MasterChef България - сезон II (18.04. - 24.04.2016г.)

  • 43 402
  • 447
  •   1
Отговори
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862


M@sterChef е кулинарно телевизионно реалити шоу като избраните участници са любители кулинари, а не професионалисти. Всички ще трябва да докажат своя талант, характер, техника и въображение. Те ще преминат през тежки и инфарктни изпитания като стрес тест, битка за имунитет, тест за креативност, отборни битки, елиминации и мастъркласове...Един от новите елементи в регламента на шоуто е  „внезапна смърт” – освен при елиминациите, журито ще има право да освобождава участници във всеки етап ако те изменят на професионалното поведение в кухнята.
Телевизионният формат за таланти е продуциран в повече от 34 държави. Излъчва се буквално всяка минута в някоя  точка по света.


Наградата за победителя в 'MasterChef' 2016 България е 100 000 лева.


   
     шеф Андре Токев                         шеф Виктор Ангелов                         шеф Петър Михалчев
ANDRe                                             Chef’s                                                MIYABI


                                               Участници:


 Георги                             Евгени                         Елизабет                           Йоана


Калоян                        Лъчезар                            Любо                                   Мая


Севда                      Цветелина                         Весела                           Димитрия


Махсун                              Милена                           Моника                          Събин






MasterChef

Facebook

Темите от 1 сезон


Сезон 2:
~ 01.03.2016 ~   (7.03. - 13.03.2016г.)  (14.03. - 20.03.2016г.)  (21.03. - 27.03.2016г.)
(28.03. - 03.04.2016г.)  (04.04. - 10.04.2016г.)  (11.04. - 17.04.2016г.)




  Анкета:   (11.04. - 17.04.2016г.)
Кой бихте искали да отпадне на следващата елиминация?

Севда                       109 (38%)
Йоана                          54 (19%)
Цветелина                   39 (13%)
Елизабет                      27 (9%)
Калоян                        14 (5%)
Мая                             12 (4%)
Георги                          9 (3%)
Евгени                         8 (2%)
Весела                          5 (1%)
Любо                            5 (1%)
Лъчезар                       0 (0%)

# 1
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
Има вече подробно промо за понеделник.
Очаква ни доста екзотика. Сега разбирам защо някои гледаха така "стерео"!  Laughing

http://masterchef.btv.bg/article/news/perfekcionizam-i-vaobrazhe … chasa-po-btv.html

# 2
  • Мнения: 10 614
Цоп и аз тук, че много го гледаме вкъщи Simple Smile

Севда и Цветелина са ми следващите, които искам да си ходят..
Фаворити са ми Георги, Елизабет и Мая.

# 3
  • Мнения: 7 150
Нямам търпение да видя какво ще сътворят довечера с екзотичните продукти.  Peace

# 4
  • Мнения: 248
Записвам се и споделям, че в събота засякох Събин в една кръчма в Копривщица Simple Smile Изглежда усмихнат и позитивен.

# 5
  • Мнения: 5 508
Благодаря за новата тема bouquet

Гласувах за Севда и Елизабет, но ми се струва, че някой от мъжете ще си замине  ooooh!

# 6
  • Мнения: 105
К А Т И  bouquet

Как се яде вкусен сандвич Сърф енд търф  Simple Smile Wink

# 7
  • addicted
  • Мнения: 1 084
Любчо и Йоана са моите фаворити за изгонване, като си признавам, че особено при Йоана излъчването и поведението са причината.

С истинско нетърпение чакам да видя какво ще сътворят с тези продукти довечера. Надявам се условието да не е да използват само един от тях.

# 8
  • Мнения: 184
Гласувах за Йоана-не ми допада Laughing Laughing

# 9
  • Мнения: 5 060
Имам усещане, че и тази седмица отпадналият няма да съвпадне с този, който ще посочи нашата анкета, ако продължи така до сряда.

# 10
  • Мнения: 8 301
Севда и Йоана са ми фаворити за изгонване.

# 11
  • София-Младост
  • Мнения: 23 377
Имам усещане, че и тази седмица отпадналият няма да съвпадне с този, който ще посочи нашата анкета, ако продължи така до сряда.

И то защото тук се гласува повече по външен вид и поведение...а там гонят заради други неща, като визия(на ястие), вкус и т.н.  Wink

# 12
  • София
  • Мнения: 7 954
Любопитен съм да видя какви са пък тия чак толкова екзотични плодове.

# 13
  • София-Младост
  • Мнения: 23 377
Любопитен съм да видя какви са пък тия чак толкова екзотични плодове.
Цвят от високопланински босилек, израелско русенско варено, бяла дървесна гъба, пюре от черници, соеви джобчета, японско златно къри, сос от ойстери, бакла, галаган или вариация на джинджифил, марципан от червен боб, бананови листа, хариса (или паста от чушки), дроб от треска, малкото пъпешче пепино
тези в червено на мен са ми познати Simple Smile

# 14
  • София
  • Мнения: 7 954
Любопитен съм да видя какви са пък тия чак толкова екзотични плодове.
Цвят от високопланински босилек, израелско русенско варено, бяла дървесна гъба, пюре от черници, соеви джобчета, японско златно къри, сос от ойстери, бакла, галаган или вариация на джинджифил, марципан от червен боб, бананови листа, хариса (или паста от чушки), дроб от треска, малкото пъпешче пепино
тези в червено на мен са ми познати Simple Smile

Харисата е по магреба, много люта паста. Инак в арабския полуостров това име носи един десерт.

А инак високопланинския босилек, освен за подправка, за друго не го виждам.

Общи условия

Активация на акаунт