10 неща с които вашите мъже ви дразнят

  • 11 414
  • 135
  •   1
Отговори
  • Мнения: 352
Е, не ми казвайте че няма такива.Аз ще изброя как ме дразни моят,а вие ако искате допълвайте.
1 ) мразя да кисне сутрин в тоалетната 45 минути Toilet
2 ) мразя когато съм се потрудила все пак да сготвя да поръчва пица  food002
3 ) мразя да се цупи като ме завари на компютара и му идва да го  comp03
4 ) мразя като пази детето да го тръшка само на кошарата и да си гледа мач newsm07
5 ) мразя когато му е лошо да пъшка все едно че ще умира
6 ) мразя да се ядосва на шофьорите като пътуваме travel
7 ) мразя сле ядене да newsm79
8 ) мразя като се изкъпе да ляга при мен полу- мокър luvbed
9 ) мразя да пуши в кухнята smile3530
10 ) а най-най- много мразя да хърка #2gunfire
И въпреки това страшно си го обичкам моето мъжленце.

Последна редакция: пн, 17 апр 2006, 21:01 от Tatti

# 1
  • Мнения: 5 577
Ооо, моя има поне 100 - ама ще ги изброя после, че сега мрънка и ме вика на пожар, свършила му салатата.  #Cussing out

# 2
  • Мнения: 3 760
Ами дразня се когато съм на компа да се строи зад мен без нищо да казва. Откъде да знам дали иска да стана или не?
За друго не се сещам... newsm78

# 3
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 335
Чак десет в момента едва ли ще се сетя, но ще допълвам.
1. Дразни ме, когато си хвърля чорапите в коша за пране, обърнати наопаки
2. Дразни ме, когато гледа филм, да е сляп и глух за всичко останало наоколо  bash
3. Дразни ме като  затрупва бюрото на компютъра с купища дискове   baduu
4. Дразни ме, че яде киселото мляко директно от кофичката и то с вилица  #Crazy

Това е за момента.

# 4
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 335
Ооо, моя има поне 100 - ама ще ги изброя после, че сега мрънка и ме вика на пожар, свършила му салатата.  #Cussing out

Това 100% е едното  Joy

# 5
  • Мнения: 9 903
галинела, каква ти е 7 точка? Какво мразиш да прави след ядене? Simple Smile

# 6
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Имаше такава тема преди, не се ли изчерпа?

# 7
  • Мнения: 490
Само едно-от работа няма време за мен!!!!

# 8
  • Мнения: 4 668
Имаше скоро такава тема , ама аз пак ще си кажа :
1. Понякога си мисля , че е напълно глух и не реагира изобщо
2. Забравя непрекъснато разни неща
3. Свива си чорапите на топка и така ги слага в коша за пране
4. Когато заспи се домъква в моята половина на леглото и ми е трудно да го отместя
  love001
Май това е само ... Той ми бил много добър мъжа  newsm78

# 9
  • sofia
  • Мнения: 171
Дразни ме, когато си хвърля чорапите в коша за пране, обърнати наопаки
Дразни ме, когато заспи с дрехите в/у леглото
Дразни ме, когато яде в леглото
 

# 10
  • Мнения: 352
Мразя след ядене да му чистя трохите.

# 11
  • Мнения: 1 761


Абе вие за прасета ли сте женени?Наистина ли правят такива неща?

# 12
  • Мнения: 5 577


Абе вие за прасета ли сте женени?Наистина ли правят такива неща?

 ppp
 cheers
 Animal Pig Animal Pig Animal Pig

# 13
  • Мнения: 352
Е моля ти се чак за прасета.Да те питам тебе:и 5 трохи да има ти с ръка ли ги събираш или ги оставяш така да си се размотават?

# 14
  • София
  • Мнения: 5 289


Абе вие за прасета ли сте женени?Наистина ли правят такива неща?
Ами ако твоя не е такова прасе като наще,явно прасето си ти!
Предишната тема беше избройте три неща,сега са десет-постепенно увеличаваме за жалост.
1.Дразни ме когато знае че съм му сготвила,а той като се прибире казва че вече бил ял.
2.Дразни ме,че когато той не може да спи,не ми  дава и на мен.
3.Дразни ме,че понякога не държи на думата си.
4.Дразни ме,че дори и да няма работа понякога,казва че има.
5.Дразни ме,че докато кара вечно говори по тел. и се разсейва.
6.Дразни ме,че когато гледа ТВ верно е сляп и глух за всичко останало.
7.Дразни ме,когато е на кръчма с приятели и ми се прибере рано сутринта.
8.Дразни ме,когато водата му е на една ръка разстояние,а аз съм на майната си да ми каже:"Дай ми водата!".
9.Дразни ме когато току що съм му изгладила дрехи за излизане,които той е поискал и каже:"Няма да обличам това,искам......"
10.Дразни ме,че си има една любима поза в секса и се така иска,а на мен ми е втръснала вече,познайте защо.

