Красивите турски актьори 2 (Номинационна Тема)

  • 58 928
  • 779
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 5 334
ДОБРЕ ДОШЛИ В ТЕМАТА ЗА КРАСИВИТЕ ТУРСКИ АКТЬОРИ!
(Тема 2)

~Номинационна Тема~


Нарочно в този първи пост на темата не пускам никакви снимки, тъй като не искам да има предубеждения, а всяка от вас да представи своите любими актьори. Wink

Целта на тази тема (освен да изплакнем очи hahaha), е да номинираме различни турски актьори, които са ни грабнали по един или друг начин.


Правилата са следните:

1.   Всяка съфорумка (или съфорумец – ние не дискриминираме Sunglasses) номинира тримата турски актьори, които смята за най-красиви. Към номинацията следва да има: имена, снимка (задължително в спойлер!!!), и поне един сериал, в който участва. По желание, може да се напише и кратка обосновка защо харесвате въпросния актьор. Номинирайте само по веднъж, иначе вашият глас няма да бъде зачетен!!!

2.   След като стигнем 50-та страница, се прави списък с Топ 30 на най-номинираните актьори (ако съберем толкова, разбира се – ако не, колкото имаме bowuu) и се пуска следващата тема, с анкета за избор между тези 30.

3.   В новата тема предстои да гласувате за трима и да кажете какъв избор сте направили и да се обосновете защо. Приемат се предложения за тема със следващата категория за номинация: например „най-добър актьор”, „най-добра целувка”, и т.н.

4.   От тези 30 се прави в нова тема анкета с 10-тимата с най-висок вот. Отново вие гласувате и казвате какъв избор сте направили. Продължаваме да приемаме предложения за тема със следващата категория за номинация. Гласуването спира, когато се стигне до 50-та страница.

5.   Новата тема се състои в обявяването на Топ 3 „най-красиви турски актьори” и се започва същата процедура за новата категория за номинации.


Нека номинирането започне... СЕГА!!!

Разбира се, че можете да коментирате мъжете и прочие – иначе темата ще е супер суха, ако я сведем само до номинации. Grinning

Предишни теми:
Скрит текст:

# 1
  • Мнения: 18 580
Привет! Тинче  Hug благодаря за хубавата тема! newsm51
Аз имам един любим турски актьор, който за мен е най-красив, малко трудно подбрах останалите двама, защото са доста хубавите актьори на комшиите ... но ето моя избор
Скрит текст:




Къванч Татлъту - Забранения плод, Кузей Гюней, КСШ ...за мен е най-красив  Laughing
На второ място класирам Бурак Йозчевит - ВВ, Кара Севда

и на трето Шукрю Йоз някой си, не мога да му запомня фамилията  Laughing -Надежда за обич, Въпрос на чест, Малки сладки лъжкини

/spoiler]
Приятна вечер!  Hug Hug Hug

# 2
  • Мнения: 27 652
 Тинче  Hug  да плакнем очи викаш ма то си е баш така  Wink Joy Joy Joy Joy Joy

   моята номиция си я знайш  Joy  макар чи сега с тая брада  се развали ма това са жертвите  когато си актьор  Peace






# 3
  • София
  • Мнения: 5 334
Здравейте, момичета! Hug Hug Hug

До този момент номинирани (по азбучен ред) са:

Бурак Йозчивит 1
Къванч Татлъту 1
Чаатай Улусой 1
Шюкрю Йозйълдъз 1


П.П. Така ще ми е по-лесно да броя номинациите, вместо да смятам накрая. Grinning
П.П.2 Само снимките в спойлери. Номинациите може да не са. Peace
П.П.3 Да се съберат хора - ще номинирам и аз. Grinning Grinning

# 4
  • Мнения: 8 473
Моите номинации са Къванч Татлъту, Кенан Имирзалъоулу, Джансел Елчин, Керем Бюрсин и Шюкрю Йозйълдъз. Wink Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes И петимата имат не само визия, но са и отлични актьори.  Hug


Скрит текст:


















# 5
  • София
  • Мнения: 5 334
Снежи, имаш право да номинираш само до трима актьори. Sad Sad Sad

# 6
  • Мнения: 8 473
Снежи, имаш право да номинираш само до трима актьори. Sad Sad Sad

Уф, лоша работа, изредих си всички любимци.  Sad Махам последните двама, макар че никак не ми се иска.  Tired ooooh!  Снимките нека си останат. Sad

# 7
  • София
  • Мнения: 5 334
Снежи, имаш право да номинираш само до трима актьори. Sad Sad Sad

Уф, лоша работа, изредих си всички любимци.  Sad Махам последните двама, макар че никак не ми се иска.  Tired ooooh!  Снимките нека си останат. Sad
Иначе ще настане мазало... Rolling Eyes
Ще видим как ще се получат нещата - надявам се поне 20 различни актьора да изберем. Grinning Ще взема тези, които досега не са споменавани, за да натрупваме бройка - дано не се сърдиш. Mr. Green

Бурак Йозчивит 1
Джансел Елчин 1
Кенан Имирзалъоулу 1
Керем Бюрсин 1
Къванч Татлъту 1
Чаатай Улусой 1
Шюкрю Йозйълдъз 1


Затова ви съветвам - поглеждайте преди да номинирате как вървят номинациите до този момент и, ако имате доста любими актьори, пишете и другите си любимци, за да натрупаме повечко и да не повтаряме. Wink Защото съм убедена, че някои имена много ще се повтарят.

# 8
  • Мнения: 8 473
Ще видим как ще се получат нещата - надявам се поне 20 различни актьора да изберем. Grinning Ще взема тези, които досега не са споменавани, за да натрупваме бройка - дано не се сърдиш. Mr. Green

 Hug Не, не се сърдя.  Hug Даже, като си поразчовърках малко мозъка,  Mr. Green точно това щях да предлагам, ама мисля си, хайде да не обърквам повече нещата и видях, че ти си го написала. Wink Hug Heart Eyes

# 9
  • София
  • Мнения: 9 336
Моите номинации:

Енгин Акюрек  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes - Ако бях облак, Каква е вината на фатмагюл, Малките проблеми на Ейлюл, Черни пари и любов 
Скрит текст:



Толга Саръташ  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes - Великолепния век, Моето име е Гюлтепе, Дъщерите на Гюнеш
Скрит текст:



Мете Хорозоолу  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes - Времето лети, Загуба, Моето име е Гюлтепе, Великолепния век: Кьосем
Скрит текст:


# 10
  • Бургас
  • Мнения: 1 908
Радвам се за темата!
Иииии, номинациите са:
 1.Кадир Доулу-"Двете лица на Истанбул", "Великолепният век-Кьосем", "Преобърната любов";
Скрит текст:
Скрит текст:

2. Ибрахим Чиликкол - "Остър нож", "Само ти", "Гордиев възел"
Скрит текст:
Скрит текст:

3.Мурат Йълдъръм- "Гордата Аси", "Любов и наказание"
Скрит текст:
Скрит текст:

А тези са в резерв:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:

# 11
  • Malaga
  • Мнения: 575
1.Серхан Яваш - 'Незабравима","Клетва","Написах името ти в сърцето си"
Скрит текст:
2.Ибрахим Челиккол - "Само ти","Гордиев възел"
Скрит текст:
3.Баръш Кълъч - "Огледален свят", "Войната на Розите"
Скрит текст:

# 12
  • Мнения: 18 580
Снежи, имаш право да номинираш само до трима актьори. Sad Sad Sad

Уф, лоша работа, изредих си всички любимци.  Sad Махам последните двама, макар че никак не ми се иска.  Tired ooooh!  Снимките нека си останат. Sad
Иначе ще настане мазало... Rolling Eyes
Ще видим как ще се получат нещата - надявам се поне 20 различни актьора да изберем. Grinning Ще взема тези, които досега не са споменавани, за да натрупваме бройка - дано не се сърдиш. Mr. Green

Бурак Йозчивит 1
Джансел Елчин 1
Кенан Имирзалъоулу 1
Керем Бюрсин 1
Къванч Татлъту 1
Чаатай Улусой 1
Шюкрю Йозйълдъз 1


Затова ви съветвам - поглеждайте преди да номинирате как вървят номинациите до този момент и, ако имате доста любими актьори, пишете и другите си любимци, за да натрупаме повечко и да не повтаряме. Wink Защото съм убедена, че някои имена много ще се повтарят.

Тинче  Hug за Киво са два гласа, не един  Laughing моя и на Снежето  Hug

# 13
  • София
  • Мнения: 5 334
Само един е, защото от Снежето взех Джансел, Керем и Кенан. Wink Wink

Момичетааааа! Hug Много ви се радвам! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Баръш Кълъч 1
Бурак Йозчивит 1
Джансел Елчин 1
Енгин Акюрек 1
Ибрахим Челиккол 2
Кадир Доулу 1
Кенан Имирзалъоулу 1
Керем Бюрсин 1
Къванч Татлъту 1
Мете Хорозоолу 1
Мурат Йълдъръм 1
Серхан Яваш 1
Толга Саръташ 1
Чаатай Улусой 1
Шюкрю Йозйълдъз 1


Засега вървим доста добре, така че вече ще почнат да се повтарят (както Ибрахим, например). Heart Eyes

# 14
  • Мнения: 7 006
Eтървичке Hug  Поздравления за темата!  bouquet

Два дни се вясвам чат-пат във форума и какво да видя - Номинации Flutter

Ох, аз се бях приготвила с петима красавци, сега ще трябва да ги ограничавам до трима Whistling Труден избор ooooh!


Грехота ще е да не предложа мъж си Mr. Green  Направо ще е срамота Naughty  Единствения мъж, когото харесвам с мустак Crazy Та да започнем с него ( мноУ ясно ) Laughing



Бурак Йозчивит   Heart Eyes
"Малки тайни" , "Чучулигата" , "Великолепният век" , "Черна обич"

Скрит текст:







Фуркан Андъч  smile3544
"Булките бегълки" , "Обидени цветя"

Скрит текст:







Озан Акбаба  Crazy
"Разбойник не може да е господар на света"

Скрит текст:




Общи условия

Активация на акаунт