"Като две капки вода" - 4 сезон, 1 тема

  • 46 585
  • 766
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 128
ВОДЕЩИ:


Димитър Рачков и Васил Василев - Зуека


ЖУРИ:


        Дони                 Хилда Казасян                    Фънки


УЧАСТНИЦИ:

Преслава Герасим Георгиев - Геро

Поли Генова Орлин Павлов

Прея Калин Врачански

Джулия Бочева
                                                             Светльо Христов и Георги Низамов




Милица Гладнишка ще дава съвети за актьорското представяне на участниците


ПОНЕДЕЛНИК, 7 МАРТ 2016 ГОДИНА, 20,00 Ч., НОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

Вместо запис споделете: след обявяването на участниците от кой очаквате най-добрите превъплъщения?

Приятни минути в темата за любимото ни предаване!  


Сезон 3
Скрит текст:

Последна редакция: пт, 04 мар 2016, 00:24 от ~Karina~

# 1
  • Мнения: 11 478
Първааааа! Благодаря за темата, надявам се, че ни очакват много приятни понеделници Simple Smile

# 2
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Доста фаворити имам, след първото представяне ще ги отсея  bouquet

# 3
  • Мнения: 4 690
Благодаря за темата  bouquet
Пропуснах Врачански и после ще потърся да го гледам.
Има няколко участника, на които доста симпатизирам, шоуто е готино и се надявам и тази година да се посмеем Simple Smile

# 4
  • Мнения: 5 357
Честита темичка! Дано и този сезон е толкова забавен и интересен като останалите.
Аз сигурно за пръв път съм на тръни още в самото начало на шоуто. Първо, Преслава и Фреди Меркюри хич не ми се връзват, но той е нож с две остриета по начало. Второ, и най-големият ми ужас досега, е Калин Врачански като Тил Линдеман. Не съм наясно с гласовите му възможности, но от визитката му в началото останах с впечатлението, че никакви ги няма. Пълен кошмар ще бъде за него да пее на този така характерен за тях немски с твърдо "р", че и за кратко трябва да обръща и на английски, да имитира този специфичен дебел глас, че и на всичкото отгоре да докара движенията му. В предишната тема споменах, че песента не ми е сред любимите ми, а и самата тя не е характера с огромните си височини, които така го плашат, така че има поне искрица надежда, че няма да е пълна катастрофа, каквато смятах, че ще е още в самото начало. Изненада ме и изборът на песента, очаквах Du Hast да пее. Понеже даваха снимков материал, ще имитира изпълнение на живо или ще се "качи на Луната"? newsm78 По-добре да е живо изпълнение, защото като движения ще е интересно предизвикателство, макар че аз не си спомням конкретно на тази песен пред публика.

# 5
  • DE
  • Мнения: 9 068
Милица не е журЕ. Ще замества Низамов, Дони ще е на мястото на Маги  Peace

# 6
  • Berlin
  • Мнения: 11 262
Да. Simple Smile
САМО ОРЛИН ПАВЛОВ И ЛЮБО КИРОООООВ! 😄🤗👍 😍 Нищо, че вторият няма да участва. Simple Smile

# 7
  • Мнения: 5 508
Благодаря за темата bouquet
Яд ме е, че Маги няма да е в журЕто Mr. Green Харесвах закачките на Рачков по негов адрес.
От изпълнителите за сега имам няколко фаворита, но да видим след първия лайф, какво ще стане Peace

# 8
  • Мнения: 2 069
Така се надявах да участва Любо!
Мисля, че най- добре ще се предстсви Орлин, но все пак на седми ще стане ясно.

# 9
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 813
Благодаря за темичката bouquet

Нова крадна някои от звездите на бтв Whistling

# 10
  • Мнения: 6 529
Поздравления за темата  bouquet

Прея отслабнала ми се вижда

# 11
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Карина, благодаря за темата!
Любимци още отсега са ми дует Жоро и Светльо. Ако не друго, то поне съм сигурна, че превъплъщенията им ще ме забавляват много.  Heart Eyes
Дони не мога да го понасям, ще трябва да го изтърпя някак си, обичам предаването.

Последна редакция: пт, 04 мар 2016, 01:35 от Ензим®

# 12
  • I Love You 3000
  • Мнения: 1 518
Благодаря за темата!
Много харесвам предаването. Много ми харесва подбора на участници. Радвам се, че тази година , поне засега нямам някой , заради който да сменям канала. Миналата година го правех на Азис, на Нона(след имитацията на Етиен, просто ми беше скучна) и най-вече на Джуджи ( на нея не издържах нито едно цяло парче). А фаворитите ми миналата година бяха Ненчо, Филип и към средата ми стана и Криско. Тази година съм за Орлин, Калин и Джулия ( тези са страхотни актьори, а двама от тях са и страхотни певци). След тях ми е Поли. Този Низамов са го сложили в дует, защото нямаше да е честно. Той е правил три сезона на Капките , учил е какви ли не имитации. За да се изравнява с другите са му лепнали Светльо(той е доста неконтролируем, така че ако има фалове ще са при него).
За Преса ми е все едно, не я познавам, не слушам и чалга. Но още отначало да я заковат и то със Фреди. Whistling Явно тя ще е тазгодищният Криско- ще показва, че не е такава каквато я изкарват и ще спечели дивиденти. И остана Геро - само той остава да е този за последното място.  И как ще изглежда като Любо - не мога да си го представя. А за журето - верно е Маги си знае работата. Но да беше сложил Дони в Х фактора, а той да си той тук.

# 13
  • София
  • Мнения: 8 116
Честита темичка! Дано и този сезон е толкова забавен и интересен като останалите.
Аз сигурно за пръв път съм на тръни още в самото начало на шоуто. Първо, Преслава и Фреди Меркюри хич не ми се връзват, но той е нож с две остриета по начало. Второ, и най-големият ми ужас досега, е Калин Врачански като Тил Линдеман. Не съм наясно с гласовите му възможности, но от визитката му в началото останах с впечатлението, че никакви ги няма. Пълен кошмар ще бъде за него да пее на този така характерен за тях немски с твърдо "р", че и за кратко трябва да обръща и на английски, да имитира този специфичен дебел глас, че и на всичкото отгоре да докара движенията му. В предишната тема споменах, че песента не ми е сред любимите ми, а и самата тя не е характера с огромните си височини, които така го плашат, така че има поне искрица надежда, че няма да е пълна катастрофа, каквато смятах, че ще е още в самото начало. Изненада ме и изборът на песента, очаквах Du Hast да пее. Понеже даваха снимков материал, ще имитира изпълнение на живо или ще се "качи на Луната"? newsm78 По-добре да е живо изпълнение, защото като движения ще е интересно предизвикателство, макар че аз не си спомням конкретно на тази песен пред публика.

Като огромен фен на Рамщайн, аз мисля, че ще останем разочаровани от Калин. Но ще видим.
https://www.youtube.com/watch?v=GK_fQum9vGw

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Благодаря за темата  bouquet
В предаването този път има доста певци, така че сигурно ще звучи по-добре. Но честно казано ми дойде в повече лигавенето на някои при представянето. Дано по време на състезанието се стегнат и ни го спестят. Засега нямам фаворит, ще чуя най-напред как звучат и тогава ще си създам мнение.
Надявам се на един интересен сезон  Peace

Общи условия

Активация на акаунт