Клуб на многодетните родители

  • 14 131
  • 339
  •   1
Отговори
# 180
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
 Weary smile3518 newsm45 smile3514
........и да снимате  photo

# 181
  • София
  • Мнения: 1 677
Дидка,не плачи!Следващият път ти ще снимаш!

Без теб няма да се събираме,но трябва да си вземеш два дена отпуска  Joy

Прегръщаме те! Hug Hug Hug

# 182
  • Мнения: 256
Засега имам само Габи, но имам желание да родя още 1-2. Интересно ще ми е да разбера как е животът с повече деца. Могат ли на вашите срещи да идват и не-членове?

# 183
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Защо не,тъкмо ще се потопиш в атмосферата на родителите с три и четири деца!kote dani в темичката на многодетни мами   всяка от нас описва по нещо от ежедневието си ...почети и там  bouquet
........при мене отпуски няма....ако небяха изборите  ooooh!щяхме да дойдем с Павчо

Последна редакция: пт, 27 окт 2006, 05:51 от Дидка

# 184
  • Мнения: 3 323
По-добре звучи - за мамите извън София  Grinning

Мерси за линка! Снощи с Лъчо разучавахме маршрута точно от тази страница! А и днес Илинка по скайпа ми обясни с подробности как се стига....
Багажа вече ни е почти стегнат! Сложила съм батериите на фотото да се зареждат - мами направете и вие същото - да снимаме, да снимаме......
Извинявам се, дори не ми е минало през ум че някой може да се засегне. Мислех че гордоста че си софиянец отмина като премахнаха софийското жителство. Мен лично изобщо не ми прави впечатление. Събота и неделя драпам да ходим на вилата , пък и всеки удобен момент. Тя е извън София

# 185
  • Мнения: 392
Здравейте!
Включвам се и аз, чак сега, понеже видях, че срещата е на удобно място.
Надявам се, че за да се включа в срещата е нужно само желание и няколко деца  Embarassed.
И мен много ме вълнуват проблемите на многодетните родители и бих искала да се запозная с повече такива.
Ние сме с три хлапета:
Боян - 14.02.2000г;
Гергана - 08.06.2001г и
Александра - 26.03.2004г
Ще видим с колко ще дойда  Wink
Между другото, ако децата имат желание, могат да отидат на кино в Арена, дори и сами; има и детски кът, но е малко скъп - 4лв на час

# 186
  • София
  • Мнения: 1 677
Заповядайте!  Hug

Колкото повече,толкова по-добре!

Добре дошла на Наслуки!Кажи нещо повече за вас.Е,може и утре.

До скоро! Party

# 187
  • Мнения: 639
Наслуки,добре дошла при нас и ще те чакаме на срещата.  bouquetМного се радвам ,че и wright ,ще дойде  Laughing Hug

Дидке, с теб непременно ще се видим някой друг път. Hug
Момичета ,изгарям от нетърпение да ви среща  Hug,след малко отиваме да водим Еси при майка ми/тя много се сърди за това/,и всички останали стягаме багажа за път.Утре тръгваме към 8-9ч./поне така плануваме/.Днес взех заплатата ,щерката стипендията и се каним да купонясваме по женски в София.Мъжете ни гледат на криво а, Еси милата чака да и донесем поне някаква изненада щом като я оставяме така гадно/според нея/
Мамчета ,аз нямам цифров апарат ,но ще снимам с тел.,хаиде да си донесем за разглеждане и семейни снимки ,че да се видим в пълен състав.
На мама kote dani ,искам да кажа добре дошла на нашата среща  Hug

Браво на Илина ,за така бързата реакция относно запазването на местата в Арена.
Мила Илина, отново съм много приятно изненадана от теб  bouquet
Е ми за сега е това от мен .Утре живот и здраве ще се видим.

# 188
  • Мнения: 11 607
Мами, вече сме в София! Свърших си идеално работата,която имах като ангажимент от колежката!

Чакам утре да се видим и както установявам ще си бъдем много,много хубав състав!

# 189
  • Мнения: 71
Мили момичета, голям купон се заформя...ми не мога да си намеря място от радост   bouquet   bouquet   bouquet
Маме Цоцоланке, радвам се че вече сте тук и си свършила ангажимента си! Хубавичко да си изкарате тази вечер със семейството и да ги убедиш да дойдат!
Теди, мила днес не съм те чувала и ми липсваш, ама цял ден работа....тонове книги напъхах в кашони и изнесох по стаи...ад под небето.Марти каза че обявява военно положение  Joy  Joy  Joy
Дидке, толкова съжалявам че не успя, разбрах от Теди и Диана. Но мислено ще бъдеш с нас, пък ние ще те зарадваме с инфо и снимки..Поздрави и целувки на всички дечица у дома !!!!
Неви, мило момиче, наистина добре ще си изкарате със Стаси, поставяте началото от утре. С такова нетърпение очаквам тази събота, че не е истина!!!!!
Маме Коте Дани, заповядай да видиш колко е хубаво и весело при нас. Всеки е добре дошъл! Толкова е хубаво да се запознаем  Hug обаче внимавай маме, мааалко е заразно...Ще ти се прииска такова едно голямо семейство в което цари мир любов и смях!
Маме Наслуки, непременно ела! Та ти си част от многодетното ни семейство!
Маме ClanG, извини ме че така се обръщам но не зная името ти, очаквам да се запознаем!!!
Маме Пипи, дано успееш да дойдеш. Разбирам че сигурно не е подходящ часът заради бебчо, но ако все пак решиш да дойдеш, много ще се радвам да те видя!!!
Момичета, страшно се радвам че ще бъдем много! Страхотноооо!
Пожелавам ви приятна и чудесна вечер и ..... просто до утре!

