Ин Витро при д-р Лилия Димитрова

  • 101 819
  • 737
  •   1
Отговори
  • Мнения: 957
Здравейте, имам чудесни новини!

Д-р Лилия Димитрова се премести в болница Вита. За повече информация може да се свържете с Вита Ин Витро Център или направо с д-р Лилия Димитрова.

Успех на всички момичета  bouquet
Нека пожелаем много нови бебета!





Последна редакция: ср, 17 апр 2019, 10:59 от Tatti

# 1
  • Мнения: 260
Успех на д-р Димитрова! И много бебета да донесе в новата клиника.

# 2
  • Мнения: 2 013
Страхотни новини Simple Smile Веднага се обаждам, за да си запиша час Simple Smile

# 3
  • Мнения: 387
Ура, най-сетне новини! И аз съм доволна. Стискам палци на всички момичета чакащи процедури през април, а и на тези избрали д-р Димитрова за свой репродуктивен специалист. Дано само хубави новини споделяме тук.

# 4
  • Мнения: 103
Страхотна новина! Късмет и успех на новото място за доктор Димитрова, както и за всички нейни пациентки.

# 5
  • Мнения: 465
Tedito82, благодаря ти за прекрасната новина !
Ужасно се радвам за д-р Димитрова, и от сърце и желая много успех и радост на новото място ! Simple Smile
Момичета, на всички вас, които като мен стартирате с процедури през месец април стискам палци и пожелавам успешен финал.  Praynig
Поздрави !  Hug

# 6
  • Мнения: 58
Чудесна новина!
Поздравявам Вита за този избор!
Пожелавам на д-р Димитрова все повече бебета и щастливи пациенти, а също така и една по-добра професионална среда (в което не се съмнявам разбира се).

Успех на всички кандидат мами Simple Smile

# 7
  • Мнения: 786
успех на др Димитрова и на всички момичета Heart Eyes

# 8
  • София
  • Мнения: 147
Успех на д-р Димитрова и на всички нас bouquet. Аз май ще си почакам доста фонда, че зациклиха яко.

# 9
  • Мнения: 1
Бях сигурна, че ще отиде във Вита.

# 10
  • София
  • Мнения: 299
Април започва с чудесни новини! Дано напълним и темата с такива..

Ин-витро център "Вита" извадиха голям късмет с избора на д-р Димитрова! Вярвам, че ще оправдаят гласуваното им доверие и да се стягат, че работа ги чака..  Simple Smile

Последна редакция: пт, 01 апр 2016, 16:42 от Lombardi77

# 11
  • Мнения: 1 698
Успех на д-р Димитрова на новото й работно място! От все сърце пожелавам и успехи на Виена инвитро център, все пак тези всички центрове трябва да помагат на хората в сбъдването на най-важната им житейска мисия - да станат родители.

# 12
  • Мнения: 465
http://zdrave.rozali.com/polezno/in-vitro-shansut-za-dvoiki-s-re … vni-problemi.html
Момичета, попаднах случайно на тази статия четейки си в нета. Simple Smile Явно този лекар също ще е част от колектива във "Вита Инвитро Център". Отново искам да пожелая всичко най- добро на д-р Димитрова, дано на новото място всичко да върви по мед и масло, и да напълним темата с много новини за настъпила бременност !  Praynig

# 13
  • Мнения: 27
Наистина чудесни новини! Успех на д-р Димитрова на новото работно място, както и на всички момичета!

# 14
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 060
Страхотни новини  Hug Дано темата ни да се напълни само с положителни резултати и многоооо бебета.
Ще се радвам момичетата които посетят центъра да споделят мнения и впечатления. А и ако някоя от вас ще мести ембриони да сподели как и що ще се прави

Успех на всички  Hug

Общи условия

Активация на акаунт