AВАТАРНИ ИГРИ 18

  • 31 150
  • 748
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 2 803
Тогава участвам и аз.  Grinning

# 736
  • Мнения: 5 128
И аз участвам! Много ми допада идеята за своеобразния подарък за 8-ми или изобщо за подарък... Отговорност е да правиш нещо за друг, всеки си има свой вкус и предпочитания, нали виждам как в темата за търсене/подаряване на комбинации някои отправят молба за нещо и после като им го направиш "ама друго искали, друго имали предвид"... Получава се кофти понякога, но така като подарък в рамките на игра мисля, че ще е много приятно и позитивно!
Карамелче, и аз съм от новите, и моите комбинации не се нравят кой знае колко, но пък какво, нали сме си отборче всички, правим го за удоволствие най-вече  Hug Няма да се сърдя на никой, ако не ми хареса подаръка и не се облече с него, но пък ще се радвам да го подаря. Та, пак казвам, участвам! Ще пратя до довечера желанието си  Peace
Твърдо съм ЗА относно идеята за тема "България"!  Peace

# 737
  • Мнения: 9 197
Момичета,събрах ви комбинациите.
Гледам,че сме към края на темата и ако всички са постнали дрешките за играта имам готовност да пусна общия пост още днес за начало на нората тема.
Ако искате.

Диди,да пращам ли желание за извънредната игра?

# 738
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Съгласна съм да е в новата тема общия пост днес

# 739
  • Мнения: 5 128
Съгласна съм да е в новата тема общия пост днес
И аз!  Peace
Тифче, виж как ми ходят розите  Heart Eyes

# 740
  • SF
  • Мнения: 21 226
Tuon, убиваш ме с този шеметен подпис!
В момента на страницата има точно 4 подписа, които са достойни за личната ми класация Дъ бест евър! Simple Smile

# 741
  • Мнения: 9 197
Есма Hug
А само си представи каква ще е красота на живо Heart Eyes

# 742
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Кари, прекрасни са, много ти паснаха, ако знаеш от кога стоят в другия форум, никой не ги искаше  Hug

# 743
  • Мнения: 5 128
Кари, прекрасни са, много ти паснаха, ако знаеш от кога стоят в другия форум, никой не ги искаше  Hug
Да им се чуди човек защо  Flutter

# 744
  • Мнения: 5 278
 Да кажа за междинната игра, че от сряда изчезваме и ще се приберем в неделя и ако срокът е до неделя няма да се включвам. Но идеята е супер. Преди играхме подобна и познавахме от кой ни е подарена и беше много интересно. Simple Smile

# 745
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 051
Джине, по- дълъг ще е срока, така че, давай смело- чакам ЛС с препочитаната от теб коюбимация  Wink
Момичета, аз ще се прибера късно довечера и ще пробвам да пусна тема, но ще е след 22ч.
Ако случайно не успея ще замоля някоя добра душа да се заеме...

# 746
  • Мнения: 4 255
Аз бих, но не знам как.. Blush

# 747
  • Мнения: 5 128
И аз мога да пусна, не е проблем  Peace
~ Dee_Dee ~, пращам на ЛС моята идея за подаръче  Wink

# 748

Общи условия

Активация на акаунт