Професионални серии за коса - тема 98

  • 67 070
  • 754
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 3 413
Наистина не е на добре работата. Още малко Арлен и ЗР ще си ги сложа, като начална страница на компа... Joy
На мен Арлен са ми начална страница  Embarassed

# 316
  • Пловдив
  • Мнения: 5 937
Тъй като аз също се интересувах от муса Денсифик, писах на една дама на лични и тя ми отговори, че има основно уплътняващ ефект, без да прави косата на клечки - косата ставала една идея по-твърда, но пък прическата се задържа по-дълго. Няма фиксация.

# 317
  • Мнения: 3 413
Искам да попитам, тъй като и аз си поръчах течната коса, но шампоана на вела не съм го поръчвала, та питането ми е с кой друг шампоан може да се комбинира?
Я дайте състава на тоя шампоан да го видим специален ли е Wink

# 318
  • Мнения: 3 413
Тъй като аз също се интересувах от муса Денсифик, писах на една дама на лични и тя ми отговори, че има основно уплътняващ ефект, без да прави косата на клечки - косата ставала една идея по-твърда, но пък прическата се задържа по-дълго. Няма фиксация.
Боже мой!!! Само това чаках да чуя  Mr. Green

# 319
  • Мнения: 2 576
Искам да попитам, тъй като и аз си поръчах течната коса, но шампоана на вела не съм го поръчвала, та питането ми е с кой друг шампоан може да се комбинира?

С какъвто протеинив ш-н имаш, може да измиеш преди терапията  Peace

# 320
  • На ръба..
  • Мнения: 2 116
Искам да попитам, тъй като и аз си поръчах течната коса, но шампоана на вела не съм го поръчвала, та питането ми е с кой друг шампоан може да се комбинира?
Я дайте състава на тоя шампоан да го видим специален ли е Wink
За WELLA SP REPAIR SHAMPOO ли става въпрос?

# 321
  • Мнения: X
Момичета, занете ли до кога ще продължи промоцията на Напура в ЗР? Да знам имам ли още време да се чудя?
Благодаря  bouquet

# 322
  • Казанлък
  • Мнения: 589
Благодаря на всички за мнението за флуида за къдрици!
 Я кажете сега този спрей омазнява ли косата и изобщо как се отразява :
http://www.zlatnaribka.com/mediceuticals/sprey-za-stimulirane-na … ls-numinox-180-ml

# 323
  • София
  • Мнения: 580
Момичета, занете ли до кога ще продължи промоцията на Напура в ЗР? Да знам имам ли още време да се чудя?
Благодаря  bouquet
Днес свършва промоцията (включително и днес е).  Hug

# 324
  • Мнения: 221
Тъй като аз също се интересувах от муса Денсифик, писах на една дама на лични и тя ми отговори, че има основно уплътняващ ефект, без да прави косата на клечки - косата ставала една идея по-твърда, но пък прическата се задържа по-дълго. Няма фиксация.
Боже мой!!! Само това чаках да чуя  Mr. Green

Потвърждавам. Не прави косата на клечка, също и не изсушава при мен. Приятен за използване продукт. Смятам, че задържа формата на прическата, след като ползвам Ровента четката.

# 325
  • Мнения: 561
Момичета  Hug позагубих се, но още дочитам предишната тема, изостанах  Blush

Сега видях обаче промоцията на Напура и мисля да отида в обедната почивка до магазина им за ампули. Чудя се между тези за фоликули и растеж, прегледах предните страници, но не ми стана много ясно - от кои сте по-доволни? И доклкото разбрах могат да се ползват по няколко пъти, което много ми допадна  Mr. Green

# 326
  • Мнения: 3 698
Аз също наскоро писах за муса Денсифик - уплътнява, не клечкосва, чудесен продукт.

Сега да споделя и за течната коса.Прекрасни ревюта като това на Фрея не умея да пиша, но смело мога да заявя, че и аз се влюбих.Благодарности за отзивите и на Тузарка и на Фрея bouquet.
Нямам шампоанът от серията, реших да измия с ДПШ на Лейбъл М, но не ментово ухаещия, а другия.Течната коса нанесох според указанията, на влажна коса разделих косата на сектори и сложих на всеки.На моята коса стигнаха 4 дозички /по половин капкомер/.Имаше едно усещане за напоена и полирана коса, много близко до усещането при нанасяне на хидратиращ концентрат на Керастаз.Минах с терапевтичната преса и продуктът изцяло се пое от косата, като косата остана подредена, лесно разресваща се.Изсуших с топла струя и много се изкуших да не отмивам, защото косата изглеждаше чудесно, нооооо все пак реших да карам по инструкции и отмих /пише за 20 секунди и наистина кратко време е достатъчно/.Нанесох мъничко от червеното Про файбър серумче с термозащита.Изсуших, оформих.Оформянето стана извънредно лесно, а косата е напомпана, с обем, плътност и блясък, танцуваща. Определено, ако течната коса се държи така и при следващи ползвания, бих се презапасила с няколко, дано в енцо излезе пак на тази цена.Още веднъж благодаря за споделеното за продукта  bouquet .

И сега, да ви кажа нещо много гадно...понеже много си разглеждам косата винаги, особено след нов продукт и...намерих си бял косъм, първият, истинска гад, леко оранжавееше мръсникът, но не достатъчно, то си ми е време, но си е гаднооо  Cry .

Оплаках се. Сега и друго се сещам да кажа, течната коса не ми смъкна от медното и щом не повлия на цвят от шампоан, предполагам и за боядисани коси ще е така.

# 327
  • София
  • Мнения: 462
Работата е сериозна, блея в сайта на рибата цяла сутрин. Не са ми налични ампулите Денсифик.  Sad Моля за мнение за Муса Денсифик- втвърдява ли косата, клечосва ли я, дава ли обем??

При мен - не, но "не'то" е и за трите въпроса Simple Smile

# 328
  • Мнения: 97
Здравейте! Досега не съм ползвала професионални серии за коса Mr. Green но съм наумила така и така да пускам поръчка от Enzo, а междувременно да ви попитам за няколко продукта, които съм си набелязала.

Косата ми в момента еее... тънка и накъсана. Най-много има нужда от нещо за по-бърз растеж и сгъстяване де, тъй като преди време поокапа след един Кастинг #Cussing out Корените са ми склонни към омазняване, дължините май са нормални. Вероятно изтощени, тъй като я суша със сешоар.  Embarassed

По тази причина се бях насочила към CHI Infra Silk Infusion. Дали е подходящ за мен, дават го и за термозащита?

Другите два продукта, за които исках да ви питам, са Kérastase Initialiste и Specifique "шампоан за обновяване на гъстотата на косата", само че и двамата в момента ми ги дава неналични в Enzo, а държа да поръчам оттам. Е, от второто пък има спрей - той добър ли е?

Или евентуално да можете да ми препоръчате нещо друго за по-бърз растеж, че ми е голям мерак Embarassed

Благодаря предварително  bouquet

# 329
  • София
  • Мнения: 10 858
Аз поръчах кутия ампули за фоликули.

Сетони  Heart Eyes Колко се радвам, че така ти се отразява косата. Иха! Ей сега отивам и аз до Спиди и тези вероятно в други ден ще си направя една терапийка  Mr. Green че нес вече измих косата.

Дели, за ампулите - зависи какви нужди имаш. Ако искаш да сгъстиш косата, тогава вземи ампули за фоликули.
Ако искаш за расте по-бързо - тези за растеж.
Ако искаш и двете - и двете, както правя аз  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт