PR прелет над зрелищата и панаира на суетата - Тема № 4

  • 58 039
  • 736
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 9 144
Иначе новините край момчетата са, че бейби гейт си върви, а Хари вероятно предстои да се обзаведе с поредната зимна брада - един ВС модел пусна снапчата си как играят скрабъл с Хари в домашно обстановка /Хари е с халат/. Надявам се нещата да отшумят както със Сара Сампайо.
Азофф отрече, че ще взема групата с нарочен туит. В момента вървят предположения, че или ще вземе само Хари, или ще направи както с Гуен Стефани - демонстрираха близост, тя се появяваше на семейни събирания и гостуваше и той до последно твърдеше, че просто е приятел на семейството. После я взе.
Сън пускат простотия след простотия за момчетата - сега, че Хари е имал афера с Никол Шерцингер по време на участието си в Х фактор. Sick
И така - медийния цирк си върви и всеки ден има нещо ново.

Шерцингер кога им смогва, то Ед Шиърън, то наш Григориус, сега и Хари  hahaha

Тръпна за видя какво ще стане с Азофф

Кати, на български параван си е чудна дума
като написа брада и направо си го представих Хари брадясал  Joy Joy Joy

Ето я и моделка кандидат-параванка
http://hollywoodlife.com/2015/10/15/harry-styles-new-girlfriend- … er-model-details/

# 106
  • Мнения: 5 618



Кати, на български параван си е чудна дума
като написа брада и направо си го представих Хари брадясал  Joy Joy Joy
Моя грешка, резултат от комуникацията на английски по въпроса. Embarassed
 Joy Joy Joy ама той Хари няма брада, само някакви редички косъмчета.



Тръпна за видя какво ще стане с Азофф
И аз. fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

За останалите простотии - всичко идва от Саймън. Място не може да си намери, горкия, че няма да преподпишат с него.

# 107
  • Мнения: 9 144
Така понеже стана въпрос малко по-рано за Style
тези дни ми попаднаха следните скици,



които ме накараха да се замисля, отново върху посланията на клипа на Style.



Месеци след като излезе и след всичко, което се случи с момичетата от февруари насам, мога да призная, че отново съм подценила синеоката блондинка и нейния брилянтен мениджърски и поетичен талант.
Клипът е изключително задълбочен с много скрити послания, които заслепена от изпълнението на VSFS'14 и от тогавашната корица и статия за Кайлър във Vogue, просто не си направих труда да видя.

Анализът ще сложа утре или вдругиден, когато си подредя идеите и сваля гифчетата  Whistling

# 108
  • Мнения: 9 144
Медиите дъвчат, че песента Style е посветена на Хари Styles, ние си знаем че е за Карли.  Wink
 
Style e като цяло по-мрачен от предишните клипове на Тайчето.
Видеото е фокусирано на двама души, тя и младежът, който изглежда тъжен или мрачен, в зависимост от настроението на гледащия.  Flutter
Както казах и вчера, поначало не се задълбочих в символизма на видеото, за пореден път подценявайки Тайчето.
Снимката, която сложи на рождения ден на КК в Инстаграм в съчетание с пожеланието и гледането за пореден път на любимият ми Мълхоланд драйв, ми припомни, че при Тай също няма нищичко оставено на случайността.... И се върнах на Style

Визията на видеото не е чиста естетика, има дълбоко подсъзнателно значение. Погледнато от този ъгъл, Style не е за връзка с друга личност, а за връзката между двете страни на една и съща личност (как я възприемат другите и как се възприема тя?). Най-интересното поне за мен е, че тя идентифицира вътрешното си АЗ като мъж.

От самото начало видеото ни показва че всъщност ще гледаме какво се случва в главата на Тейлър. Алтернативното АЗ е показано в главата и.
 
Видеото продължава с кадри тя навън в гората заобиколена от мъгла, той вътре в тъмното, в пещерата, в стая,… Появява се и самолетчето символ на Хари, за хвърляне на пясък в очите на овцете.  Laughing
През цялото време двамата герои не са заедно в кадър. Чак накрая има сцена в която са заедно.

Точно преди припева се появява символът на счупеното огледало в много варианти...

Фройд би казал доста по въпроса за раздвояването на личността.  Mr. Green
 
Особено ми харесва този кадър още на първо гледане.
Младежът, Доминик Шерууд е с две различни на цвят очи, синьо и кафяво, този кадър, скрива кафявото му око и слага нейните сини очи върху него.


Този също, тук е обратното неговото кафяво око се прожектира върху нейното синьо

 
Отново кадър на двусмислеността той се приближава, тя се отдалечава



Харесва ми прехвърлянето на мъглата от гората към нея тук мога да поспекулирам, че иска да ни каже как хич не харесва параваненето, че видите ли я задушава



В началото на втори куплет, той шофира, (Карли беше споделяла колко добър шофьор е Тайтай), и оглеждайки се в огледалото виждаме Тейлър.



При вторият припев имаме обратното на първия път, той е навън на плажа, тя е вътре

Препредаването на светкавици и отново облаци насложени върху двамата



И накрая уникално сравнение, двамата в разпъната поза докато Тай буквално крещи в песента Take me OUT.



