Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 323

  • 39 078
  • 726
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 20 905
"Вятър" духа в косите... Heart Eyes

# 691
  • Мнения: 23 324


Момичета  Two Hearts вижте къде се озоваха диамантите  newsm03

Хади, İyi geceler arkadaşlar !

# 692
# 693
  • Мнения: 1 469
Благодаря Марианка bouquet Това е по-дългичко видео,сега ми става ясен реда на нещата. Още от вън им маха на феновете. А снимките и видеата с тях са след края-стояли са няколко часа да го чакат.
И аз бих го чакала с часове. Толкова е мил и сърдечен, не е резервиран като с журналистите, напълно отворен е към феновете,затова и някои му се качиха на главата.
Харесва ми държанието и усмивката на Енгин когато влиза-взаимна любов. Четох ,че не трябвало да се допускат феновете на Енгин вътре, не мисля....те го подкрепят навсякъде и съм сигурна, че е било за добро.



# 694
  • Пловдив
  • Мнения: 34 188
Четох ,че не трябвало да се допускат феновете на Енгин вътре, не мисля....те го подкрепят навсякъде и съм сигурна, че е било за добро.

Вероятно фенско мнение си чела. Ако не трябва, нямало е да ги допуснат. Да не забравяме колко са строги навсякъде в тези смутни времена. И през проверка са минали вероятно на входа..... Така че, спокойно. Всичко си е по протокол.

# 695
  • Мнения: 20 905
smile3525

Събрали са повече кадри от влизането. Heart Eyes
Цитат
те го подкрепят навсякъде и съм сигурна, че е било за добро.
newsm10
Особено на излизане.








# 696
  • Пловдив
  • Мнения: 34 188


Енгин Акюрек - красавецът от "Фатмагюл"
Още един турски победител

# 697
  • Мнения: 1 469


Лека нощ,момичета! Hug
Сигурно и нашето момче вече е на родна земя и си почива пълноценно,защото в неделя пак го чакат вълнения Heart Eyes
Да се надяваме,че ще го видим скоро Heart Eyes

# 698
  • Мнения: 20 905

Преди....
Много ми харесват..

....и след, предполагам...

# 699
  • Пловдив
  • Мнения: 34 188


Прекрасна снимка.

# 700
  • Мнения: 20 905

И от мен една.
 smile3524

# 701
  • Мнения: 23 324


Добро утро момичета  Two Hearts

Хубав и успешен ден ! Днес идвала Зимата... ще я посрещнем разбира се.

Снощи сте сложили още видео, заснето от фенове; още снимки от церемонията...

Дано да са се прибрали по-живо, по-здраво вече...

# 702
  • Мнения: 2 293
Четох ,че не трябвало да се допускат феновете на Енгин вътре, не мисля....те го подкрепят навсякъде и съм сигурна, че е било за добро.

Вероятно фенско мнение си чела. Ако не трябва, нямало е да ги допуснат. Да не забравяме колко са строги навсякъде в тези смутни времена. И през проверка са минали вероятно на входа..... Така че, спокойно. Всичко си е по протокол.

Това не е вярно, Марияна51. Не знам дали си ходила на кинофестивали, но навсякъде по света, където съм била – в Кан „Златна палма”, Берлин „Златна мечка”, Москва, Ташкент, Венеция…дори в България "Златна роза" и "Любовта е лудост" гостите минават по червения килим, а публиката е отцепена с кордон от метални заграждения и не може да припари.  Най-многото да ги докоснат по ръката. Нищо повече. Подобни дюдюкания и безпардонно интимничене са недопустими. Това не е футболен стадион, нито цирк. Просто тези фенки явно са били, меко казано, по-напористи. Не казвам, че Енгин не трябва да се вижда с фенове, но такава среща можеше да се организира  в хотела му, например. Но явно тя не е била предвидена, затова и г-жа Дурак беше ядосана. Не случайно водещата подхвърли, че Енгин си е довел фен клуба. А това, повярвай ми, в тези среди не се прави…Просто сваля нивото на Енгин…и говори за нивото и манталитета на фенките...

Последна редакция: чт, 26 ное 2015, 08:42 от loveofmine

# 703
  • Пловдив
  • Мнения: 34 188


Здравейте Енгинки. Ето какно написа вчера Месут Яр за Енгин:
Следващият път
Енгин Акюрек, бе номиниран за "Най-добър актьор" на Международните награди Емми за ролята си в КРА. За да бъда честен, аз проследих церемонията по награждаването чрез съобщенията в социалните медии. Бях много развълнуван, защото появата на Енгин по червения килим, вълненията на феновете, виковете - ме изпълниха с надежда. За жалост, той не можа да се върне с награда. Но, не съжалявам изобщо.
Сигурен съм, че този млад актьор, който е създал вече своя марка и има солидната подкрепа на своя продуцент и сценаристи, няма да се върне без награда следващия път. Браво Енгин! Очакваме нови награди.








Да повдигнем нивото....

Последна редакция: чт, 26 ное 2015, 08:32 от mariana51

# 704
  • Мнения: 20 905
Здравейте,


Цитат
Сигурен съм, че този млад актьор, който е създал вече своя марка и има солидната подкрепа на своя продуцент и сценаристи, няма да се върне без награда следващия път. Браво Енгин! Очакваме нови награди.
Здраве и радост за ЕА.

Лек и приятен ден.

Общи условия

Активация на акаунт