Изиграй скуката с OZONE.BG

  • 90 309
  • 816
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 64
Играй и спечели  с Ozone.bg и Cine Grand


Знаете ли защо Angry Birds са толкова енгри? И ние все още не знаем, но очакваме двама от вас да ни кажат, след като отидат на прожекцията на филма с родителите си на в Cine Grand, София Ринг Мол. Два комплекта билети за филма, както и няколко допълнителни и много примамливи награди от Ozone.bg ви чакат, ако отговорите на въпроса:

 Кой е любимият ви герой от Angry Birds? - Red, Bomb или Chuck



А ето и страхотните награди:

- 2 двойни ваучера за филма Angry Birds, за прожекция в Cine Grand, София Ринг Мол или Сити Център София;
- Удивителен комплект с фигури Атака на острова

Очакваме вашите отговори до 19 май, a на 20 май ще изтеглим на случаен принцип печелившите, за да можете след това да ни споделите как сте използвали наградите си и дали ви е харесал филма  Hug

# 316
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 511
 Кой е любимият ви герой от Angry Birds? - Red  Hug

# 317
  • Пловдив
  • Мнения: 2 877
Chuck Peace

# 318
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 673
Любимият герой от Angry Birds  на моето дете е Chuck.

# 319
# 320
  • Мнения: 136
Любимият герой от Angry Birds  на моя син е Red!

# 321
# 322
  • София
  • Мнения: 448
 Ние в къщи сме фенове на Chuck.

# 323
# 324
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Харесвам жълтия ококорко Chuck . Много свежо изражение има и като го гледам, самата аз неволно се усмихвам.  Simple Smile

# 325
# 326
# 327
  • софия
  • Мнения: 190
 Кой е любимият ви герой от Angry Birds? - Нашият любимец е Bomb.

# 328
  • Мнения: 1 808
И ние харесваме Ред.

# 329
  • при късмета
  • Мнения: 24 005
Сина ми голям фен на Angry Birds и любимците му се сменят периодично. В момента пак, за не знам кой път е Ред. Очакваше филма с нетърпение и е планиран, като започне ваканията

Общи условия

Активация на акаунт