След което, най-сетне двете АЗ се прегръщат.

Последна редакция: нд, 18 окт 2015, 22:27 от Mrs. Swift-Kloss

# 109
  • Мнения: 1 427
Брилянтно, Бумър, както винаги  bouquet
Обаче ей това ми е чудно и не мога да си го обясня- защо 1D са дублирали мелодията на припева на Style за новата си песен  newsm78 Какъв е смисълът?

# 110
  • Мнения: 9 144
Нямам представа какво претоплят на ПР котлона.
Може би пак жест за параванене, както е самолетчето в клипа на Тай.
За мен това е песен написана абсолютно недвусмислено за Карли,
припомням стария анализ на песента http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=815356.msg30357608#msg30357608

# 111
  • Мнения: 9 144
Обаче ей това ми е чудно и не мога да си го обясня- защо 1D са дублирали мелодията на припева на Style за новата си песен  newsm78 Какъв е смисълът?

Ето и звуковата лента за доказателство, че е 1 към 1  newsm78
https://vt.tumblr.com/tumblr_nwb992gMiC1uubcfi_480.mp4#_=_

# 112
  • Мнения: 5 618
Моята хипотеза е, че Тайлър е написала песента за Кайлор /в това съм твърдо убедена/, а Хари и Луи са написали песента за Лари. Нещо искат да ни кажат май. Simple Smile
Имаше някакво затопляне край тях - отново припомням, че Луи беше на купон и се снима с Тай през пролетта. Даже тогава го коментирах, защото ми беше направил впечатление жеста.
И няма начин да е иначе, защото първо - няма начин две години по-късно да направят песен за Хайлор и второ - абсолютно няма начин Луи да възпява връзката, която ги направи и двамата /Хари и Луи/ нещастни.
Някъде ми се мерна, че Тай също планира почивка догодина, ще е много интересно ако и двете двойки се аутнат, въпреки че ми се струва по-скоро фантастика към настоящата конфигурация на силите.

# 113
  • Мнения: 9 144
Някъде ми се мерна, че Тай също планира почивка догодина, ще е много интересно ако и двете двойки се аутнат, въпреки че ми се струва по-скоро фантастика към настоящата конфигурация на силите.

Чакай много бързаш, Лимонът може вече да е минало, но Карли има още договор с Джош, който ще е поне още месец-два-три, а ако бъде подновен (което е макар и слабо вероятно) е възможно, това може да са още 2 години. Карли тепърва има да гради суперкариера и бранд, а Джош и носи само позитиви.
Все още не ги виждам Кайлър Out & Proud, по-скоро предвиждам някакъв вариант на стъклен килер подобен на 2014, но, когато имат фотооперации, ще са заобиколени от буфери, Лили Олдридж, Марта Хънт, Джиджи Хадид и т.н.
Което ще е забавно в сравнение с откритостта на Кара и Ани  Mr. Green

При Ларитата всичко ще зависи от новия мениджмънт, но според мен те си вървят бавно и необратимо към някакво Out-ване.

Между другото в интервюто на Тай за GQ, подобно на миналогодишното за Роулинг стоун, има доста интригуващи цитати, ще ги извадя и тях тези дни.

# 114
  • Мнения: 9 144
Случайно или не и двете са носителки на Оскар,
а от неотдавна и двете вече са Out&Proud





# 115
  • Мнения: 9 144
 Whistling
Какво аутване, какви 5 лева
http://www.manager.bg/mobile/single.php?nid=78779

# 116
  • Мнения: 3 096
Бумър, възхитена съм от новия анализ, задълбочен и оригинален.  bouquet

Аз си чакам мемоарите, знаеш.  Laughing След 40-50 години...

А пък тези дни гледах Paper Towns с Кара. Филмът е страхотен, а тя - отлична актриса. Дано има още много стойностни роли.

# 117
  • Мнения: 5 618
Аз си чакам мемоарите, знаеш.  Laughing След 40-50 години...
И аз на опашката за мемоари. Дано някога разберем истината.

# 118
  • Мнения: 9 144
Аз си чакам мемоарите, знаеш.  Laughing След 40-50 години...
И аз на опашката за мемоари. Дано някога разберем истината.

О, със сигурност ще я разберем нямам никакви съмнения... Само да доживеем  Joy
Както вече се знае за Гарбо, Дитрих, Талула Банкхед, за Джеймс Дийн или Марлон Брандо или Антъни Пъркинс, за Коул Портър или за Либераче, да не изброявам всички, така ще лъснат и Брадли, и Джейк, и Клуни, и Тейлър, и Кей Стю, и Шарапова, и Частейн пак да не изброявам всички  Mr. Green

# 119
  • Мнения: 9 144
Втора година подред Тейлър дава изключително задълбочено и интригуващо интервю.
Enjoy
Taylor Swift’s GQ Cover Story | GQ
http://www.gq.com/story/taylor-swift-gq-cover-story

интервю на Тай във връзка с корицата на Австралийския Vogue

Общи условия

Активация на акаунт