Професионални серии за коса - тема 87

  • 43 218
  • 743
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 5 500
ми ще взема и аз да ги забравя  Mr. Green  кога ти ги изпратиха ?
На 5.11.
сега ще им звънна-ако имат ще поръчам,ако не-от друго място-магазини колкото иска човек  Peace

# 736
  • Мнения: 40
сега ще им звънна-ако имат ще поръчам,ако не-от друго място-магазини колкото иска човек  Peace
Разбира се! Grinning Успех все пак!  Wink

# 737
  • Мнения: 1 670
Аз от Рибата получих мостра на Дийп кеър наскоро  Mr. Green обичам го, но имам цяла опаковка, та я подарих. Май това ми е от тях....и веднъж една ампула алфапарф. А пазарувам от тях от мнооого години.
От Арлен доста повече получавам, но не колкото ми се иска. Mr. Green Предимно мостри на Кюн ми пращат, а не са ми интересни толкова. Ако помоля за мостра, определена винаги ми пращат, но не е като изненадата  Joy

# 738
  • Мнения: 5 500
Аз от Рибата получих мостра на Дийп кеър наскоро  Mr. Green обичам го, но имам цяла опаковка, та я подарих. Май това ми е от тях....и веднъж една ампула алфапарф. А пазарувам от тях от мнооого години.
От Арлен доста повече получавам, но не колкото ми се иска. Mr. Green Предимно мостри на Кюн ми пращат, а не са ми интересни толкова. Ако помоля за мостра, определена винаги ми пращат, но не е като изненадата  Joy
аз пък се надявах на Кюн от Арленците-ама Цъ.Но пък имам от тях други интересни неща (стилизанти) които тепърва ще тествам. Mr. Green Нямат Маракеш Рибата-сега звънях  Sad
това някой да е ползвал http://www.zlatnaribka.com/lakme/grizha-za-suha-kosa-repair/kont … lakme-repair-8-ml

# 739
  • София
  • Мнения: 10 858
Мишелче, душичко, така и не дойде  оръчката с витамините, явно няма наличност.
Фрикче, зверски красива коса!  Heart Eyes

# 740
  • Пловдив
  • Мнения: 3 746
В Рибата в Пловдив от месеци не дават мостри, а се опитват да пробутват прословутия Колорплекс, или каквото там беше. Аааа, и се теглят късметчета за отстъпка при процедура във фризьорския им салон. Голям смях.  hahaha Вие поне по някой шампоан отнасяте. Бях им редовен клиент откакто съществува магазина, някъде от 2007-ма година, може и от по-рано, но вече не ме изкушават с нищо. В Арлен умеят да ухажват клиента, пък и доставката е една и съща като сума.

# 741
  • Мнения: X
Freak, супер ти е косата и прическата  bouquet

Идеи за въпрос вместо запис? След малко пускам темата, казвайте бързо  Laughing
Уточнихме, че въпроса какво сме си купили и изпробвали последно остава винаги на първа страница, нали?

# 742
  • София
  • Мнения: 160
Freak, супер ти е косата и прическата  bouquet

Идеи за въпрос вместо запис? След малко пускам темата, казвайте бързо  Laughing
Уточнихме, че въпроса какво сме си купили и изпробвали последно остава винаги на първа страница, нали?

Предлагам по какъв начин и от колко време се "запалихте" и подлудихте по професионалните продукти и грижи за коса. Mr. Green

# 743
  • Мнения: X
Приема се  Hug
Хайде в НОВАТА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт