Кървене извън цикъла

  • 45 530
  • 142
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 640
малко повече от 10-ина дни чистота, ...всичко друго е преди цикъл - 2-3 дни зацапване и цикъл, който ми цапа до 10-ина дни. Само, че си е зацапване и нямам болка.
момичета, тая работа ми изглежда като прогестеронова недостатъчност.
Обаче не резбрах, ако по време на приевм на контрацептиви, това не се променя, тогава Thinking чудно.

# 31
  • Някъде в търсене ............
  • Мнения: 920
Рени, аз го имам същия проблем и четвъртък ходих при моята лекарка, веднага ме прегледа нищо че имаше обилно кървене. Изписа ми някакви лекарства и в мамента имам по две три капчици за деня. Ако искаш ето ти координатите и д-р Румяна Байчева клиника св.Тихон в красно село 4830076-слж, 0886302956 gsm-и. Недей да мислиш лоши работи Hug

# 32
  • Враца
  • Мнения: 5 204
И аз имам такова зацапване, при мен има доказана прогестеронова недостатъчност, пия най-високата доза утрогестан 3x2 и освен, че ми се увеличи лутеалната фаза, ефект за зацапването нямаше.

# 33
  • Мнения: 1 153
А има ли други симптоми за тази недостатъчност Rolling Eyes

# 34
  • Враца
  • Мнения: 5 204
if, ако имаш съмнения за това - просто направи изследване на прогестерона на 7 ден след ову.
Моите симптоми са зацапването и късата лутеална фаза.

# 35
  • СОФИЯ
  • Мнения: 397
Доктор Ковачев - Военна болница, gsm 0888902314 - изключителен професионалист, занимава се преди всичко с патологични отклонения, освен това е и хирург , помогнал е на много хора, спаси най-добрата ми приятелка!

# 36
# 37
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не се отваря.

Благодаря за всички координати  bouquet
Аз се поуспокоих (реших да не умирам още Mr. Green). Искам да си направя хормонални изследвания (освен цитонамазка), но не знам къде ги правят (освен по АГ-болниците).

Когато кървенето е след овулацията наистина вероятно става въпрос за дисбаланс на прогестерона с други хормони. При мен обаче е кървенето е до овулацията (когато пих някакви противозачатъчни- май бяха Трирегол, кървенето мина след овулацията; а с едни други хормони- цикълът ми съвсем вза да изчезва). Когато направя изследвания ще пиша какъв е резултата.

# 38
  • Мнения: 3 042

На мен се отвори, но материалът е на англииски,  Cryа аз за съжаление не го владея.

# 39
  • Мнения: 9 093
Рени, хормоналните изследвания вече се поемат от касата, така че спокойно си взимаш направление. Правят ги в лабораториите, които имат договор с касата.

# 40
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Рени, хормоналните изследвания вече се поемат от касата, така че спокойно си взимаш направление. Правят ги в лабораториите, които имат договор с касата.
Мерси за инфото. Не знаех.

# 41
  • Мнения: 1 153
Какво става с теб?Направи ли си изследвания?Дано не е нещо лошо Peace

# 42
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Търсих д-р Кюркчиева, но ще отсъства до 26-ти. Сега ще звънна и на други лекари.

# 43
  • Някъде в търсене ............
  • Мнения: 920
Чакаме добри резултати Hug

# 44
  • Мнения: 1 153
Дори ли са резултатите Rolling Eyes Praynig

Общи условия

Активация на акаунт