Не си мислете,че няма още,но трябва да уважим темата за само 10 неща. Grinning

# 15
  • Мнения: 161
Оооо, моето "прасенце" прави много неща, от които се дразя....
 разхвърля си дрехите по пода,  яде в леглото, след него в кухнята е минал урагана "Иван", пуши в спалнята, яде посред нощите, мрънка за глупости, разхвърлян е, загори тенджера е.

Абе вие за прасета ли сте женени?Наистина ли правят такива неща?

За прасенце да, ама мноооогооооо обичам, когато ми грухти насреща  Mr. Green
А твоя къв е , че не ми е ясно от изказването ти,  People Angel  ?

# 16
  • Мнения: 4 965
Охооо, аз и до 20 мога да ги докарам, ама щом сте рекли 10.
Дразнят ме следните неща:
1.че редовно закъснява, когато има уговорен час за нещо (гости, среща, кино и т.н.) - с 1 мин. може да е, но закъснява;
2.забравя разни неща къде ги е сложил и после не може да ги открие, а те обикновено са на най-видното място;
3.мрънка като стара баба, когато не е на кеф;
4.умира за гсм-та и може с часове да си ги "врътка" и да се занимава;
5.по време на интересен филм, ако ще бомби да падат, не помръдва и не реагира; когато аз гледам интересен филм, решава, че е време да си говорим или да се гушкаме;
6.редовно заспива, докато гледа телевизия в хола и се премества на спалнята призори, като (естествено) ме събужда, докато в тъмното си търси възглавницата;
7.къпе се все по нощите - от 2 ч. натам;
8.в коша за пране слага всичко на една голяма топка - гащи, чорапи, потници и т.н. и после аз трябва да разпределям кое за коя пералня е;
9.все му се струва,че яденето е безсолно и се сърди ако солницата не е напълнена (аз за тованещо не си правя труда, че изобщо не ям сол);
10.през нощта спи, докато ме гушка (ама така, че не мога да помръдна, жега ми е и съответно не мога да се наспя спокойно) - мразя подобни работи.

# 17
  • София
  • Мнения: 2 530
1. Много е бавен.
2. Когато бързам, винаги е пред краката ми.
3. Когато имам нужда от помощ е най- уморен.
4. Когато детето се мъчи да заспи, той отива и ляга при него с книгата.
5. Никога не ме слуша, когато му говоря.
6. Като каже идвам след половин час, а се дотътри след два.
7. Като му кажа да премине на канал 2 от канал 3, а той ги превърти 3,4,5, и т.н., след което се зазяпа в дискавъри.
8. Като се завре сутрин в 00, а аз стоя и подскачам  отпред.
9. Когато му изнася, никога не ме разбира.
10.Като излезем от колата му трябват пет минути, за да включи алармата. Ама я включва, като в гангстерските филми.
А, то свършило.... Мога да продължа още.

# 18
  • Мнения: 607


Абе вие за прасета ли сте женени?Наистина ли правят такива неща?
А  ти за какъв си женена? newsm78Или спадаш към групата на средностатистическата форумка дето мъжа и е най-милия,романтичния и добрия.И не се изказвай така крайно ако обичаш.Не се знае какво може да ти дойде до главата. smile3533

# 19
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Най- много ме дразни това, че когато е на компютъра ни приема- ни предава Crossing Arms

# 20
  • Мнения: 1 370
1. Когато играе компютърните си игри с часове
2. Не иска да си играе с детето
3. Седи с приятелите си в гаража, да поправят стари коли
4. Забравя винаги, много е разсеян
5. Оставя, цялата домакинска работа на мен
6. Отговаря ми винаги поне 5 минути, след като съм го питала нещо
7. Винаги, когато излизаме го чакам поне по 10 минути
8. Сутрин прави кафе само за себе си
9. Когато е болен, мога да го застрелям
10. Слуша много силно телевизияя

Не ми е трудно да продължавам #2gunfire

# 21
  • Ямбол
  • Мнения: 505
Дразни ме, когато:
1.си хвърля чорапите в коша за пране, обърнати наопаки.
2.си разхвърля дрехите в стаите.
3.се бави, а то се случва често.
4.за да направи нещо трябва да му кажа.Иначе много ми помага с домакинската работа, но често трябва да му казвам направи това, направи онова....

# 22
  • Мнения: 1 059
1. Винаги закъснява
2. Като седне на компа забравя за свичко друго
3. Вечер като излезе с приятели се прибира чак сутринта
4. Слуша много силно музика
Абе сигурно има и друго ама сега не се сещам Wink

# 23
  • София
  • Мнения: 2 164
1. Вманиачил се е по онлайн играта, която играе в момента.
2. Вчера гледаше мач Левски - ЦСКА от 1984г., не го бил помнел  #Crazy
3. В коша за пране хвърля потници, бельо и чорапи свити на топка.
4. Спи с потник.
5. Когато гледа спортните новини трябва да се пази абсолютна тишина.
6. Понякога ни приема, ни предава.
7. Мрази да ходи по магазините.

