Само към любовниците - настоящи, бивши или бъдещи :)

  • 106 190
  • 1 660
  •   1
Отговори
# 1 650
  • Мнения: 6 122
"Меркантилен" идва от думата "merchant", която в превод означава търговец.

И както няма нищо лошо в търговията по принцип, негативното звучене идва когато търговския подход се прилага в приятелски, романтични или семейни отношения, тоест, там където не му е мястото и където е проява на лош вкус да се търси печалба. Хайде стига сте спорили.

Същото казах и аз, два пъти, даже.

# 1 651
  • Мнения: 571
"Меркантилен" идва от думата "merchant", която в превод означава търговец.

И както няма нищо лошо в търговията по принцип, негативното звучене идва когато търговския подход се прилага в приятелски, романтични или семейни отношения, тоест, там където не му е мястото и където е проява на лош вкус да се търси печалба. Хайде стига сте спорили.

Същото казах и аз, два пъти, даже.

Да не би "merchant" да идва от "marchе", което означава пазар...

# 1 652
  • Мнения: 6 122
"Меркантилен" идва от думата "merchant", която в превод означава търговец.

И както няма нищо лошо в търговията по принцип, негативното звучене идва когато търговския подход се прилага в приятелски, романтични или семейни отношения, тоест, там където не му е мястото и където е проява на лош вкус да се търси печалба. Хайде стига сте спорили.

Същото казах и аз, два пъти, даже.

Да не би "merchant" да идва от "marchе", което означава пазар...

Да, както и маркет на английски.

# 1 653
  • Мнения: 127
Интересно ми е дразни ли ви фактът, че когато е при вас и се обади съпругата му, той спокойно във ваше присъствие разговаря с нея (не казвам мило, но без притеснение отговаря на зададените му въпроси) и съответно ако се наложи вие, дори и по негова молба, да се обадите по телефона и законната е там, той се държи меко казано неадекватно, задава излишни въпроси, отговаря на незададени му въпроси и в крайна сметка колкото и да е важно, не си е струвало въобще обаждането. Очевидно е, че го е страх да не го изхваща законната радост, но фактът че във ваше присъствие е спокоен прави ли вас спокойни, че всъщност ви има доверие или е само повод да смятате, че вие не сте важна въобще?

Използвайте Viber и там се уговаряйте кога да се чуете. Ако не facebook. И е добре картите да са свалени както се казва.

# 1 654
  • Мнения: X
Интересно ми е дразни ли ви фактът, че когато е при вас и се обади съпругата му, той спокойно във ваше присъствие разговаря с нея (не казвам мило, но без притеснение отговаря на зададените му въпроси) и съответно ако се наложи вие, дори и по негова молба, да се обадите по телефона и законната е там, той се държи меко казано неадекватно, задава излишни въпроси, отговаря на незададени му въпроси и в крайна сметка колкото и да е важно, не си е струвало въобще обаждането. Очевидно е, че го е страх да не го изхваща законната радост, но фактът че във ваше присъствие е спокоен прави ли вас спокойни, че всъщност ви има доверие или е само повод да смятате, че вие не сте важна въобще?


Използвайте Viber и там се уговаряйте кога да се чуете. Ако не facebook. И е добре картите да са свалени както се казва.

Че що да се лишава от едната като може и с двете???
Ако зареже законната значи новата е в опасност - овакантено място, значи ще се появи друга.
Що да не е законната, любовницата знае коя е и всичко е спокойно

# 1 655
  • Мнения: 127
Добра логика ама не казвам да се лишава от която и да било  Grinning .

# 1 656
  • Мнения: X
Добра логика ама не казвам да се лишава от която и да било  Grinning .

Благодаря  bouquet
Но ако както казваш ти ,,свали картите,, то:
- задължително губи едната а ако е карък и двете
- любовницата вече не е тайна, автоматично става безинтересна
Затова, кат партизанин на разпит - отричаш дори на калъп да са те хванали. Винаги може да се измисли оправдание...  Joy

# 1 657
  • Мнения: 300
Добра логика ама не казвам да се лишава от която и да било  Grinning .

Благодаря  bouquet
Но ако както казваш ти ,,свали картите,, то:
- задължително губи едната а ако е карък и двете
- любовницата вече не е тайна, автоматично става безинтересна
Затова, кат партизанин на разпит - отричаш дори на калъп да са те хванали. Винаги може да се измисли оправдание...  Joy
Дай поне едно оправдание, че аз бих блокирала ако ме хванат ма местопрестъплението...  Joy

# 1 658
  • Пловдив
  • Мнения: 23 771
Имала си температура и той е мушнал "термометъра" да я премери.

# 1 659
  • Мнения: X
Добра логика ама не казвам да се лишава от която и да било  Grinning .

Благодаря  bouquet
Но ако както казваш ти ,,свали картите,, то:
- задължително губи едната а ако е карък и двете
- любовницата вече не е тайна, автоматично става безинтересна
Затова, кат партизанин на разпит - отричаш дори на калъп да са те хванали. Винаги може да се измисли оправдание...  Joy
Дай поне едно оправдание, че аз бих блокирала ако ме хванат ма местопрестъплението...  Joy

Най-често ползваното е ,,не е това, което си мислиш,,  Joy
Ся на мен ако ми го приложи някоя не кълва но обикновено 3-тия/тата не може да повярва на очите си. Баш в тоя момент е много важно да му/й отвлечеш вниманието, после да ходи да доказва че е бил вътре   Joy

Иначе може да се каже че са били гаджета преди 20 години и хоп ,,случайно,, се засекли и ,,случайно,, влезнал вътре...
Бе кат те хванат много бързо ще измислиш оправдание... hahaha

# 1 660
  • Мнения: X
Имала си температура и той е мушнал "термометъра" да я премери.

Или пък била в депресия и само оттам се лекувала точно тая депресия...  Joy

Общи условия

Активация на акаунт