ЕЛП 49 -- Сезонът на дилемите

  • 20 515
  • 744
  •   1
Отговори
# 735
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
ей за това ме беше страх да го напиша  Hug
всеки би го свързал с миналите избори и минал президент  Confused

преди няколко дни ми връчиха луксозна книжка с извършеното от кмета за мандата и, и причините да я избера пак.

поисках списък на обещанията за да сверя обещано с изпълнено.
почти ми издърпаха книжлето от ръцете.

само почти.  Wink

що бутнах темата натам?  Confused
извинете ме  Hug

# 736
  • Мнения: 3 736
няма ли бабешки рецепти или ритуали, които да спират това системно отесняване на дрехите?


Има. Завърташ се десет пъти около оста си, отиваш да прегърнеш произволно дърво (и да му се извиниш за човечеството) и после освобождаваш клетъчно отглеждана кокошка или прасе в нехуманни условия от плен. Сега плащай с ритуал за временно затваряне устата на жива латерна.

Ше пукна, аз ви казвам.

Може ли някой да пусне нова тема, латерни такиваMr. Green

# 737
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
аз съм пас  Blush

и за двете  Peace

# 738
  • Мнения: 35 969
аз няма
дойдох, разритах темата /снощи може би трябваше да си затварям клавиатурата, но се почувствах ощетена от към липсващото забавление  Crossing Arms / и не съм подходяща кандидатура  Naughty

главата ми е пълна с шунки, болни мишки и счупени компютри, няма шанс да се промуши и още нещо

но с удоволствие ще дойда и в №50  Flutter

# 739
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Добри, и аз тъй (за Смирненски - даже малко кичозничко ми се видя, ама дружката, от която го взех казва, че било различен прочит и тъй можело да стигне до хора с различни възприятия, т.е. до повече хора. Което пък си е благороден напън, нека да има поезия в живота на повече хора, пък както щЕ да стига до тях.
Горе-долу същото си мислех онзи ден като гледах онези музикантки, класическите - гОрките, викам си, на какво ли не се правят, за да може музиката им да стигне до повече хора. Пък каким образом - много важно!

"Йовано, Йованке" е единствената песен, изпята от бат ви Слави, която мога да изслушам докрай.

За темата - аз мога да пусна само заглавие, нищо друго. Ако ви устройва, моля, на разположение съм.

Бубанка, почвам вече да завиждам за шунката...щом и главата ти е пълна с нея.

# 740
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
глей с'я - и аз мога да я слушам в изпълнение на Слави, но предпочитам Джоко Росич  Blush

за по-различния прочит съм пас.
за себе си не го искам и не ми харесва, но ако някой има нужда...


# 741
  • Мнения: 35 969
Светълчо, но си представи от към какво е празна!

# 742
  • София
  • Мнения: 5 656
Ай, изпонаприказвали сума работи.
Отивам да пускам тема  Hug

# 743
  • Мнения: 35 969
Аттева, за да ви върви пускането, една песен, която винаги ме забавлява много:
http://www.paulandstorm.com/lyrics/write-like-the-wind-george-r-r-martin/
твърд почитател на книгата и хич на филма

# 744

Общи условия

Активация на акаунт