Дългото чакане след трансфер - 49

  • 47 124
  • 732
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 849
Добро утро момичета!нес пак пуснах ЧХГ

31.05 - 173.2
02.06 - 378.8
Днес ми е 16-ти ден след ЗЕТ,ако броим и деня на трансфера.
Защо ми се струва,че е малко това ЧХГ  newsm78
Супер е  Party

# 721
  • Мнения: 202
Благодаря ви момичета.Точно така,смъмретеме,че останах без вени,но това ЧХГ, ме накара доки да го пусна,че 173.2 не му се струваха добре

# 722
  • Мнения: 5 894
Виви, добре си расте Hug Подкрепям мнението на Бамба. Спри с тестовете и изчакай да нарастне вече за преглед. Така само си вредиш повече. Важното е да чувстваш вътрешно спокойствие, че сте взели всички възможни мерки относно терапии и лекарства. Другото е спокойствие и почивка. И да обърнеш света в някои ситуации не може да спасиш нещата.

# 723
  • Мнения: 413
Добро утро момичета!нес пак пуснах ЧХГ

31.05 - 173.2
02.06 - 378.8
Днес ми е 16-ти ден след ЗЕТ,ако броим и деня на трансфера.
Защо ми се струва,че е малко това ЧХГ  newsm78
Аз деня на трансфера не го броя.
А стойностите нямат такова голямо значение, важното е правилното удвояване, а при теб е чудесно.
Бях сигурна, че си шампион!  bouquet Hug

На не успелите момичета кураж, сила и вяра. Усмихвайте се повече, колкото и да е трудно, защото всичко е въпрос на време!

Китти, да са ти живи и здрави бебоците! Много усмивки и от тях и от вас!  bouquet baby_neutral


П.П. Да развеем знамето за Ботев  bg bg bg

bg bg bg

# 724
  • София
  • Мнения: 4 884
Добро утро момичета!нес пак пуснах ЧХГ

31.05 - 173.2
02.06 - 378.8
Днес ми е 16-ти ден след ЗЕТ,ако броим и деня на трансфера.
Защо ми се струва,че е малко това ЧХГ  newsm78

По учебник се развива Simple Smile)) Браво  Hug Въпреки, че съм голям фен на кръвните тестове, даже и аз бих те посъветвала да спреш, след като мине стойнсот 1200-1300, вече съвсем спокйно може да се визуализира сак в матката, така че след 4-5 дни може да се види  Hug Много успех и мисля, че ще имаш една чудесна бременност!!!

# 725
  • Мнения: 3 047
" Да развеем знамето за Ботев  bg bg bg "   newsm20

Момичета, минавам да ви наръся много обилно с близнашки прашец и да ви пожелая късмет , една част от който е силно упорит женски  Mr. Green със точност ще знам на 23.06   Praynig Heart Eyes

 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 726
  • Мнения: 202
Благодаря ви момичета,за куража който всеки път ми давате.Ако мога бих прегърнала всяка една от вас пооделно,но няма как да стане за това ви изпращам виртуални прегрътки на всяка една  Hug Hug Hug Hug Hug

# 727
  • Мнения: 133
" Да развеем знамето за Ботев  bg bg bg "   newsm20

Момичета, минавам да ви наръся много обилно с близнашки прашец и да ви пожелая късмет , една част от който е силно упорит женски  Mr. Green със точност ще знам на 23.06   Praynig Heart Eyes

 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7


Уаууу Магнетична, прекрасноооо! Нареждам се да събера прашеееец!  newsm79 newsm79 newsm79

# 728
  • Мнения: 129
Да развеем знамето за Ботев   bg bg bg Поклон!  И нека си пожелаем в днешния ден да вземем пример от неговата решителност и борбен дух и също да не се предаваме, а да преследваме и постигнем заветната си мечта с увереност и смелост! Можем момичета! Даже сега се сещам, че мога да направя асоциация, че тези от нас, тук - във форумите на бг мама, приличаме на четата на Ботев - с общи усилия, съвети и подкрепа, се борим за постигане на мечтата на всяка една от нас!
Благодаря ви, че ви има момичета!!! Вие сте също героини, да го знаете!  bg bg bg  Hug Hug Hug

# 729
  • Мнения: 1 849
" Да развеем знамето за Ботев  bg bg bg "   newsm20

Момичета, минавам да ви наръся много обилно с близнашки прашец и да ви пожелая късмет , една част от който е силно упорит женски  Mr. Green със точност ще знам на 23.06   Praynig Heart Eyes

 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7


Колко хубаво, МагнетичнаHug

# 730
  • Мнения: 121

[/quote]

Много благодаря за разяснението Иренка!  Hug  Ще се консултирам. За съжаление обаче, щом влияе и на качеството на Я., може би няма да ме посъветват да извадим тези яйцеклетки, които сега се образуват в мен... ТСХ-то ми може да се е покачило още през април, по време на първата стимулация...
[/quote]

Лично мен и ендокриноложката и Стаменов ми казаха да изчакам Юни. Винаги по време на стимулация се покачва, но по важното било предишния месец при образуването на яйцеклетката да е под 2. Стискам палци всичко да се нареди по най добрия начин

# 731
  • София
  • Мнения: 3 271
Момичета заповядайте в новата тема

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=925803.msg33210052#msg33210052

# 732
  • Мнения: 261
Момичета благодаря ви за подкрепата и съпричастността! Hug
Виждам, че обсъждате хормоните на ЩЖ и имплатацията. Може ли тези от вас които с по - запознати да споделят и други причини за липса на имплатация. Благодаря! ☺

Общи условия

Активация на акаунт