Интериорен и екстериорен стил по аматьорски - 41

  • 60 495
  • 772
  •   1
Отговори
  • Мнения: 677
Предишни теми:

40, 39, 38, 37, 36, 35, 34, 33, 32 , 31, 30, 29, 28, 27, 26, 25, 24, 23, 22 , 21, 20, 19, 18, 17, 16, 15, 14, 13, 12, 11, 10, 9, 8, 7, 6, 5, 4, 3, 2, 1

# 1
  • Мнения: 4 290
пу,първа лъжичка за водичка!
не знам защо доста снимки не можах да отворя от края на предната тема.

# 2
  • Мнения: 677
Аз отивам да се трудя, а вие да изпишете поне половината тема Hug

Много неща харесах от руския сайт, а съм разгледала толкова малко...
Интересни тапети.

# 3
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Ема, много си ранобудна!  bouquet

Малко есенно вдъхновение
Скрит текст:

# 4
  • Мнения: 1 597
Ема, добро утро и успешен ден!
За климатиците - да има начин да се вграждат както Барба е показала на снимката , но те са мултисплит системи и се иска много добра стиковка между климатичната фирма и майсторите на етап основен ремонт старт. Това в БГ трудно се получава, освен ако човек не наеме фирма за интериорен дизайн със затворен цикъл на обслужване - и тогава цифрите около ремонта са други. Самата система също не е евтина, защото само пределен брой производители я предлагат. Това в страна като БГ, която и няма традиции за изграждане и поддържане на климатична система за охлаждане/ отоплени би би ли проблемно с последващи ремонти на системата.
Титина много добре го е описала. Когато се прави цял таван - външното тяло се поставя на покрива.

# 5
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 776
Ема, благодаря за темата.
mumbas, може да не става и с целия таван, въздуховодите просто се обличат....а за стиковката с майстори и др доставчици си права. Разбрахме се с мъжа ми, от тук нанатък ремонт без одобрен проект (Вик< ел и подобни) не започваме или ще се разведем

Предложих на мъьа ми да си купим по един сет лампи за Коледа, яе в чудо се виждам с подаръците, отговорът беше- а защо не колони. Ако може някой да ми обясни колко колони трябват за добра акустика  newsm78 - в момента сме с 6 + още суббуфери+ две суперспециални външни..ако видя кабел на земята и ще получа удар. #2gunfire Права беще една дружка в Канада, колони само ако са вградени в тавана.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 4 057
Shhhh нищо не избрах, толкова съм уморена емоционално. Моля покажи ми тапета си в спалнята може на лични. Накрая ще купя някакъв колкото да поприключа малко. Ако има идеи моля споделете Praynig
Само да не е 1000 лв Grinning

# 7
  • Мнения: 1 597
Joy, Титина, тази опера безкрайна с озвучаването ми е така позната - типично мъжка забавка, особено, ако е и с музикален уклон. Не искам да те тревожа, но и там както в цялата електронна техника няма спирка и няма победа. Производителите знаят защо, а мъжете са неудържими. Така, че по-добре таз техника да се не вгражда, че честота на ремонтите за подмяна биха били убийствени.Може би и с колите би било същото, ако не струваха значителни цифри.
Тези, които се вграждат в пристенен гипсокартонен ботуш са по-често със странично монтирани външни тела и са по-некомфортни за микроклимата в помещенията от тези с централно таванно вътрешно тяло.

# 8
  • На брега
  • Мнения: 1 482
Благодаря за новата тема!

В дома на Gabriela Perezutti Hearst.

Последна редакция: сб, 03 окт 2015, 14:47 от NovaTema

# 9
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 776
Те и колоните хич не са евтини, а и тойс фор бойс...колкото по-голямо момчето, толкова по-скъпи играчките

Последна редакция: сб, 03 окт 2015, 15:54 от Titina

# 10
  • Варна
  • Мнения: 141
Аз отивам да се трудя, а вие да изпишете поне половината тема Hug

Много неща харесах от руския сайт, а съм разгледала толкова малко...
Интересни тапети.

Тапетите са меко казано "интересни"  Simple Smile   Подовете в цялото жилище са много красиви за мен.


Благодаря за темата, много ми е приятно да съм сред вас. Заглавната снимка, по молба на Богиня, страхотна Simple Smile

Нова Тема, вчера бях в Мосю Бриколаж. Имаше черна телена лампа на стойка. Цената около 60-70 лева.

Последна редакция: сб, 03 окт 2015, 08:59 от кали 08

# 11
  • Мнения: 2 412
Добро утро. Ема, благодаря за темата  bouquet
От мен един коридор със страхотен шкаф

# 12
  • DE
  • Мнения: 9 068
Ау, май съм пропуснала предишната тема  Tired отивам да я потърся.

Цитат
Тапетите са меко казано "интересни"  Smile   Подовете в цялото жилище са много красиви за мен.
Освен подовете, харесах и таваните. Някои тапети ми харесаха, някои не. Може би е малко попрекалено съвсем по руски  Grinning

# 13
  • софия
  • Мнения: 9 590
Благодаря за новата тема!
Дорис, моят е това
Спалнята ми е съвсем простичка, нямам снимка в момента, тук се вижда малко
Скрит текст:
Разглежда ли в Домко? Има много хубави и вече и флийс, които са много лесни за лепене и на по-малки парчета. Едно време виках майстор да го залепи.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 4 057
Shhhh благодаря сетих се! Супер е! Моята е съвсем проста от греди масив тъмен почти черен байц, таблата е П-образни греди, имам и отрязан бамбук пръти, но така и не реших искам ли ги. Тавана е дървен бял. изобщо доста урбан се получава. В момента не мога и да снимам. Иначе си права за флииса откакто го открих търся предимно това. Ако сложа тапет тип бетон, дърва и т.н ще се получи като марокото на Фимера май. Ако мога бих сложила естествен бетон но нема как или не се сещам.

Общи условия

Активация на акаунт