Професионални серии за коса - тема 99

  • 57 590
  • 739
  •   1
Отговори
# 735
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Аз да се оплача , от пресата на Джойко страшно ми се наелектризира косата ... Добре де тези масла не би ли трябвало точно обратното да правят . А тя тънка , вяла , наелектризирана и адски заплетена  Stop Добре ,че не се хвърлих да я купувам .
Няма как от пресата да се наелектризира,нещо друго е...дреха може би? Моята коса става като от рекламите след нея,ти къде я пробва?

# 736
  • Мнения: 259
Във фриз. салон . А твоя косъм какъв е , може би на моя тъничък да ми идва много маслото ?! И както бях споменала и по-напред много рядка и сплескана ми е . Не знам дали ако си се изправям аз , както си знам ефекта би бил друг . Ама не ми се рискува да си я взема честно казано и да се окаже ,че ефекта е същия  Crossing Arms
Едит: и дреха не е , бях с такова яке от което не ми се наелектризира по принцип.

# 737
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Косата ми е плътна,дълга,средно дебел косъм,може би си права,че ако го правиш сама би било по-добре newsm78 Ако ходиш при един и същ фризьор и е удобно,разбира се-помоли го следващия път сама да се направиш. Така ще разбереш  Peace

# 738
  • Мнения: 316
Момичета някоя от вас иска ли да си поделим Течната коса на Вела,мисля да поръчам,но пък ме притеснява,че няма да мога да я изхабя след всичките неща,които натрупах, а и незнам дали ще ми допадне  Confused  Ако някоя има желание нека ми пише  Heart Eyes

Ании, наистина много здрава ти изглежда косата и формата много ми харесва.. не е точно черта ами леко в овална форма  Heart Eyes

Джей ,каква коса има дъщеричката ти  Shocked наистина е като една истинка Рапунцел  Hug

Цвети ,сега ме хвърли в замисъл  ooooh! и аз и бях хвърлила око на тази преса мислих да стрелям на сляпо,но най-добре наистина ще е да я пробвам първо.Трябва да разуча малко в кои салони я имат.. Иначе и твоята коса е разкошна,видях я в предната тема за 1 път я виждам..Каква дължина извади Shocked Hug

Последна редакция: сб, 13 фев 2016, 16:53 от melina565

# 739
  • Мнения: X
Хайде в празничната ни юбилейна НОВА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт