Коластрата – най-добрият естествен имуностимулатор. Предимства и ползи

  • 11 003
  • 131
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 180
Имунитет и добро чревно здраве – комлексно  решение само в една капсула!

Най-добрата формула, съчетаваща уникалните свойства на коластрата и мощното действие на пробиотиците и пребиотиците – Коластра + 4 щама пробиотични бактерии от МАКСМЕДИКА.
Коластрата (първото майчино мляко) е богата на широкоспектърни имуномодулатори (37 естествени имунни фактора) и фактори на растежа. Дневната доза коластра е най-достъпният широкоспектърен продукт за поддържане и укрепване на имунитета на хора от всяка възраст и състояние.

Във всяка възраст човек има нужда да поддържа здрава имунната си система, за да се защити от болести и преждевременно стареене.
Коластрата не само подмладява клетките, но доказано помага за:
- Повишаване на съпротивителните сили спрямо вирусни и бактериални инфекции
- Предпазване от развитие на различни алергии
- Увеличаване на жизнената енергия
- Подобряване на емоционалното състояние, като предпазва от депресия
- Укрепване на костната плътност, наблюдава се увеличаване на мускулната тъкан и намаляване на подкожната тлъстина
- Подпомагане на израстването на косата и поддържане на цвета ѝ
- Подобряване на еластичността на кожата и издръжливостта на организма спрямо тежки физически натоварвания

Коластрата намира приложение и във възстановителната медицина:
- Всички заболявания на стомашно-чревния тракт
- Заболявания на дихателните пътища, включително астма и ефизем
- Сърдечносъдови заболявания, диабет, остеопороза, подагра
- Всички хронични инфекциозни процеси
- Автоимунни заболявания: фибромиалгия, лупус, множествена склероза, ревматоиден артрит, болест на Алцхаймер и пр.
- Приложение в хирургията за лечение на рани и за възстановяване след хирургическа намеса.

Пробиотиците (лакто- и бифидобактерии) унищожават стотиците вредни микроорганизми по целия стомашно-чревен тракт, спират тяхното развитие.
Пребиотиците пък създават предпоставка за по-бързото развитие на полезните микроорганизми и участват в процесите на възстановяване на нарушената чревна микрофлора.
 

Включете се в играта:
Отговорете в настоящата тема на въпроса: "Бихте ли използвали коластра, за да поддържате здрава имунната си система и защо?"
Петима от участниците ще получат награди от "Максмедика" ООД - по една кутия "Коластра" и един от следните продукти: масажен гел с арника, леден гел, крем с конски кестен, универсален балсам.

Последна редакция: пт, 18 мар 2016, 12:01 от Pедактop

# 1
  • Мнения: 5 682
Бих ползвала да - искам да имам добра имунна система и да не боледувам

# 2
  • София
  • Мнения: 2 098
Бих ползвала, дори вече съм използвала Коластра. Приемам всякакви качествени добавки за добра имунна система.

# 3
  • Мнения: 19 015
Използвам различни продукти с витамини и минерали за повишаване на съпротивителните сили спрямо вирусни и бактериални инфекции и с удоволствие ще изпробвам и Коластра.

# 4
  • Мнения: 819
Да,разбира се,особено сега през пролетта,когато всички сме отпаднали от зимата и имунитета ни е занижен

# 5
  • София
  • Мнения: 778
Да-бих използвала коластра за здрава имунна система.
Надявам се продукта да е качествен и да се предлага на достъпна цена.

# 6
  • София
  • Мнения: 668
Бих използвала продукти с коластра, тъй като е доказано, че коластрата  поддържа здрава имунната система и особено при децата действа наистина много добре.

# 7
  • Перник
  • Мнения: 2 265
Бих ползвала Коластра и за себе си. Детето ми е на 2г. и 8м. посещава ясла и коластрата е един от сиропите които повишават имунната му система. Благодарение на нея боледуването му намаля драстично.

# 8
  • Мнения: 47 982
До сега не съм използвала коластрата, но съм чувала много добри отзиви
Бих пробвала

# 9
  • Мнения: 2 836
Здравейте,
да , бих пробвала Коластрата , тъй като досега неуспешно приемам разни хапчета/ витамини за отпаднала ми имунна система : )
С удоволствие бих използвала Коластрата, защото определно се нуждая от такъв продукт за цялостно подобрение на имунитета, организма , за жизненеост и енергия  Peace

# 10
  • Мнения: 741
Бих използвала и съм използвала коластра за по-здрава имунна система и не само за себе си,но и за детето и въобще за цялото семейство.За мен това е най-добрия възможен имуностимулатор.

# 11
  • Мнения: 1 988
До сега не съм използвала, но четейки всички ползи за организма, които сте описали- да, бих изпробвала продукта.

# 12
  • Мнения: 1 919
Ползвала съм доста дълго коластра. Докато детето беше на детска градина почти непрекъснато си я пиеше и при признаци на настинка или вирус й давах ударна доза по 2 таблетки всеки час.
Сега пак ползвам за подсилване на имунитета и нормализиране на чревната флора.

# 13
  • Мнения: 3 546
Да, бих използвала коластра. Знам за ползите от нея. Давала съм на големия ми син за подсилване на имунитета. Докато пиеше коластра не само, че не се е разболявал, но и апетита му се подобри и стомаха му се регулира.

# 14
  • София
  • Мнения: 803
Да,разбира се,особено сега през пролетта,когато всички сме отпаднали от зимата и имунитета ни е занижен

Общи условия

Активация на акаунт