# 190
  • Мнения: 3 740
Момичета, понеже утре трябва да обсъдим и текста на писмото, с което да каним нови членове на клуба и извън форума, ще пусна това, което съм спретнала сега, за да го видите и да си кажете мнението утре на срещата, а който не дойде - да пише тук. /Уф, че изречение измъдрих!/ Просто не знам дали утре ще мога да донеса достатъчно екземпляри, а то и без това трябва да се обсъди от всички, не само от тези, които могат да дойдат.
Ето текста:

Здравейте!

Пишем Ви от “Пълна къща” – Клуб на многодетните родители към Асоциация “Родители”.
Обръщаме се към Вас, защото, както и при нас, къщата Ви е пълна с деца, а сърцето – с любов.
Може би Ви се е случвало да срещате недоумение, пренебрежение или съжаление заради решението да имате повече от две деца. Може би сте се обиждали от снизходително отношение, сякаш нещо не Ви е наред. Може би са Ви питали дали членувате в някаква секта или са Ви упреквали, че сте безотговорни, щом следвате порива на сърцето си да дадете живот на повече деца. И почти сигурно е, че сте сблъсквали с безразличието и бягството от отговорност да държавната политика по отношение на многодетните семейства - “да сте му мислили, като сте ги раждали”.
Затова Ви каним при нас. Заедно се чувстваме по-разбрани, по-окуражени и по-малко самотни. Ние знаем каква е радостта от толкова много гласчета, от толкова много целувки за лека нощ, от съзнанието, че не ти стигат ръцете да прегърнеш всички едновременно... И искаме да променим обществените нагласи към многодетните семейства.
Ние не сме герои, нито сме жертви. Направили сме избора си да имаме повече деца напълно съзнателно и носим отговорността си за това. В същото време нашата позиция е, че този избор е важен и полезен за цялата нация и затова смятаме, че обществото и държавата трябва да подкрепят многодетните семейства в усилията им да отгледат здрави, образовани и социално ангажирани деца. Затова се опитваме да променим обществените нагласи чрез формирането на положителен образ на многодетното семейство и същевременно да предизвикаме законодателни промени, чрез които раждането и отглеждането на 3 и повече деца да стане реална перспектива за повече семейства.
Членуването в нашия клуб няма да Ви донесе пряка и непосредствена полза, освен ако нямате нужда от разбиране и подкрепа в нелеката задача, с която сте се заели, когато сте стали многодетно семейство. Но ако дойдете при нас, можем да обединим усилията си, за да предизвикаме промените, от които, вярваме, че и Вие имате нужда.
Ако Ви интересуват повече подробности за нашата дейност, имате желание да се запознаете с програмата ни или просто да срещнете съмишленици, ако имате желание и възможност да участвате в нашата дейност – пишете на...... или се обадете на.....




Момичета, надявам се да не ми се сърдите, че съм използвала някои ваши постинги, за да съставя текста. Авторските права ще си ги делкаме. Grinning

# 191
  • Мнения: 71
Момичета, надявам се да не ми се сърдите, че съм използвала някои ваши постинги, за да съставя текста. Авторските права ще си ги делкаме.

Цвети, абсолютно не се сърдим  newsm10 още повече с последвалото обещание   newsm51
Това в кръга на шегата за добро настроение! Прчетох го. Кратко, ясно е с акценти на важните и основни моменти. Дано привлечем много семейства, които да споделят нашите идеи....Хареса ми фразата, че нито сме герои нито жертви! Това си е нашият избор, но държава ни има вопиюща нужда от нас именно сега, ако абдикира от своите отговорности утре ще бъде късно.Чудесно Цвети! Утре ще си поговорим всички заедно.
До утре.

# 192
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Чух голяма гълчава по телефона  mobilephone  значи имало е мами в много добър числен вид,дочух и    smile3509  апаратче да щрака    newsm53   чакам снимки   Weary поне!Как ми беше мъчно ....особено около 15ч

# 193
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Наслуки ooooh! забравих да те приветствам с   bouquetДОБРЕ ДОШЛА при нас  bouquet

# 194
  • Мнения: 3 479
Чух голяма гълчава по телефона  mobilephone  значи имало е мами в много добър числен вид,дочух и    smile3509  апаратче да щрака    newsm53   чакам снимки   Weary поне!Как ми беше мъчно ....особено около 15ч

Дааа, имаше, имаше такива работи. Обаче някъде след 16 ч, защото тогава дойде Мама Цоцоланка и ни наснима яко. Гък не можахме да кажем Joy Joy  Преди това обаче си седяхме тихо и кротко и си говорихме по организационни въпроси. Иначе численият вид като за начало беше добре, но може и по-добре. Ще работим по въпроса Laughing

Общи условия

Активация на акаунт