Крем за тен

  • 6 509
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 323
Деяна, аз имам на Орифлейм и съм много доволна! Трябва да го сложиш в малък слой и на хубаво ексфолиирана кожа! След душ е най-добре. По-добре два пъти да сложиш по малко, отколкото повече - така най-често стават петната Peace

# 16
  • Мнения: 7 430
мажеш се и след 30мин имаш тен? Личи ли си, шоколадов ли е? След колко време се махна?


Извинявам се, че чак сега отговарям, но нямахме бг мамма у Канадско Laughing
Да, мажеш и след време си "черен"  Wink но аз като за първи път май не сложих равномерно и бях станала малко на петна  Crazy бях си намазала само лицето де Laughing но бях доволна от него Peace

# 17
  • Мнения: 4 390
с теб четем едни и същи неща  Grinning  Мен ме грабна този на Диор и ако някой го е използвал нека каже дали е добър и откъде в Сф мога да си го купя

Отличен е! Аз ги ползвам (голямата туба е за тяло, малката (с блестящи частици) за лице.
Тенът ми става страхотен и равномерен.

# 18
  • Мнения: 5 317
с теб четем едни и същи неща  Grinning  Мен ме грабна този на Диор и ако някой го е използвал нека каже дали е добър и откъде в Сф мога да си го купя

Отличен е! Аз ги ползвам (голямата туба е за тяло, малката (с блестящи частици) за лице.
Тенът ми става страхотен и равномерен.



Diviana,до колко дена издържа тена и равномерно ли пада?

# 19
  • Мнения: 4 390
brianna, първият път го насям през интервал от 2 дни и потъмнявам много. Следващото ми мазане е след около 10 (12) дни, като през това време всеки ден си взимам душ, но не ползвам ексфолиант. Такъв ползвам непосредствено преди следващото нанасяне.
Да, равномерно пада. Никога не съм ставала на петна!
Освен това мирише страхотно, нанася се изключително лесно, хваща бързо и тенът изглежда естествен.

# 20
  • Мнения: 5 317
brianna, първият път го насям през интервал от 2 дни и потъмнявам много. Следващото ми мазане е след около 10 (12) дни, като през това време всеки ден си взимам душ, но не ползвам ексфолиант. Такъв ползвам непосредствено преди следващото нанасяне.
Да, равномерно пада. Никога не съм ставала на петна!
Освен това мирише страхотно, нанася се изключително лесно, хваща бързо и тенът изглежда естествен.


Благодаря за изчерпателния отговор.  bouquetМай ще си купя такъв.

# 21
  • Мнения: 6 164
Вероятно е до кожа, аз съм много бяла и станах като морков от Avon (не помня кой точно Sad ).

А да попитам, за да не отварям нова тема:
Някоя да е ходила в салон, където в кабина на струи те опръскват едно хубаво и почерняваш като засъхне? Спрей-тен, нещо такова...
Колко стои, защото си е скъпичко май ~25 лв. процедурата?

А намерих и сайт

# 22
  • Мнения: 11 547
brianna, първият път го насям през интервал от 2 дни и потъмнявам много. Следващото ми мазане е след около 10 (12) дни, като през това време всеки ден си взимам душ, но не ползвам ексфолиант. Такъв ползвам непосредствено преди следващото нанасяне.
Да, равномерно пада. Никога не съм ставала на петна!
Освен това мирише страхотно, нанася се изключително лесно, хваща бързо и тенът изглежда естествен.

Дивиана колко "стотинки"струват тези кремчета Simple SmileМай ще се обзаведа с тях .

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
и аз ще си го взема този

# 24
  • Мнения: 2 663
Misty,aз съм много доволна от кабината,но от тази на Атама в Японския хотел.Много съм бяла,като мляко и за мен беше екстра вариянт.За месец ти трябват 3 ходения ,даже може и 4 ,за да си с приличен тен.Няма петна,супер естествено стои.Миналата година беше 30лв процедурата.Тзи годин асъм решила да ходя на солариум,но ако не постигна ефекта пак ще премина на метода с кабината.

# 25
Каква цена е  Auto-Bronzant Eclat Irise на Dior ?

# 26
  • Мнения: 779
brianna, първият път го насям през интервал от 2 дни и потъмнявам много. Следващото ми мазане е след около 10 (12) дни, като през това време всеки ден си взимам душ, но не ползвам ексфолиант. Такъв ползвам непосредствено преди следващото нанасяне.
Да, равномерно пада. Никога не съм ставала на петна!
Освен това мирише страхотно, нанася се изключително лесно, хваща бързо и тенът изглежда естествен.

Дивиана колко "стотинки"струват тези кремчета Simple SmileМай ще се обзаведа с тях .
Да и мен ме заинтригува. аз съм ужасно бяла и такова кремче ще ми дойде екстра.

# 27
  • Мнения: 4 390
Аз не съм бяла.
Имам няколко бани по рождение.

Цени - за лице - $26 US (  50мл - 51.5гр.)
за тяло  - $27 US (125мл- 126гр.)

Последна редакция: пт, 07 апр 2006, 13:58 от Diviana

# 28
  • Мнения: 4 390
Каква цена е  Auto-Bronzant Eclat Irise на Dior ?

Бях ти отговорила, че не знам, но помислих, че този за който питаш е различен от моя.
А не бил.
Не знам на какъв език е Eclat Irise, на моите опаковки никъде не пише това.
Пише Auto-Bronzant Eclat Naturel.

Общи условия

Активация на акаунт