Смешки от форума - 22

  • 102 662
  • 743
  •   1
Отговори
# 1
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Абсолютно е сигурно къде смешките са най-много в бг-мамма и затова за да се запиша, само отскочих да си взема смешка:

Цитат
Много моля, ако някой може да ми помогне. Аз знам, че имам направени магии от духовният ми водач Александра в това прераждане. Тя просто смаза живота ми. Влязох в контакт с дядо ми, който е на небето, за да ми помогне, но мъжът и синът на духовния ми водач го убиха преди 6 дена на небето в дома му.  Нямам към кой да  се обърна. Александра е прикачена към мен 24 часа в денонощие. Искам да се свържа с Господ и да му кажа да върне живота на дядо ми и да накаже Александра и семейството й.  Ходих на гробищата да паля свещи на непознати които са погребани наскоро, за да е сигурно, че не са се преродили, но Александра е винаги с мен и тя заплаши всички, че ще ги убият. Не знам как да стигна до Господ? Не знам как да се свържа с него? А ко някой може от този форум  да отиде на гробищата и да запали свещи на роднините си или някой непознат и да каже да върнат живота на Иванчо Георгиев Еленкин роден 28 януари 1927 година, ще съм изключително признателна. Моля ви от все сърце. Дядо ми е изключително добър човек и не заслужава да умре. Молих Александра да върне живота му , но на нея не й пука. Моля ви, ако може някой да ми помогне, да се върне животът на дядо ми. Той не заслужаваше да умре и е недопустимо в Рая на небето да се разхождат убийци. Те трябва да бъдат наказани час по-скоро. Ако дядо ми се върне към живот да му дадат да използва телепатия, за да ми каже, че е добре, иначе няма как да нам, че е добре.  От все сърце ви моля, защото вече не издържам. Животът ми е кошмар просто.

# 2
  • Мнения: 36 057
Абсолютно е сигурно къде смешките са най-много в бг-мамма и затова за да се запиша, само отскочих да си взема смешка:

Цитат
... Животът ми е кошмар просто.

защо ли  ooooh!

# 3
  • София
  • Мнения: 11 515
 Joy Joy  Shocked Това трябва да е някаква шега.

# 4
  • София
  • Мнения: 12 011
 Shocked Shocked Shocked

Дори не съм подозирала, че съществуват хора с подобни идеи между ушите. Shocked

# 5
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
В алтернативния е пълно с такива. Някои от тях ходят и на други места, не стоят само там.

# 6
  • Шотландия
  • Мнения: 2 859
В алтернативния е пълно с такива. Някои от тях ходят и на други места, не стоят само там.
"В алтернативния" какво?  newsm78 На мен това ми звучи по-скоро тъжно, отколкото смешно... като нужда от психиатър и лекарства ми звучи...

# 7
  • Мнения: 11 710
Това отказвам да го повярвам. Ако темата не е пързалка, жената има спешна нужда от лекар  Shocked

# 8
  • Мнения: 14 354
Лиляна, това беше добро попадение  Joy Joy Joy

Ама духовният водач не е ли добър, защо така избива умрелите в рая? И къде е Господ? Тотално се обърках...

# 9
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
В алтернативния е пълно с такива. Някои от тях ходят и на други места, не стоят само там.
"В алтернативния" какво?  newsm78 На мен това ми звучи по-скоро тъжно, отколкото смешно... като нужда от психиатър и лекарства ми звучи...
Всъщност аз съм ги смесила, понеже за мен подфорум Алтернативна медицина не се различава много по съдържание и посещаващи го от подфорум предсказания и паранолмално, откъдето е и цитатът. А това не е тема, а си пита жената в темата за разваляне на магии: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=709446.msg31338080#msg31338080

# 10
  • Мнения: 2 702
И на мен ми звучи тъжно.

# 11
  • Мнения: 4 696
Аз пък си мислех, че в Рая няма убийци.
Има доста хора, които залитат по тия неща, така че може и да не е пързалка.

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
От кога в Карлуково им разрешават достъпа до компютри  Thinking

# 13
  • София
  • Мнения: 5 658
 Shocked Shocked Shocked
Никога не съм влизала в този подфорум и явно няма да го направя.

Значи потребителката се моли на останалите потребители да съживят дядо й? А стига бе!  Shocked

# 14
  • Мнения: 32 147
Абсолютно е сигурно къде смешките са най-много в бг-мамма и затова за да се запиша, само отскочих да си взема смешка:

Цитат
Много моля, ако някой може да ми помогне. Аз знам, че имам направени магии от духовният ми водач Александра в това прераждане. Тя просто смаза живота ми. Влязох в контакт с дядо ми, който е на небето, за да ми помогне, но мъжът и синът на духовния ми водач го убиха преди 6 дена на небето в дома му.  Нямам към кой да  се обърна. Александра е прикачена към мен 24 часа в денонощие. Искам да се свържа с Господ и да му кажа да върне живота на дядо ми и да накаже Александра и семейството й.  Ходих на гробищата да паля свещи на непознати които са погребани наскоро, за да е сигурно, че не са се преродили, но Александра е винаги с мен и тя заплаши всички, че ще ги убият. Не знам как да стигна до Господ? Не знам как да се свържа с него? А ко някой може от този форум  да отиде на гробищата и да запали свещи на роднините си или някой непознат и да каже да върнат живота на Иванчо Георгиев Еленкин роден 28 януари 1927 година, ще съм изключително признателна. Моля ви от все сърце. Дядо ми е изключително добър човек и не заслужава да умре. Молих Александра да върне живота му , но на нея не й пука. Моля ви, ако може някой да ми помогне, да се върне животът на дядо ми. Той не заслужаваше да умре и е недопустимо в Рая на небето да се разхождат убийци. Те трябва да бъдат наказани час по-скоро. Ако дядо ми се върне към живот да му дадат да използва телепатия, за да ми каже, че е добре, иначе няма как да нам, че е добре.  От все сърце ви моля, защото вече не издържам. Животът ми е кошмар просто.
Излиза, че и след като умрем, пак може да умрем в Рая, защото там има убийци  Confused Joy

Абе хем е смешно, но и тъжно. Жената не е добре.

Общи условия

Активация на акаунт