Споделете снимка или разказ с нежни коледни моменти и спечелете с Baby Crema!

  • 18 128
  • 245
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 10 874
Първата Коледа на дъщеря ми: Close-mas:
Скрит текст:

# 31
# 32
  • Мнения: 87
Точно за Коледа получихме нашият подарък-моята малка Никол. Няма по-хубава изненада от тази.

Последна редакция: пт, 04 дек 2015, 14:41 от slance83

# 33
  • София
  • Мнения: 803
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10208488295312875&l=f1e65db1a2

Последна редакция: пт, 04 дек 2015, 15:05 от ninl

# 34
  • Мнения: 121
2013Г РАЖДАНЕТО НА МОЕТО МЪНИЧЕ БЕШЕ НАИ-СТРАХОТНИЯ КОЛЕДЕН ПОДАРЪК

# 35
  • Мнения: 6
 
това е коледна снимка на моята дъщеря,обожава Коледата като всяко дете,и разбира се най любимото са подаръците

Последна редакция: пт, 04 дек 2015, 16:15 от nat_82

# 36
  • Мнения: 56
https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-ash2/v/t1.0-9/10349 … 1&oe=56E5B9FF
 Наистина по коледа стават чудеса... От малка,както всяко дете съм обожавала този празник,но миналата беше незабравима-аз,съпругът ми и нашето мъниче,вкъщи-елхата,подаръците,домашно приготвените ястия.Тъй като бяхме свикнали да празнуваме или у нашите,или у техните родители, тогава беше различно и неповторимо...

# 37
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834


Първата Коледа на дъщеря ми и първата Коледа на сина ми със сестричката си  Two Hearts

Последна редакция: пт, 04 дек 2015, 20:03 от Katencetoo

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 690
най - разкошното коледно стихче....


Две звездички, на бебо очички,
грейнаха таз година в твойте ръчички.
Първа Коледа за теб мъничко човече,
голяма радост е в къщи вече.
Ангел ще бди над теб,
МАМА ще го наричаш за напред.
Желаем му щастливо детство,
ум и красота си има по наследство.
Желаем обич, веселие, снежна красота,
на мама, на татко и на цялата рода.

А в ръцете си държим
красива сбъдната мечта!!!

# 39
  • Мнения: 6
Най-хубавите ми преживявания са,когато съм с моето семейство!И в делници,и в празници,винаги е хубаво-по-важно и ценно от това няма!По Коледа се събираме млади,стари,забавляваме се,правим си игри с награди-става много весело!Приготвяме си най-различни гозби,сладки,баници,питки.Танцуваме,веселим се и така чак до сутринта(почти) Simple Smile Разменяме си подаръци,децата също нямат търпение да ги отворят Simple Smile и така прекарваме си времето заедно-весели,засмени и задружни!

# 40
# 41
  • Мнения: 5 253
Какъв по хубав коледен момент от това да видиш щастливите, усмихнати дечица, отварящи желаните подаръци  Heart Eyes

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xaf1/v/t1.0-9/16683 … c&oe=56EC1505

# 42
  • Мнения: 149
Весели празници от нашия Руменчо 3 год.

# 43
  • Мнения: 42
Един от най-нежните и скъпи моменти на Коледа е радостта на двете ми дъщери, който с нетърпение очакват да видят какво им е оставил Дядо Коледа под елхата, отварянето на подаръците и усмивките на лицата им след това, ме разтапят и правят живота ми специален. Те усмихват моя ден.

# 44
  • София
  • Мнения: 196
На Бъдни вечер моето момиченце ще стане на 6 месеца. За първи път откакто сме заедно със съпруга ми (над 10 год.) имаме коледна елха. Тя ще е и причината винаги занапред да правим такава.

Общи условия

Активация на акаунт