Играйте и спечелете бяла и здрава усмивка от JANINA и Dr. Barman`s

  • 22 353
  • 332
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 180
Наближава времето да закичите мартеничките, да се радвате на 8 март, настъпващата пролет и слънчевото време. Все поводи да се усмихвате по-често и по–широко. А какъв по-добър момент от това да се погрижите и за белотата на усмивката си?
 
Ето и добрата новина – вече и в аптеките се предлагат ленти за избелване на зъби от известната английска марка Janina Ultra White. Те не съдържат пероксид и без да предизвикват чувствителност, щадейки емайла, ще избелят зъбите ви само с няколко 30-минутни процедури. Марката JANINA Ultra White е създадена в Лондон през 1994 г. и оттогава насам е синомим за най-качествена дентална козметика за натурално и безопасно избелване на зъбите посредством натуралните ензими от ананас и папая. Препоръчвана от денталните лекари и фармацевти по цял свят, серията JANINA вече е достъпна и в аптеки на българския пазар.



А как се използват ленти за избелване на зъби? Изключително лесно. Горната лента се поставя под линията на венеца и се прилепва плътно върху повърхността на зъбите, които трябва да са чисти и сухи. Същото се повтаря и с долната лента. Оставят се да действат 30 минути, след което зъбите се изплакват или измиват, за да се отстрани оставащият гел, който не съдържа пероксид. Прилагат се два пъти на ден за седем последователни дни или по веднъж на ден за две седмици.

Освен лентичките за избелване, важно е и каква паста за зъби се използва. Janina Ultra White предлага и серия от четири избелващи и високореминализиращи пасти за зъби. Уникалното при тях е, че не съдържат пероксид и не разчитат на абразиви, които са другото средство за избелване на зъби. В повечето случаи избелващите продукти разчитат на висока абразивност и водят с това до лоши последици за здравето като нарушаване на емайлa, разраняване на венците и други. При пастите "Жанина" не се разчита нa абразиви, а на иновативен и съвсем различен състав, включващ натуралните ензими бромелаин и папаин, извлечени от ананаса и папаята, течен емайл, ксилитол и редица други съставки за оптимална устна хигиена.



Важно е да се отбележи, че поради своето изключително нискоабразивно избелване на зъбите Janina Ultra White може да се използва ежедневно без прекъсване.

Поредица от клинични изследвания са доказали, че избелващите пасти за зъби Janina Ultra White премахват петна от кафе, никотин, чай, червено вино, червило и др. Освен всичко това те предпазват зъбите от поява на кариеси, ерозия, натрупване на плака, зъбен камък и лош дъх. Намаляват чувствителността, реминерализират и възстановяват зъбния емайл. Може да научите повече за продуктите на "Жанина" ТУК.



Не пропускайте да обърнете внимание и на четката, която ползвате. Триглавите четки за зъби на д-р Барман са клинично доказани, признати и препоръчвани от денталните лекари по цял свят от 1989 г. насам. Създадени в Норвегия от потомствено семейство стоматолози, те са признато най-ефикасните четки за деца, като включват и различни варианти за възрастни. Механични триглави и електрически двуглави със SONIC технология и награждаван дизайн, суперчетките ще доставят едно ново усещане за миене на зъбите на вас и цялото семейство. Научете повече за триглавите суперчетки ТУК.

В навечерието на най-хубавия празник 8 март Janina Ultra White ще зарадва четирима участници с подаръчен пакет за бели и здрави зъби, включващ паста за зъби Janina, триглава четка от Dr.Barman's и мостра с избелващите лентички Maxiwhite за видимо по-бели зъби и поводи за много усмивки.
Всичко, което трябва да направите, е да напишете кой от продуктите на Janina Ultra White бихте използвали и защо?



Може да разгледате всички продукти от Janina и Dr.Barman`s ТУК и ТУК.

Успех на всички!
Възползвайте се от промоционалното предложение за 8 март!

Последна редакция: вт, 08 мар 2016, 13:37 от Адри́

# 1
  • Мнения: 99
Бих използвала JANINA Utra White Enamel Repair защото е подходяща при ерозия и висок риск от неконтролируеми кариеси и помага за възстановяването на зъбния емайл, като същевременно и избелва. Ще ми се да изпробвам и триглавите четки, както и да взема такива за децата. Лентички едва ли  бих опитала, просто няма да издържа 30 минути с нещо в устата си.

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 717
Бих използвала пастата на Janina от серията Sensitive, защото венците ми са много чувствителни и лесно кървят, а тази е специално разработена и подходяща при различни парадонтални заболявания.

# 3
  • Мнения: 1 050
JANINA Ultra White SENSITIVE, защото имам ужасно чувствителни зъби.

# 4
  • Мнения: 1 476
Бих използвала JANINA за чувствителни зъби, защото е подходяща за моите нужди. Искам да изпробвам и триглавите четки. С удоволствие  бих купила и за семейството. Лентичките не бих пробвала.

# 5
  • София
  • Мнения: 29
Четката от доста време съм си я набелязала и много бих искала да я пробвам. Лентичките също - никога не съм използвала, но съм гледала ревюта в блогове и виждам, че наистина има ефект от употребата им, а аз определено имам нужда от избелване. От пастите за зъби бих изпробвала тази за интензивно избелване и реминализация. Simple Smile

# 6
  • Мнения: 1 757
Бих използвала JANINA Utra White Extra Strength , защото искам да премахна оцветяването от кафе .Искам да си избеля зъбите безопасно и ефективно. Heart Eyes

# 7
  • София
  • Мнения: 964
Кой от продуктите на Janina Ultra White бихте използвали и защо? Бих използвала JANINA SUPER STRENGTH ,защото продукта е 2 в 1 - избелване и реминализация.Имам нужда от здрави и бели зъби,точно тези дни разглеждах за ефикасен и безопасен начин за избелване и ето,че открих вас.Simple Smile

# 8
  • у нас
  • Мнения: 5 716
С удоволствие ще използвам всеки един продукт, защото искам да имам здрави и бели зъби. За мен усмивката е най-важна. Тя може да разтопи всяко едно ледено сърце. Затова много държа на нея. Обичам иновативните неща, а още повече, когато те са натурални и безопасни.  Grinning

# 9
  • Мнения: 231
Бих използвала JANINA SUPER STRENGTH за бели и здрави зъби.

# 10
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
Бих пробвала Janina Ultra White и бих избрала пакета за избелване и реминерализация,
защото имам мост и коронка.

# 11
  • Плевен
  • Мнения: 53
Бих използвала JANINA Utra White Extra Strength , защото искам да премахна оцветяването от кафе .Искам да си избеля зъбите безопасно и ефективно.  Hug

# 12
  • Мнения: 591
Най-много ми допада JANINA Ultra White Super Strength. Но продуктите са много интересни и бих изпробвала повечето, тъй като са с натурални съставки, а и съм фен на ензимите Бромелаин и Папаин за поддръжка на  устната хигиена.

# 13
  • хасково
  • Мнения: 378
JANINA Ultra White SENSITIVE, защото имам чувствителни венци, кървящи, създават ми много проблеми.

# 14
  • Мнения: 25
Бих използвала триглавата четка, тъй като обичам зъбите ми да са идеално почистени. За първи път виждам подобна четка и определено ще я тествам.

Общи условия

Активация на акаунт