Споделете снимка или разказ с нежни коледни моменти и спечелете с Baby Crema!

  • 18 122
  • 245
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 180
През празничния месец декември грижата за вашето бебче с всички продукти от серията на Baby Crema ще бъде на нежна коледна цена! Възползвайте се от специалното предложение и споделите с Baby Crema своите незабравими и нежни коледни моменти.



Условие на играта:
Споделете снимка или разказ с нежни коледни моменти и спечелете с Baby Crema! Публикувайте по свой избор снимка на вас и вашето бебче, на избран коледен мотив или пък разкажете за своя любим нежен коледен момент! Всички, включили се в играта до 20 декември включително, ще участват в томбола за коледни подаръци от Baby Crema! Най-хубавите и нежни ваши снимки ще бъдат споделени в специален албум на фейсбук страницата на Baby Crema.



Печелившите ще бъдат изтеглени на случаен принцип и обявени в настоящата тема на 21 декември.

Последна редакция: пт, 04 дек 2015, 20:28 от Адри́

# 1
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Ето една снимка, която направих миналата Коледа на малката ми дъщеря:

L. by chockolina, on Flickr

Имам снимки и на тримата, като ги открия ще кача и тях. Peace Ако пък успея и тази година да ги снимам  заедно преди края на конкурса, пак ще се запиша Simple Smile

# 2
  • Мнения: 188
Мъжът ми не обича да се снима и имаме много малко общи снимки. Но откакто имаме деца се зарекохме, че на Коледа ще си правим семейна снимка и това да бъде наша традиция. Звучи маловажно, но за мен наистина значи много и няколко месеца преди Коледа намислям с какви дрешки ще облечем джудженцатата, какви коледни аксесоари да им сложа в косите.

# 3
# 4
# 5
  • Мнения: 29
Няма да забравя приказните Коледни празници, на които всички се събирахме на трапезата като едно голямо семейство - аз, родителите ми, дядо и баба. Щастието, топлината и уюта бяха несравними. Сега членовете на семейството не са същите, но ме топли споменът за тези отминали красиви и изпълнени със смисъл моменти.!!!  1dating

# 6
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305

Празничните светлини:


Любов по Коледа...

# 7
  • Мнения: 1 817
Нямаме точно от Коледа снимка, но имаме от 1-ви януари, когато ходихме да сурвакаме баба и дядо, ама...малкия заспа, та накрая баба сурвакаше дядо и кучето...  Joy Joy
http://prikachi.com/images/833/8496833Z.jpg

# 8
# 9
  • София
  • Мнения: 2 098
Най-вълнуващата Коледа за всички ни!  Simple Smile Синът ми се впечатляваше от светлините, усещаше еуфорията, а аз не знам защо не спрях да плача... Всъщност знам, предната Коледа точно по това време си пожелах същото да се случи. Това беше моята сбъдната мечта. Да държа детенце в ръцете си.

# 10
  • Мнения: 4
Винаги съм тръпнала в очакване на този светъл празник.Украсите навсякъде из града, по домовете ме зареждат с много празнично настроение  Обичаме да правим украса в домашни условия и да експериментираме всяка година.Това ни зарежда с празнично настроение.  Simple Smile

# 11
  • Мнения: 3 546
Това е най-любимият семеен празник, чакан с нетърпение цяла година.
 

 

# 12
  • Мнения: 633
Eдин от най-милите ми спомени е как дъщеря ми не успяваше да каже елха, а се получваше "махла" Joy

# 13
  • Мнения: 455
С появата на детето,Коледа ми е любимия празник.
Вече е по голям,разбира и с нетърпение чака подаръците от ''дадо Коло''  Laughing

# 14
  • Мнения: 194
Няма да забравя Коледа миналата година. Тя беше най-прекрасната в живота ми, беше и първата в живота на дъщеря ми, тогава на почти три месеца. Най-после мечтата ми за прекрасно семейство и бебенце се беше сбъднала. Всичко беше перфектно като в сън. Бях украсила с такова въодушевление, малката гледаше през повечето време блещукащите играчки по елхата. За пръв път се събрахме в нашия дом, а не както по традиция в този на моите родители. А следващата Коледа догодина ще бъде още по-прекрасна, местата около масата ще се увеличат, ще бъде първата за новия член на семейството ни Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт