stork-girl
28.sofiq119 EFP
29.vikey EFP
30.Kalina_87 EFP
31.petya_g_ EFP
32.NikoStorm EFP stork-girl
33.deedeetu EFP stork-boy
34.Нения EFP stork-boy
35.Sunny_88 EFP
36.ЛОТИ EFP
37.viktoria_TJ EFP
38.tani_eti EFP
39.betyyyyy EFP
40.HappyKali EFP stork-boy
41.krasima EFP
42.bgzvezdi4ka EFP
43.Ginger_86 EFP
44.Snowche EFP
45.Стане EFP
46.anastasia_81 EFP
47.Julcy EFP
48.paulieM EFP
49.Tanya Ivanova EFP
50.IoannaD EFP
51.daritka EFP
52.Едно_магаре EFP
53.foxy-the infant prodigy EFP
54.nucito_86 EFP
55.Кофеин EFP
56.Баба Яжка EFP












ПЪРВИ СТЪПКИ В БЕБЕПРАВЕНЕТО







И накрая, но не на последно място....

Нека никоя от нас не забравя, че "Никога не ти се дава мечта, без да ти се даде ШАНС да я осъществиш" !!!

Мечтайте, вярвайте, дерзайте!!!

Последна редакция: ср, 19 авг 2015, 14:10 от mecani

# 1
  • Мнения: 2 038
Благодаря, Меци   bouquet
Все се каня да питам Пънчето как е  Hug

# 2
  • София
  • Мнения: 8 131
Мец, мерси!
Каква е тази обратна менструация? В какво се изразява?

# 3
  • Габрово
  • Мнения: 1 960
Тука съм да се запиша чудно заглавие  Peace много ми хареса, но линка не сработи при мен в старата тема.
Дано тази се напълни все с положителни чхг тестчета. Crazy

Тръгва ти кървенето,по средата на първия ден спира и получаваш нечовешки болки с които не можеш да се движиш,храниш, говориш. Обясни ми го много като за неука девойка на стената на анатомичния макет как кръвта се връща по тръбите към матката или зад и от налягането и натиска се получава нечовешката болка,след което премина и на други ден почна да изтича по-малко но доста дни продължи да ми кърви.Та и аз не бях чувала за такоз "животно" докато не ми се уби до главата  Mr. Green

Последна редакция: ср, 19 авг 2015, 14:03 от danger#scorpion@

# 4
  • Мнения: 1 739
Благодаря за темата! Записвам се да я следя и дано е пълна само с положителни емоции!

# 5
  • Мнения: 4 696
Отдавна не се бях записвала на първа страничка. Успех на всички!  bouquet
Ангелова, чудно ЧХГ!
Кръстева, да , може ЛЛ да ти пусне хормоните,ако иска де,че някой ЛЛ са за убиване с лопатата!
Аз няма с какво да се похваля, лятото се бях отдала на почивка от изследвания и т.н. Като дойде септември, а той е много близо, ще мисля пак от къде да я подхващаме!

# 6
  • София
  • Мнения: 863
Благодаря на Mecani за новата тема!  bouquet
Дано да ни е на късмет!
Аз не съм писала, защото съм затрупана с работа. Мина овулацията, оползотворихме я, сега ще тръпна до 30-ти август, макар че надеждите са ми нищожни... Утре ММ е на втора спермограма, все се надявам първата да е била грешна...

# 7
  • Мнения: 1 130
АААААААА не е честно къде е моя пост  ooooh! Laughing
И така пак :
mecaniБлагодаря за темата и за прашеца  newsm79 newsm79 newsm79
bananarama мерси за инфото,моята уж е разбрана ще видим като отида.  bouquet

# 8
  • Габрово
  • Мнения: 1 960
Fnago само да знаеш че се водим и аз не чакам на 30 ти Mr. Green
п.п съжелявам за многопостването!
Стискам палци поне за 5нови  бремелинки,при нашета голяма група!  Hug

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 1 195
Благодарско за темата, mecani!

Ангелова, честито ти тлъсто ЧХГ. Отпусни душата сега и бременей спокойно. Не бързай с първият преглед, че както споменаха момичетата, най-много да не се види нещо или размер да не излезе и ще се филмираш само.

Скорпионче, каква е тая ужасия дето я описа  Shocked Хич немога да си я представя, чисто анатомично. Да пази Господ от такива невероятности.

Аз си пия послушно хаповете и чакам понеделника за контрола. Току виж сме избили гадината с първата серия антибиотици.
Скрит текст:
В новата тема не съм споделяла, но писах в старата, че преди старт на процедура лъсна една уреаплазма в МБ на ММ, а при мен от маса време се отрицателна излиза МБ за тая гад.

Момичета ... ще ви помоля за съвет. С ММ се подготвяме за самофинансирано ИКСИ /уф незнам дори дали така се казва ... първи стъпки правя в тази област/, но док настоява да опитаме първо с инсеменация като леко ме стимулират. Според нея СГ на ММ е достатъчно добра за това. Струва ли си да пробвам ... инсе-то винаги ми е изглеждало като много ненадеждна работа и сега съм объркана.

# 10
  • Мнения: 1 419
Ангелова, според мен в петък ще се види. Стандартните УЗ виждат при стойност около 1000. Мойта док видя точка на стойност 700. Така, че ако не е няква вехта апаратурата, ще си се види. Стискам палци!

# 11
  • Мнения: 984
И аз, и аз на първа страничка   bouquet
Меци, мерси за темата   Hug
Ако наистина сме 53 бременни, представям си колко са небременните в тази тема... за има няма 3-4 дни ще се изписва по една тема  Shocked
И малко синичко -  babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 12
  • Габрово
  • Мнения: 1 960
Solace и на най-големия си враг не пожелавам таз обратна менструация(или пък спукана киста болките са еднакво нечовешки и нетърпими-била съм си главата в стената за да разсея болката  #Cussing out), радвам се поне че е еденично рядко събитие и са малко щастливците, като мен да я изпитат и да се изплашат че умират  Mr. Green сега говоря с надсмешка, ама хич не ми било тогава весело.

# 13
  • Мнения: 218
Записвам се и аз! Благодаря за темичката!

И този месец не е нашият, не че имала особени надежди, де...

# 14
  • Мнения: 1 139
И аз се пресъединявам към нечакащи на 30 Simple Smile
Много късмет на всички

Общи условия

Активация на акаунт