Интериорен и екстериорен стил по аматьорски - 41

  • 60 535
  • 772
  •   9
Отговори
# 765
  • sofia
  • Мнения: 8 954
Между другото до сега котлонът ми беше близо до прозорец (неотваряем) и мазните пръски по стъклото много ме мъчеха. Но ако съм със стъклен или лъскав гръб, пак си трябва редовно лъскане. Да не се скатавам!
Моите бяха точно под прозорец. Такова нещо повече няма да си причиня. Вместо един аспиратор, имах два един до друг почти на тавана монтирани.

Продаваните в магазините готови лед осветления са много скъпи. Мъжа ми купи лед лента на метър, нещо около 4-5 лв./м(ако си спомням правилно) Има си лепенка отдолу и може директно върху дъното на шкафа да се залепи. Запои към единия край ключе и стар адаптор от 220 на 12V.
Лентите ги има във всякакви цветове, също така имат и различен брой светлинки на метър. Можеш да си избереш колко силно да свети.
В автомагазините са малко по-скъпи, заради обичащите тунинга.

# 766
  • София
  • Мнения: 1 390
Nova, аз съм с гръб от лакобел и той много се цапа при готвене. Чистех го с препарат за прозорци, но опитах с универсалните кърпи W5 на Лидъл и съм мнооооооого приятно изненадана колко по-лесно и ефикасно чистят. Имам и същата марка кърпи за прозорци,още не съм опитвала с тях, но определено вече са ми фаворит.
Новият ти материал за зазубряне никак не е обемен и сложен, то вече го и пообяснихме. Страшно няма  Wink
П.П. Точно както vesi1 го е обяснила, за това говоря - ЛЕД лента, не тяло с лед осветление.

# 767
  • Пловдив
  • Мнения: 127
Да се включа и аз с идеята за прозорец на Nova. А имам такъв в кухнята и точно там ми е мивката, точно заради светлината не сложих шкафове от двете страни, а полици. Прозореца се отваря подобно на детските люлки (http://www.wpclipart.com/toys/playground/seesaw.png) и е доста удобно за ползване. Проблема ми е, че батерията не съобразих и е висока, та често мия прозореца.

Показвала съм кухнята но ето прозореца, ако още не е взето решението Simple Smile
Скрит текст:

# 768
  • Варна
  • Мнения: 919
Ами, Нова тема, ти май си ми нещо като съседка. Да идваш вкъщи на кафе да видиш лед лентата. Нашият пишман майстор, дето ми направи поразиите вкъщи, поредната му беше, че от едната страна на кухнята ми прецака тока за лед лентата и сега имам такава само по дължината на едната страна. От другата разчитам на осветлението на аспиратора. Е много е гадно и дразнещо - искам да си ми бачка и лед лентата и от другата страна. Голяма благинка е. Аз съветвам да си слагаш. Моята е топло бяло, много светещо. Така и не съм си сложила капаците по улейчетата, ама и така си ми е екстра.

И аз отскоро съм се разчистила вкъщи с мокрите кърпи на Лидл - ама всичко чистят бре. Чак забравих за парцала. А от няколко дни се сдобих и с прахосмукачка за маса (която месеци наред смятах за голяма изгъзица). Където има деца и вечни трохи - да се взима незабавно. Забравих чак за основната прахосмукачка. Но ще я вадя де, да чистя основно. Но не както досега, всеки ден.  ooooh!

Г-ца Димитрова, много се радвам, че съм ти била полезна. А после да ми казват, че форума е загуба на време!  Naughty Naughty Naughty Сивата ти стена е супер. Аз заложих на неутрални завеси в бежово. Даже исках и сиви, но такива намерих. Не харесвам цветните завеси.

# 769
  • софия
  • Мнения: 9 590
Какви са тези кърпи, казвайте веднъг! Изхабих един пакет бебешки мокри, и те чистят Simple Smile

# 770
  • София
  • Мнения: 1 390
W 5 - марката на Лидъл, пакет по 80 бр., 2,99 лв. Рапорт - даден!  Simple Smile

# 771
  • Варна
  • Мнения: 919
Shhhh, мокрите кърпи са на Лидл и са с тяхната марка W5. Бебешките по подразбиране имат крем в тях и може да ти оставят "замазан" резултат. Докато тези са си за чистене в дома и ако не се лъжа имат и спирт (трябва да видя). И чистят супер. Аз си чистя понякога и вратичките на бялата ми кухня и като светна лампите не се виждат кръговите ми движения  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 772
  • Мнения: 677
Ама много сте лоши, тъкмо мислех да си полегна, а ми отворихте работа Laughing

Пускам НОВАТА ТЕМА и се връщам да ви чета Hug

Общи условия

Активация на акаунт