Аблация на сърцето - 7

  • 83 211
  • 740
  •   1
Отговори
  • Мнения: 54 435


Добре дошли в новата тема! Heart Eyes

Пожелавам на всички много здраве, добър ритъм и добро настроение! newsm51


Кооординати на болниците:

НКБ
Токуда
Стара Загора

Предните теми:

1 2 3 4 5 6



# 1
  • Мнения: 1 571
Зaпис, за да не ви изпусна!  Heart Eyes

Последна редакция: нд, 01 ное 2015, 10:15 от Esme Weatherwax

# 2
  • в джунглата
  • Мнения: 916
Успех и много здраве занапред на всички с годишнини.   Hug  Завиждам Ви благородно.
 
Deva само ти май нещо си позакъсала здравословно , но вярвам че си на правия път и скоро нещата ще се нормализират и при теб.  С толкова позитивизъм няма друг начин  Wink всичко ще е наред.

За себе си няма да пиша за да не спамя добрия тон в темата. Само да ви напиша че лекарите в Бургас са едно голямо недоразумение на лекарското съсловие. Може да има и изключения, но аз не съм ги срещала. Вече нервите ми не издържат  #2gunfire

# 3
  • Мнения: 54 435
Защо, Дънди? Rolling Eyes
Какво се случи?

Голдънче, винаги си добре дошла! Hug

# 4
  • Мнения: 883
Хайде и аз, пенсионерката, в името на разнообразието .
Дънди, какво стана пак, скъпа? Нали нямаш хреми и кашлици вече?

# 5
  • Мнения: 54 435
Танчее, имаш много години, докато станеш пенсионерка! Laughing

# 6
  • в джунглата
  • Мнения: 916
Колкото и да не обичам да показвам слабост и да се оплаквам ще го направя. Към момента симптомите ми са:
 -болки в гърлото / не силни , по скоро сухота и дразнене/.
- много секрети, храчки в гърлото, може и слюнка да е незнам откъде идва и какво е. От тези секрети започнах да се задушавам направо и да ми е трудно преглъщането на храна и да се задавям . Може и на психическа основа да е това с преглъщането, защото не е от болка.
- кашлица, не е дълбока  по -скоро покашляне от гърлото.

Лекарствата са много който съм изпила, но в момента съм на: кортикостероид в носа, противоалергично, геломиртол, неоангин, фариностим и спрей с невен и прополис /сама си ги назначих последните две/. Минала съм през сиропи за кашлица, антибиотик и инхалации с кортикостероид.

Диагноза няма. Е как да не убия някои лекар  #2gunfire  не съм опитно зайче, нито банка да ми сменят на 5 дена лекарствата  за да пробваме дали няма пък от следващите да мине. Вече незнам при какъв лекар да отида.


                           

# 7
  • Мнения: 132
Хайде и аз да се разпиша в новата тема  Sunglasses Hug

# 8
  • Мнения: 114
и аз съм тук

# 9
  • София
  • Мнения: 343
Здравейте!Цоп и аз тук  Laughing

# 10
  • Мнения: 883
Дънди, да му се не види и късмета ти, ама все ще се справиш . Стискам палци да приключи малкия проблем, за да решиш и големия по-бързичко.
Девичка , как е в болницата ? В коя те приеха?

# 11
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Ооо, мацки:*
Аз съм добре, жива съм...Grinning
извън майтапа - много съм добре, чувствам се прекрасно и хубави емоции имам и съм  happy Simple Smile)) 6+!

# 12
  • Мнения: 165
Запис и от мен Simple Smile

# 13
  • Мнения: 883
Дева я няма и темата вехне . Калейче , хайде и ти по-честичко ни навестявай, оправяш ми настроението . Дънди, при тебе как е? А момчетата ?

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 42
И аз съм тук . Поздрави на всички  Wink

Общи условия

Активация на акаунт