Перилни препарати и омекотители – 36

  • 65 369
  • 722
  •   2
Отговори
# 225
  • Варна
  • Мнения: 250
В ДМ прахът за чувствителни тъкани е 4 лв / кг, което не е скъпо, дори ми се вижда подозрително еФтино.Кой е най-качественият прах за вълна, който мога да намеря в БГ ? Няма да пестя...пуловерите и чорапите от мериносова и кашмирена вълна не са евтини, вече повредих един от тях  #Crazy

# 226
  • Русе
  • Мнения: 7 057
В ДМ прахът за чувствителни тъкани е 4 лв / кг, което не е скъпо...
Защо си мисля, че е към 8 лв newsm78

# 227
  • Мнения: 232
някой питаше по назад от омекотител, който се справя със статичното електричество. аз съм доволна най- вече от семана. преди това всичките ми дрехи и завивки бяха наелектрезирани. като цяло обаче,  много избор няма. срещала съм само семана и сано, където пише на опаковката, че я имат тази "функция".

# 228
  • София
  • Мнения: 1 460
Купих този омекотител на Коколино :

Скрит текст:

Много ми хареса как мирише. Аромата се запазва и след сушилнята.  Heart Eyes

# 229
  • Пловдив
  • Мнения: 40 776
Тази седмица в Кауфланд ще има намален Сано омекотител по 1л./бял и розов/ мисля 4 и нещо цена,ама не съм сигурна.

# 230
  • Бургас
  • Мнения: 748
Тази седмица в Кауфланд ще има намален Сано омекотител по 1л./бял и розов/ мисля 4 и нещо цена,ама не съм сигурна.
От 4,99 на 2,99. От неконцентрирания, в пликовете. Но пък си е добра цена!

# 231
  • Мнения: 131
Искам да попитам, ако някой знае, къде в Стара Загора мога да намеря омекотител Сано 1л.  концентрат. Никъде не го намирам  Tired

# 232
  • Стара Загора
  • Мнения: 835
rozali79, омекотители на Сано, включително и концентрати съм виждала в магазин Ам-Ам (бебешки магазин за памперси, пюрета....), под детската площадката на баня Пиперка.

# 233
  • Мнения: 131
Благодаря много, ще проверя Hug

# 234
  • София
  • Мнения: 38 499
Тази седмица в Кауфланд ще има намален Сано омекотител по 1л./бял и розов/ мисля 4 и нещо цена,ама не съм сигурна.
От 4,99 на 2,99. От неконцентрирания, в пликовете. Но пък си е добра цена!

Аз ще си взема, защото ми върши страхотна работа. Сипвам по малко, ароматизира ми силно, а не остава по тъканите.

# 235
  • Варна
  • Мнения: 250
В ДМ прахът за чувствителни тъкани е 4 лв / кг, което не е скъпо...
Защо си мисля, че е към 8 лв newsm78

На самия етикет пишеше 4 лв / кг...Не обърнах внимание дали е промоционална цената, но платих 7 лв за пакет от 1.5 кг прах.

# 236
  • Sofia
  • Мнения: 404
Моля да ме информирате къде в София в района около Стамболийски и Ботев има магазини за паралелен внос?

# 237
  • София
  • Мнения: 3 845
Моля да ме информирате къде в София в района около Стамболийски и Ботев има магазини за паралелен внос?

Виждала съм на Ботев, точно в отсечката между Тодор Александров и Пиротска. Не съм минавала скоро, но се надявам, че още е там.
Иначе има на Пиротска, малко преди да стигнеш Опълченска, на десния тротоар.

# 238
  • Sofia
  • Мнения: 404
Благодаря!

# 239
  • София
  • Мнения: 38 499
На Пиротска до Ботев има още един магазин. Продават и дрехи, но навътре има Yumus и други хубавини.

Общи условия

Активация на акаунт