Пациентки на ЦРЗ Надежда - тема 47

  • 53 317
  • 726
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: X
Магнолия, Марков - има защо да си се насочила към тях. Колкото време съм прекарала на 14я етаж в МД, всичките сложни случаи са минавали през Марков за второ мнение или Фемина. Не ти се меся, но те съветвам да запишеш час за фм при Марков веднага след положителния тест.
Вторият по ФМ в Надежда ли ще си го избереш?
Аз се изказвам така , защото съм проучвала и този въпрос по неволя.

# 721
  • Мнения: 121
И аз съм в професията ви Simple Smile, но работя от компютъра вкъщи. Не искам да рискувам с грип и със стреса, който цари в офиса. Само внимавам да ми се падне трансфера преди приключване на тримесечие... Simple Smile

Лошото е , че аз всеки месец на 3 ти работен ден трябва да изпращам отчет като не броя всички други срокове  Laughing
Но в офиса определено се чувствам по добре  #Crazy

# 722
  • София
  • Мнения: 3 272
Да, Герда втория в Надежда. Още не знам кой, но не пречи двама да гледат, ако мисля, че е добре и трима. Аз толкова го чакам това бебе (стига да дойде, де) че ще ходя където трябва, колкото трябва и така. Даже отсега планирам, ако не се е получило на този опит да изчакам един цикъл и веднага на следващия пак с такава по-лека стимулация.  Ако пак не стане ще почина лятото и на есен пак. Аз обичам планирането и съм само със списъци, планове  Joy
Господ като ме гледа и се смее.

А, по отношение на въпроса ти за зодията  - Близнаци съм  hahaha

# 723
  • Мнения: X
И аз все гледам да правя някакви планове.. ooooh!
Предвид естеството на случая ни, ,бих се доверила, ако съм бременна основното следене да е в Надежда и фм. Придружавах приятелка на фм в клиниката, за да придобия лично впечатление.
А за второ мнение при основните фм бих търсила и Марков. Там доста се чака, за това съветът ми е при положетелен  - тест записвай час.
Но при мен е различно, и е малко по-сложен случая, защото задължително ще правя и амнио.

# 724
  • Мнения: 1 659
INA , Sigma да не би да трябва да сменим професията  Crazy
Благодаря ви  Hug


Разбирам те, и аз съм имала такива срокове с чуждестранни клиенти. Но като е писано да стане, ще стане. Имам приятелка, колежка с дете благодарение на д-р Стаменов, извесна докторка-професор и беше казала, че няма да има деца, работеше до раждането въпреки тежката бременост, сроковете и др..
Бих ти препоръчала да вземеш болничен за 3 дни от л.л. за настинка ... Mr. Green
Сори за дълго писание.

# 725
  • Мнения: 1 721
Момичето, с което лежах вчера за Имуновенина ми разказа историята на най-добрата си приятелка, която била проследявана от Сигридов. Недогледал и допуснал Даун. Момичето ражда детето си с Даун. .
странно, доколкото знам при първия биохимичен скрининг се взима кръв и се прави ултразвуково изследване- след което компютър изчислява риска за генетични дефекти.... едва ли зависи само от доктора и това дали е догледал нещо....просто си разсъждавам newsm78

На моите ФМ ми казваха, че има няколко маркера, които се гледат - част от тях при ехографския преглед в 13 г.с. за БХС, а друга част - при ФМ в 21-22 г.с. На втората аз също ходих при двама доктори

# 726
  • София/Стара Загора
  • Мнения: 2 546
Нова тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=910857.new#new

Общи условия

Активация на акаунт