Спирала за мигли- 13 тема

  • 114 676
  • 779
  •   1
Отговори
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Спирала за мигли - 13 тема

Добре дошли!  Hug







Коя е любимата ви водоустойчива спирала?






Дискусия и споделен опит за серуми за мигли- от това мнение до края на темата Simple Smile




Стари теми:[/i] 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12

# 1
  • Мнения: 1 436
Не ползвам водоустойчиви спирали.
Edit: Джой,
Скрит текст:
не обърнах внимание, че е линк  Blush иначе споделеното в дискусията е мн ценно  Peace и е хубаво,че е на първа страница. Алена липсва..

Последна редакция: вт, 01 мар 2016, 00:55 от Figs

# 2
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Това със серумите е още от времето, когато Алена пускаше темата. Оставям го в първи пост, понеже наистина е въпрос, който постоянно се задава, та нека има препратка към дискусията Simple Smile

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Благодаря да новата тема Hug

Купих мейбълина,на първо четене не ми хареса. Сега мисля да взема и новата двойна на лореал за проба. Лошото е ,че винаги ги сравнявам с драмата и съответно не ми харесват.

# 4
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 474
Мерси за темата, Лимонадена  bouquet
Водоустойчива съм ползвала само една - Volcano, на някоя от марките с М беше. Много бях доволна, защото като засъхнеше можех да извивам миглите си с пръсти, не знам дали съм споделила тази глупост.
Една приятелка си е сложила екстензии, извади точно такива мигли, каквито аз обожавам - къси, гъсти и извито на 90 градуса. Невероятна красота и очарование!  Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 1 176
...защото като засъхнеше можех да извивам миглите си с пръсти, не знам дали съм споделила тази глупост...

A, не е глупост Flutter. И аз от години го правя. Винаги. На която и да е спирала. Супер си се извиват така.

Не ползвам водоустойчиви спирали.

И от мене благодарности за темата.  bouquet


# 6
  • Мнения: 69
Figs, да точно тази която си показала. Мисля, че все още я няма в бг, но да се надяваме че скоро ще я пуснат. Аз обичам по-драматични мигли, но без напластяване. Нанасям в корените повече, отколкото по краищата. Това, което ми хареса с лореалската е, че с един пласт постигам резултата, който обикновено с други спирали трябват два. По-драматична е в сравнение с други. Сресва идеално, не сплъстява миглите. Повече ми харесва и от бенефит they're real, която също харесвам, въпреки че изсъхва бързо на миглите и стават веднага твърди.

И да се оплача от две други спирали. Първата е на орифлейм, беше ми подарък. До сега не съм използвала тяхна спирала, няма и да повторя. Не е лоша като ефект, но при слагане и носене винаги очите ми парят и почват да сълзят. А по принцип нямам чувствителни очи и ми се е случвало само с още една спирала на Кико до сега.
Скрит текст:


Другата е новата на мейбълин, за която имах големи надежди тъй като някой беше казал в темата че е много хубава и наподобява на ле волюм. Ужасна, мокра, трудно съхне, слепва, и ако си извивам миглите преди това ги изправя за отрицателно време. Много исках да я харесам и я ползвах доста пъти надявайки се че ще поизсъхне и ще стане по-добре, но.. На толкова ужасна спирала не съм попадала от scandal eyes водоустойчивата на римел, която въобще не изсъхваше с часове.
Скрит текст:

Любима водоустойчива - max factor false lash effect. Имам и водоустойчивата lash sensational, но не съм стигнала до нея, стои си неотворена.

# 7
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 474
Не я пипай, тя е водоустойчива, гелоустойчива, лосионоустойчива и може би огнеопорна Joy

Скрит текст:
Моята Одри Хепбърн. Не се виждат добре миглите, но се вижда очарованието, което придават.

 Утре ще видя за по-свестни снимки. Ако не бяха толкова вредни, щях да си сложа такива. Още не съм намерила къде наоколо извиват трайно.

# 8
  • Мнения: 31 204
Не ползвам водоустойчиви спирали.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Не ползвам и аз водоустойчиви спирали и не помня да съм имала такава някога.

Джой, благодаря за темата bouquet

# 10
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Не ползвам водоустойчиви спирали.
Аз също Peace
Благодаря за новата тема bouquet

# 11
  • Мнения: 35 968
също не ползвам водоустойчиви спирали

# 12
  • Мнения: 1 436
Folieadeux мерси; и аз харесвам драматични, но добре сресани и подредени мигли, остава да я пуснат и в Б-я.

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 2 394
Аз също не ползвам водоустойчиви спирали Peace

# 14
  • Мнения: 1 110
Благодаря за новата тема  Peace

Много се чудих каква спирала от бюджетните марки да си избера и накрая се спрях на тази. Любима  ми е от много години  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт