Количките на Giordani

  • 25 333
  • 224
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 7 242
На този сайт ги има новите цветове на Джорданитата:

http://bimbomarket.it/department.asp?Id=40&Sort=Name

# 121
  • Мнения: 4 428
Днес видях новите Джорданита. Компакта ми направи много добро впечатление  Peace И май там са повече промените. Материята е друга и са сложили по-голями колела. Изглежда много добре  Peace

# 122
  • София
  • Мнения: 7 242
А новите Джорданита 3 в 1 с раница ли са /както досега/ или с чанта /както на сайта, който пуснах/? И тяхната материя ли е по-различна?

# 123
  • Мнения: 4 428
А новите Джорданита 3 в 1 с раница ли са /както досега/ или с чанта /както на сайта, който пуснах/? И тяхната материя ли е по-различна?

Е, 3 в 1 нямаше  Grinning Имаше Компакт, Г4 и Вай

# 124
  • София
  • Мнения: 7 242
Това съм си харесала http://www.bimbomarket.it/product.asp?Id=1487 . Ако някой го види, моля да каже как е "на живо"

# 125
ако искаш да видиш Джордани иди в новия магазин Пинко на бул.Гоце Делчев там е заредено много

# 126
  • Мнения: 262
ако искаш да видиш Джордани иди в новия магазин Пинко на бул.Гоце Делчев там е заредено много
Може ли повече информация за този  магазин, моля. Къде се намира?

# 127
  • Мнения: 4 970
Магазина се намирана бул.Гоце Дел4ев. КАто идваш от България в посока Южен парк, пада се след спирката с многото павилиони в ляво под едино ново блок4е.МОже би на 100-ина метра от кръстовището на България..Аз живея до самия магазин, и днес мисля да ида да видя какво са заредили като стока, 4е ходих  още когато го зареждаа и не беше официано отворен.

# 128
  • София
  • Мнения: 4 397
velmar Ще чакаме инфо   bouquet
 Аз в събота минах през Бебе+ ама нямаха нищо, а така исках да видя новите разцветки.

# 129
  • Мнения: 270
а някой знае ли докога е промоцията на Вай?мисля другата седмица да ходя в София ,дали ще ме огрее?

# 130
ма как да ги няма колички на Джордани има колкото искате в магазин Пинко..ма мисля че вече ви казах Simple Smile))

# 131
  • Мнения: 4 428
Ще взема и аз да се разходя до този Пинко. Голям ли е?
Гледам рекламите и на друг детски магазин, който ще отварят
http://www.piggyshouse.com/

# 132
  • Мнения: 4 970
Така- ето го доклада Laughing.От Вай има само 2 цвята, които не ми харесага. И двата са на синя основа- единия е по-готин , ото е с едни светло сини иви4ки, но....мен не ме устройват нещо Thinking.Имаха Инглезина, в която се влюбих, ама и цената й беше 260лв Rolling Eyes, а аз толкова пари за лятна коли4ка- няма да дам Naughty Та- аз май си оставам на варианта със старите десени на Вая newsm78.Допада ми един керемиден....Ина4е сложих Дари в коли4ката и се 4увстваше добре детето Peace

# 133
  • Мнения: 4 428
А как е самия магазин?

# 134
  • Мнения: 551
velmar Ще чакаме инфо   bouquet
 Аз в събота минах през Бебе+ ама нямаха нищо, а така исках да видя новите разцветки.

Naughty NaughtyМалко грешиш, защото съм редовен клиент на Бебе+ и ми направи впечатление че още в средата на седмицата ги бяха получили новите разцветки  на 3в1  и ги коментираха с клиенти. Загледах ги, готини са въпреки че аз съм с Джордани G4 от отдавна.Ти попитали продавачките?

Общи условия

Активация на акаунт