Клуб на многодетните родители

  • 14 135
  • 339
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 3 740
Цоцоланке, ти както си се развихрила, направо ще събереш необходимия брой членове до Нова година. Получи ли документите за членство в Асоциацията? Раздавай ги на новите фенове.
И да не забравиш да изпратиш твоите! Naughty

мама Ирена, добре дошла! Стискаме ти палци за леко бременеене и още по-леко раждане! Чакаме те официално в нашите редици!

Свободна душо, не се ядосвай, по-добре прочети какво сме измислили да правим и се включвай, че само заедно може да постигнем нещо. Всяка идея, всяка подкрепа са важни за нас.

Момичета, много ви моля в тази тема да пишем само по организационните въпроси, а в Многодетни мами-4 - за живота и вълненията си. Иначе много се объркваме и трудно откриваме нещата, които ни трябват.

# 211
  • Мнения: 256
Искам да благодаря на Дидка и Неви за поканата. Може би ще се отзова на някоя от следващите срещи. Разбрах че е било доста весело. Grinning
А тъй като май се оглеждате за нови членове - моята кумица Ива е с 3 деца. Ние с моя мъж сме кръстници на 2 от тях. Ще я информирам за вашия клуб и мисля, че ще се заинтересува. Тя рядко има време да сяда пред компютъра, защото близначките и са на възрастта на моя син и все още изискват повечко грижи. Но няма да е проблем поне да се регистрира.

# 212
  • София
  • Мнения: 1 677
Браво на фотографките! Hug Hug

Много се радвам,че сте се прибрали живи и здрави,момичета.Надявам се,че ще се виждаме и на следващите ни срещи.

Добре дошла на мама Ирена!Ще чакаме да ни пишеш скоро пак.

Лека нова седмица! Hug

# 213
  • Мнения: 2 433
осега съм гледала снимки... Hug лелеее...страхотни сте!!!как да не поиска да дойде човек на среща?! Ама ...засега не ме огрява...но някой ден със сигурност ще взема да ви изненадам.  Hug
Браво Цоцоланке - добре си се сравила с рапортажа и оформлението на фототеката!!!!  bouquet
Добре дошла на новата мама Ирена. Успешна бременност и щастливо раждане ти желая!Ще видиш колко е хубаво да си с пълна къща! Heart Eyes
Ние след 3 днена имаме рожден ден!Първият ни голям празник! HugКолко бързо върви времето...сякаш вчера се роди малкото ми момченце... И тихичко да ви кажа само...това е най-прекрасното ми майчинство. Осъзнато. Изживяно. Неповторимо...

# 214
  • Мнения: 3 323
Ирена добре си дошла! Лека бременност! Знаете ли какъв ще е бебока?
Цоцоланке, браво кога успяваш с всичко?
На JuliS Честит Рожденник!
Цвета, благодаря че ни организира, ти си истинско съкровище! Наистина се почувствах в "свои води" с толкова единомислещи мами и толкова дечица наоколо.
Само за протокола изглеждам като че не спрях да си ровя в телефона или че само снимам - това въобще не е така! Просто моя телефон е малко  Rolling Eyes , като мен и иска подробна автобиография, хороскоп и родословно дърво като вписвам нечии телефон. А може само аз да загрявам по бавно... незнам но скоро ще разбера.
Мен трябваше по малко да ме снимате че заемам цялато пространство.

# 215
  • Мнения: 470
Мама Ирена, добре дошла и леко бременеене!

б

# 216
  • Мнения: 11 607
Цоцоланке, ти както си се развихрила, направо ще събереш необходимия брой членове до Нова година. Получи ли документите за членство в Асоциацията? Раздавай ги на новите фенове.
И да не забравиш да изпратиш твоите! Naughty

Отчет: Документите са получени, попълнени и изпартени веднага щом ги получих на ЛС!
Направо ми четеш мислите - около мен има 3 многодетни семейства,които така и не успях да ги навия да дойдат с нас в София! Бях има дала адреса на Арена и пр.,но уви.... Сега ще принтирам устав, искания и пр. каквото видя из темичките ни и ще им го дам. Дано го прочетат поне! Че понякога ме хващат бесните - хем искаме привилегии, хем искаме да ни е поне малко по-лесно, а хем не полагаме малко усилия! Това вече ми мирише на безотговорност!

ClanG тръгна си и не си направих снимка с теб! Другият път да знаеш! А иначе за пространството - аз нямам конкуренция. Така че не ми навлизай в територията!!!
Благодаря за хубавите думи за оформлението на снимките на всички вас... Това беше първото бойно кръщение на нашия фотоапарат. Беше най-евтиния в Метро! И защото пари за по-хубав няма, то и тез ги спестявахме доволно време - се притеснявах дали въобще ще станах снимки и дали ще се познаем след това. Но добре е, за сега... А да правя снимки ми е в кръвта, може да се каже,че ми е нещо като хоби.....

