Кауфланд - тема 16

  • 135 791
  • 743
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: X
Имам комплект от предишната промоция на ТЕД, довечера ще ходя да си взема пак. Много съм доволна, не са мръднали . Искам също тиган обикновен, тиган за палачинки, пилата за пети и това е май Simple Smile Приятелка каза , че преди обед е било лудница в магазина, до довечера сигурно нищо няма да е останало  Crossing Arms

# 736
  • Мнения: 140
А грил тигана на Тефал реално 60лв. ли струва newsm78
[/quote]

Не знам дали е толкова реалната му цена, но преди около 3 години го бяха пуснали пак на Кауфланд, само че с точки и си го взехме. Доволни сме от него, не е мръднал  Peace
По спомени беше около 27 лв + точките

# 737
  • Мнения: 25 822
Имам комплект от предишната промоция на ТЕД, довечера ще ходя да си взема пак.
Аз на тед имам само възглавници, но наистина не са мръднали. Thinking По принцип чаршафи не ми трябват към момента, но си ги мисля, така ги хвалите... Joy

# 738
  • Мнения: 134
Момичета, някой купувал ли е куфар или раница на Wenger? Трябва ми куфар и се чудя дали издържат на прехвърлянето по летищата.

# 739
  • Мнения: 25 822
Момичета, някой купувал ли е куфар или раница на Wenger? Трябва ми куфар и се чудя дали издържат на прехвърлянето по летищата.
Не ми изглеждат читави, не съм ги ползвала.
За хвърлянето, само оригинален самсонайт препоръчвам с 2 ръце. Peace

# 740
  • Мнения: 134
И на мен не ми изглеждат читави, ама за пръв път ще летя и нямам представа доколко може да скапят един куфар. Явно няма да купувам от Кауфланд, ще търся другаде.

# 741
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 525
И на мен не ми изглеждат читави, ама за пръв път ще летя и нямам представа доколко може да скапят един куфар. Явно няма да купувам от Кауфланд, ще търся другаде.

Да ти кажа, аз летя с един, взет от Карфур за 10 лв. Едва ли ще е по-добро качество.
Досега нищо не му се е случило по летищата.
(Нямам идея всъщност какви са тези в Кауфланд, само отдалеч съм ги виждала)

# 742
  • Мнения: 25 822
И на мен не ми изглеждат читави, ама за пръв път ще летя и нямам представа доколко може да скапят един куфар. Явно няма да купувам от Кауфланд, ще търся другаде.

Да ти кажа, аз летя с един, взет от Карфур за 10 лв. Едва ли ще е по-добро качество.
Досега нищо не му се е случило по летищата.
Зависи колко често летиш, и с колко прекачвания, и къде. Mr. Green

# 743

Общи условия

Активация на акаунт