Нови ароматни линии от L`Еrbolario. Участвайте и спечелете!

  • 8 364
  • 142
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 180
Специално намаление – 30% на всички продукти от натуралната италианска козметика L`erbolario – Black Friday на 20.11.2015 г., като в промоциите влизат магазините на бул „Витоша“ и в Mall Bulgaria.
   
Със „Свежа есенция“ – най-новата унисекс ароматна линия от есенно-зимната колекция на L`Erbolario, ще се потопите в свежестта на цитрусовите плодове и топлината на дървото – две противоположности, които се привличат, за да се слеят, усъвършенстват и допълнят взаимно. Цветната картина се допълва от мекия аромат на лимон, борови дървета, дъха на солено море, пикантния аромат на канела с ванилия и острия балсамов аромат на сладки ягоди.
Ароматната линия „Свежа есенция“ включва:
•   Парфюм 14 мл/50 мл/100 мл
•   Душ пяна 250 мл
•   Крем флуид за тяло 200 мл
•   Олио за тяло 100 мл
•   Ароматен сапун 2 бр. по 100 г
•   Мини комплект за път – душ пяна, крем за тяло, парфюм и ароматен сапун
•   Освежител за въздух 100 мл



„Индийски жасмин“ – една от новите ароматни линии от есенно-зимната колекция на L`Erbolario – чувствена, женствена, магическа, съблазнителна и уникална също като величествения индийски жасмин! Чистият и успокояващ аромат на индийски жасмин деликатно гали кожата и подчертава женствеността, а маслата от кокос, слънчоглед и шафран създават една кадифена мекота.
Ароматната линия „Индийски жасмин“ включва:
•   Парфюм 50 мл/100 мл
•   Душ пяна 250 мл
•   Ароматен крем за тяло 200 мл
•   Миникрем за ръце 25 мл
•   Ароматен сапун за тяло 2 бр. по 100 г
•   Ароматна пудра за тяло 100 мл
•   Аромат за ароматни пръчици 125 мл
•   Миникомплект за път – душ пяна, крем за тяло, парфюм и ароматен сапун



НА ПЪТ С L`ERBOLARIO
За по-комфортно пътуване L`erbolario представя двете ароматни линии „Свежа есенция“ и „Индийски жасмин“ в миникомплекти за път. Те включват душ пяна, крем за тяло, парфюм и ароматен сапун, поместени в луксозна кадифена чанта за път. Защото чувствеността може да се римува с практичност!  

Условие на играта:
Участвайте в играта на L`erbolario до 25.11.2015 г. включително и може да спечелите новите аромати на италианската марка L`erbolario – унисекс парфюма „Свежа есенция“ 14 мл, парфюма „Индийски жасмин“ 14 мл и комплекта от минидуш пяна и миникрем флуид за тяло „Портокалов акорд“ в луксозните опаковки на L`erbolario.



Как? Като споделите в настоящата тема какво сте чували за италианската марка L`erbolario, какви продукти предлага тя и, ако сте използвани някои от тях, какви са впечатленията ви?
Всички отговорили ще участват в томболата, от която трима, на случаен принцип, ще спечелят горепосочените продукти на L`erbolario. Печелившите ще бъдат изтеглени и обявени в настоящата тема след 25.11.2015 г.


Тези ароматни линии, както и останалите продукти на италианската марка L`erbolario, можете да поръчате от онлайн магазина или като посетете страницата на L`erbolario България във Facebook, където може да следете промоциите и новостите около марката.

Mагазини: Магазин София, бул. “България” № 69, България Мол, партер, до входа от ул. “Каблешков”, тел: 02/4239580
Магазин София, бул.”Витоша” №56, тел: 02/4266669, 0889100552
Магазин Бургас, Триа Сити Център, ул. „Сливница“ 1-Б, тел: 0884049744
Магазин Варна, ул. „Шипка“ №5, тел: 0884 601 630, 052 800 825

Последна редакция: пт, 20 ное 2015, 16:12 от Адри́

# 1
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Здравейте, от тази тема научавам за марката L`erbolario. Включвам се в играта с надеждата да спечеля и да се запозная по-отблизо с вашите продукти.  Grinning

# 2
  • Мнения: X
За първи път разбрах за марката от тази публикация. Надявам се да спечеля и да им се наслада на живо.  Simple Smile

# 3
  • София
  • Мнения: 939
За марката научих от форума и прочетох много суперлативи от съфорумки за продуктите им.

# 4
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
За марката L`erbolario научих от форума.
Чела съм доста положителни мнение относно продуктите и бих се радвала да ги опитам.

# 5
  • Мнения: 2 140
L`erbolario е италианска марка козметика на основата на естествени растения и билки. Предлага козметика за коса, кожа, тяло, аромати и др. Чета много хубави коментари за марката, пробвала съм някой продукти и ще се радвам да опитам и други.  Simple Smile

# 6
  • Мнения: 163
И аз научих за марката от форума. Най-много добри отзиви сякаш срещам за парфюмите и с удоволствие бих се запознала с ароматите при възможност.

# 7
  • Мнения: 2 822
За марката научих тук от форума.Чела съм само положителни отзиви.Надявам се да са истинска наслада за тялото и душата.Дали е така,ще разбера.ако ги спечеля!

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 5 938
За марката научих от мои приятели. Италианска е и използва естествени растения и билки.
Вече една година използвам различни продукти (душ-гел, сапун, торбички за чекмеджета, крем за тяло, крем за крака) и съм меко казано очарована.
Всички продукти имат невероятен аромат и са с много високо качество. С най-голямо удоволствие ще продължа да ги ползвам и занапред.

# 9
  • Враца
  • Мнения: 458
И аз научих за марката от форума. Чела съм само положителни отзиви. С удоволствие бих се запознала с ароматите при възможност.

# 10
  • Мнения: 1 476
Аз научих за марката от форума. Най-много добри отзиви чета за парфюмите и за мен би било удоволствие да се запозная с ароматите при възможност.

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 70
И аз за първи път чувам за тази марка.При възможност бих се запознала по-добре с продуктите.

# 12
  • Хасково
  • Мнения: 592
За марката научих тук от форума.Чела съм само положителни отзиви.Надявам се да са истинска наслада за тялото и душата.Дали е така,ще разбера.ако ги спечеля!

# 13
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 409
За пръв път разбрах  за вас от форума.Не съм имала възможността да я използам досега,но в бъдеще с най-голямо удоволствие бих пробвала.

# 14
  • Мнения: 572
Вероятно срокът на играта е 25 ноември, а не 25 октомври?

Общи условия

Активация на акаунт