Хайде на новите срещи .....  И там като отидете на срещата с депутата - той май е Добричкия избирателен район ако не се лъжа - така го запалете,че ако още не е многодетен - да стане такъв!

# 217
  • Мнения: 3 740
Промених края на писмото, вкарах по-конкретни неща, както посъветва wright. Така по-убедителни ли сме?


Здравейте!

Пишем Ви от “Пълна къща” – Клуб на многодетните родители към Асоциация “Родители”.
Обръщаме се към Вас, защото, както и при нас, къщата Ви е пълна с деца, а сърцето – с любов.
Може би Ви се е случвало да срещате недоумение, пренебрежение или съжаление заради решението да имате повече от две деца. Може би сте се обиждали от снизходително отношение, сякаш нещо не Ви е наред. Може би са Ви питали дали членувате в някаква секта или са Ви упреквали, че сте безотговорни, щом следвате порива на сърцето си да дадете живот на повече деца. И почти сигурно е, че сте сблъсквали с безразличието и бягството от отговорност да държавната политика по отношение на многодетните семейства - “да сте му мислили, като сте ги раждали”.
Затова Ви каним при нас. Заедно се чувстваме по-разбрани, по-окуражени и по-малко самотни. Ние знаем каква е радостта от толкова много гласчета, от толкова много целувки за лека нощ, от съзнанието, че не ти стигат ръцете да прегърнеш всички едновременно... И искаме да променим обществените нагласи към многодетните семейства.
Ние не сме герои, нито сме жертви. Направили сме избора си да имаме повече деца напълно съзнателно и носим отговорността си за това. В същото време нашата позиция е, че този избор е важен и полезен за цялата нация и затова смятаме, че обществото и държавата трябва да подкрепят многодетните семейства в усилията им да отгледат здрави, образовани и социално ангажирани деца. Затова се опитваме да променим обществените нагласи чрез формирането на положителен образ на многодетното семейство и същевременно да предизвикаме законодателни промени, чрез които раждането и отглеждането на 3 и повече деца да стане реална перспектива за повече семейства.
Членуването в нашия клуб няма да Ви донесе пряка и непосредствена полза, освен ако нямате нужда от разбиране и подкрепа в нелеката задача, с която сте се заели, когато сте стали многодетно семейство. Но ако дойдете при нас, можем да обединим усилията си, за да предизвикаме промените, от които, вярваме, че и Вие имате нужда. Ние настояваме за реални облекчения в семейното подоходно облагане, по-благоприятни условия при получаването на жилищни кредити, подкрепа за качественото образование на децата и по-благоприятни условия при пенсионирането на майките.
Ако Ви интересуват повече подробности за нашата дейност, имате желание да се запознаете с програмата ни или просто да срещнете съмишленици, ако имате желание и възможност да участвате в нашата дейност или идеи, които да споделите – пишете на...... или се обадете на.....

# 218
  • Мнения: 3 323
Среща с Николай Камов и Славчо Георгиев (заместник председател на ПОЛИТИЧЕСКО ДВИЖЕНИЕ СОЦИАЛ ДЕМОКРАТИ (ПДС)
На 02.11.2006 г. 17 часа Ул. Лавеле № 24
 Това е непосредствено до колелото на трамвай №5 до един детски магазин на Лего и разни други такива играчки. В 16.50 часа секретарката ще ни чака под колоните които са в непосредствена близост до адреса.

Славчо Георгиев е заместник председател на движението отговарящ за икономическата и социална политика, той е човека които ще изготви предложенията които ще се представят в Народното събрание, и понастоящем мой съпруг. Решихме че при това положение  моето присъствие там е ненужно, затова ви моля на тази среща да отиде друг вместо мен. Не искам да се акцентира върху това че Славчо е мой съпруг, а върху справедливоста на каузата ни, затова моля за разбиране.

# 219
  • Мнения: 3 740
Имаш разбиране. Grinning
Аз ще отида на срещата. Кой още?

# 220
  • Мнения: 3 323
Ако не се сформира група - ще дойда разбира се, но е малко неловко! А нашия човек съм го подковала здраво!

# 221
  • Мнения: 3 479
И аз ще дойда на срещата Grinning

# 222
  • Мнения: 3 740
И аз ще дойда на срещата Grinning

 Hug

# 223
  • Мнения: 11 607
А в исканията ни - дали може да бъде включено нещо напр. и за многодетните бащи? Лъчо е много разочерован,че за тях няма нищо! Незнам какво може да се предложи за бащите,но напр. днес се сетих,че ако един мъж се грижи за 3 и повече деца може да ползва облекчения при викането запас. Лъчо имаше един период от 3 години където всяка година го викаха запас! По една седмица! Дали може да се помисли и нещо за бащите?????

# 224
  • Мнения: 3 479
Хайде, не се срамувайте. Нека и други се присъединят. Ще бъде по-добре.
Цвете, мисля че ще бъде добре, ако ние се срещнем някъде по-раничко, за да се уточним кой ще говори и какво ще говори, за да бъде по-стегнато и убедително.

Общи условия

Активация на акаунт