И през Новата година очакваме двучертичкова лавина!Бъдещи мами над 35

  • 28 861
  • 724
  •   1
Отговори
# 720
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 302
Пате в БГ на летището хора бол да пита някой, после хваща един българин от самолета или пита стюардесата - убедена съм че ще я упътят Simple Smile, разбира се и телефона под ръка.  Да не говорим, че тя е оправна и съм сигурна, че и без да пита ще се справи Simple Smile

# 721
  • Мнения: 1 207
Момичета  Kissing Heart
Признавам без бой, че зачезнах, ама многооо работа.След празници и почивка (и ядене  Whistling) сега  bishop на спокойствието.Още месец-два и ще ми мине  Joy
Попрочитам вечер по нещо, ама сили за писане нямам.Снощи поне Танчетата честитих. Болни да няма, бременните да са спокойни и търпеливи, а мъжовете да слушат много. На всички дето не са бременни - съвсем скоро  pregnant.
От последните страници запомних, че на Евчето мамчето е добре и СПА то от Мира  Rolling Eyes
Много ми липсвате, искам среща и СПА. Ама трябва бачкане, диета и ходене пеша.За последното колата се опитва да ми помага  hahaha - два пъти гасне и отказва да запали.Намерихме проблема, сега и време за майстори трябва да намеря.
Да се извиня сега, че ви изоставих десет дни с една торта с тиква, шоколад и маскарпоне (за Жанчето двойно парче, че ми е почитателка  Wink
Скрит текст:

# 722
  • Мнения: 13 950
И аз да кажа, че в сатурнови дупки не изпадам. Но от понеделник съм на работа и стоя по цял ден. И аз вчера пуснах кръвчица, хемоглобина от 78 е станал 87  Mr. Green

# 723
  • Мнения: 1 423
Момичета, аз само изтъквам предимствата за Жането, че ще почва работа. Иначе разбира се, при всеки е според ситуацията  Peace.
Пате, и аз като теб - каката не знам как я изгледах - с редовно право без прекъсване. На 3 месеца беше, като влязох в сесия и кърмата ми спря. Да е жива и здрава майка ми, пенсионира се по-рано, за да ми помага, още тогава.
Аз пък бройкам едно хотелче около Хасково - аква Варвара, с гореща минерална вода, а в района имало седем минерални извора с различна Т. И наоколо има доста еко пътеки.
А на тема баби на самолет , моята не би се оправила сама. Оправна е , но няма чувство за ориентация, и ще се шашне много.
Мистик, и аз съм фен на електролукс, а и е тиха много.
ООО Ава добре завърнала се  Grinning.

# 724

Общи условия

Активация на акаунт