Само към любовниците - настоящи, бивши или бъдещи :)

  • 106 156
  • 1 660
  •   1
Отговори
  • Мнения: 28
Интересно ми е дразни ли ви фактът, че когато е при вас и се обади съпругата му, той спокойно във ваше присъствие разговаря с нея (не казвам мило, но без притеснение отговаря на зададените му въпроси) и съответно ако се наложи вие, дори и по негова молба, да се обадите по телефона и законната е там, той се държи меко казано неадекватно, задава излишни въпроси, отговаря на незададени му въпроси и в крайна сметка колкото и да е важно, не си е струвало въобще обаждането. Очевидно е, че го е страх да не го изхваща законната радост, но фактът че във ваше присъствие е спокоен прави ли вас спокойни, че всъщност ви има доверие или е само повод да смятате, че вие не сте важна въобще?

# 1
  • София
  • Мнения: 17 283
Ех, откога не бяхме имали тема за любовници!  Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 804
Не си готова,да си любовница  Wink

# 3
  • Мнения: 1 253
Много забавна тема. Отговорът на въпроса ти е доста очевиден - ти знаеш, че е женен, а тя не знае за теб. Оттам и различното говорене по телефона. Ти си тайна, за която не бива да се знае, за жена му всички знаят. Кажи честно, трудно ли е да се сетиш?

# 4
  • София
  • Мнения: 17 283
Не е въпросът да се сети, въпросът е да се похвали  Laughing

# 5
  • Мнения: 1 253
Вярно, Бърди, права си Simple Smile След толкова теми и излияния на любовници, срамота е още да не съм схванала тънкостите на това тооолкова специално светоусещане.  Но се уча!   Heart Eyes

П.С. Изчезвам, че развалихме темата на хората. Сега може да им стане неудобно да си споделят.

# 6
  • Мнения: X
Интересно ми е дразни ли ви фактът, че когато е при вас и се обади съпругата му, той спокойно във ваше присъствие разговаря с нея (не казвам мило, но без притеснение отговаря на зададените му въпроси) и съответно ако се наложи вие, дори и по негова молба, да се обадите по телефона и законната е там, той се държи меко казано неадекватно, задава излишни въпроси, отговаря на незададени му въпроси и в крайна сметка колкото и да е важно, не си е струвало въобще обаждането. Очевидно е, че го е страх да не го изхваща законната радост, но фактът че във ваше присъствие е спокоен прави ли вас спокойни, че всъщност ви има доверие или е само повод да смятате, че вие не сте важна въобще?
Наистина ли не се сещаш?     Laughing
Да ти има доверие за какво?
И за слепите е видно, че в така описаната ситуация любовницата не е фактор.Или все още не е...
Дали ще стане фактор и "важна"?Един господ знае.

# 7
  • Мнения: 14 081
Ами не му се обаждай, а му пращай съобщения за да не се държи неадекватно. А следващия път като му се обади "законната", вземи му телефона от ръцете и й обясни любезно, че ви е прекъснала нещо важно. Така следващия път като му звънне жена му, вече няма да е толкова спокоен, а ако имаш късмет може и да не й вдигне.  Peace

# 8
  • Мнения: 2 214
Темата уж е за любовниците,пък "стращният" съд пак е тук Grinning
на въпроса- любовницата е достатъчно умна и знае кога да звъни
случвало се е да му звънне съпругата,не ми е било неприятно ,разговорите са били колко хляб да купи Crazy
темата е безсмислена наистина ,в такива случаи зависи от много неща.Обикновено се изключва или намалява телефона,или тези разговори не се провеждат в присъствието на любовницата.
Не съм имала ограничение да се обаждам,но не се е и налагало,тъй като събота и неделя или на празници сме били заедно Peace

# 9
  • Мнения: 46 518
Темата уж е за любовниците,пък "стращният" съд пак е тук Grinning

Подфорумът е семейни отношения. Нейната тема няма никаква връзка тук.

А на въпросите си и сама знае отговорите...

# 10
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Наистина ли му звъниш когато знаеш, че е с жена си?! И наистина ли очакваш да проведете спокоен разговор?
На въпроса ти- по-скоро не представляваш заплаха за семейството му.

# 11
  • Мнения: 2 214
не пречи темата,но няма никакъв смисъл Peace

# 12
  • Мнения: 2 650
Интересно ми е дразни ли ви фактът, че когато е при вас и се обади съпругата му, той спокойно във ваше присъствие разговаря с нея (не казвам мило, но без притеснение отговаря на зададените му въпроси) и съответно ако се наложи вие, дори и по негова молба, да се обадите по телефона и законната е там, той се държи меко казано неадекватно, задава излишни въпроси, отговаря на незададени му въпроси и в крайна сметка колкото и да е важно, не си е струвало въобще обаждането. Очевидно е, че го е страх да не го изхваща законната радост, но фактът че във ваше присъствие е спокоен прави ли вас спокойни, че всъщност ви има доверие или е само повод да смятате, че вие не сте важна въобще?

Спокоен е, защото  ти е дал яснота  за важността -  споделил е,че е ангажиран и ти си го приела  такъв. В този смисъл ти има доверие, че няма да изпаднеш в нелицеприятни крайности с идеи да смените модела , в който той се чувства комфортно.  Важна ще си само  до момента, в който  не пристъпиш комфортната граница...Ако поизчакаш търпеливо, може и да реши,че комфорта му е свързан с теб....особено ако е по-млад, но по принцип съвършените любовници  не залагат много на това smile3502

# 13
  • Мнения: 28
Бърди, не се хваля, може би се оплаквам.
Не се сърди, човече, не разбирам защо да не е за тук, това не са ли семейни отношения, та аз съм им в семейството. По-раличното е, че единия го знае със сигурност, другия .... не мисля че не знае, би била много заблудена, а тя сякаш е интелигентна жена, прави се по някаква причина, че не знае.
Lucy in the Sky with Diamonds, споко ще си споделя, върни се.
Dara88,   bouquet
камъчка, страхотно щом на празници е с теб, знаеш ли защо по дяволите е  женен щом даже на празници не си е у дома?
Sarania, почти никога не звъня когато знам, че законната е там. Само и единствено го правя, ако той е казал-няма значение, звънни ми. Ей затова съм ядосана. Не бих звъняла НИКОГА ако зависеше от мен, наистина.
ЗАНДАЛИ не си права. Аз категорично съм казала, че моделът не ме устройва, той го знае. Моделът е -не ми дреме за законната, докато не усещам по никакъв начин намесата и между нас. Тъй като не я познавам, а и не искам, намеса мога да усетя само от неговото поведение. Ей това не понасям.
Ако беше казал ще ти се обадя когато ми е възможно, за да ми кажеш тази информация, която бай дъ уей касае неговия бизнес, аз щях да си мълча.
А заплаха за семейството.......той най-добре знае, че мога да стана, по един или друг начин. Само да се вбеся.

# 14
  • Мнения: 2 214
чак в семейството не си им Laughing но си права любовницата присъства в доста семейни отнощения
разберете се един между друг за тези неща-ако не ти звъни достатъчно често-просто го кажи
зависи какви са ви отнощенията,има ли чувства или е само секс

Общи условия

Активация на акаунт