Зациклих  Mr. Green Май друго няма  Grinning

# 24
  • Мнения: 670
Дразня се, когато реже хляб и тръгне с нарязаните филии в ръка към масата, вместо да ги сложи в панера.
Дразня се, когато ходи из коридора с обувки.
Дразни ме и това, че когато се бръсне, плиска вода върху огледалото.
Върху всичко дуго сме поработили усърдно. Омръзна му постоянното следене и мърморене, и вече прави нещата така, че на мен да ми е приятно. Усети, че когато на мен ми е добре и на него му е добре.


# 25
  • Мнения: 678
1 много е разхвърлен
2 когато гледа ТV не мога да го мръдна от леглото
3 чистя,готвя,пера,/на родителите и сестра му/гледам си бебето и никаква признателност
4 постоянно играе игри на котпютъра
5 успива се за работа/вкл.и тази сутрин/
6 сутрин много трудно го вдигам от леглото
7 безразборно харчи парите си
8 обича да обещава,но никога не изпълнява
9 не го свърта в къщи
10 не може и 1 ден без приятелите си.

# 26
  • Мнения: 5 647
Най-много се дразня, когато си хвърля чорапите под леглото и като си съблича дрехите ги мята, където му падне. Ох, не ми се пише...

# 27
  • Ruse
  • Мнения: 390
оооооооооо само 10-момент да подбера тези дето най -ме дразнят newsm78
1)мразя това 4е работи по 25 4аса в деднонощието
2)това 4е си трупа мръсните дрехи на камарка преди да влезе да се къпи
3)като го заболи не6то 6те каже6 6те умира
4)отцъства 25 дена в месеца
5)стои в банята сутрин по 1 4ас
6)мързи го да върви и все ме кара да посдваме като сме на разсходка
7)кара ме да го 4акам по 40 мин
Sunglassesвсе е заед да мисли за работа иако му поръ4ам не6то то на 100% е забравил да го свърши
9)обе6тава а по4ти никога неизпълнява понеже е ве4но ЗАЕТ
10)винаги спи гу6нат в мен а това е ГАДНО когато навън е 40 градуса
ми май тва са 10-те най

# 28
  • Мнения: 8 505
10х инат...
Не че аз падам по-долу от него Whistling

# 29
  • Мнения: 1 489
Чак 10 не се сещам,но най-мразя спокойствието му и да ми каже  "лесна работа".

# 30
  • Мнения: 144
   Нека се отчета и аз:
1. Дразни ме  като закъснява и ме кара да чакам.
2. Вечно има работа и бърза за някъде.
3. Дразни ме като се бръсне , на мивката да остават косъмчета.
4. Дразни ме че пуши точно преди да си легнем.
5. Дразни ме , че е добър с всички хора , дори и с тези , които го лъжат или използват.
6. Дразни ме ,че понякога влиза обут вкъщи уж "за малко"
7. След баня много често оставя хавлията си върху леглото.
 Засега това , друго не мога да се сетя.

# 31
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 941
Само 10 ли  newsm78:
1. Винаги закъснява за вечеря;
2. Две минути след като съм изчистила   newsm28 най-невъзмутимо обикаля n  на брой пъти къщата с обувки .
3. Решава да си играе и гъделичка с децата точно когато ги слагам да спят.
4. Тръгнем ли нанякъде заедно заявява: "След 10 минути съм готов" - десетте минути обикновено траят между час и половина и два.
5. Реши ли да сготви нещо  cook, кухнята след него е с краката нагоре, мивката зарината с мръсни съдове  и т.н.
6. Когато каже "до 3 минути съм в къщи",  разбирай разтегливо понятие от един до десет часа.
7. Вечно отлага вземането на решения, касаещи семейството.
8.  Никога не знае  newsm78 къде са НЕГОВИТЕ неща.
9. Стана ли за нещо от леглото нощем, за секунди се възползва, изляга се по диагонал и познайте аз как се намествам после.
10. На съблечените дрехи мястото им е на пода.
 ...Има и още мнооого - що само 10?? Mr. Green

Последна редакция: пн, 17 апр 2006, 16:56 от Айяла

# 32
  • София
  • Мнения: 587
Едно единствено нещо е ,но е равно на 10 ........РАБОТА
Все много работи,все е изморен от РАБОТА (все е дно аз не съм)
и от там се пренасят и нервите и проблемите в къщи , все едно аз съм му виновна за нещо......
 ooooh! ooooh! ooooh!

# 33
  • Мнения: 1 283
Ама как може да се дразните от това,че си хвърлят чорапите в коша за пране наопъки? newsm78 Изпират се,после съхнат и в шкафа! Rolling Eyes

Аз се дразня най-много когато съм ядосана и нареждам той да ми мълчи! tantrum Не мога едно скандалче да си спретна като хората! Rage

..за друго не се сещам.Явно не са неща,които се повтарят често! Rolling Eyes

# 34
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
Най-мразя когато му говоря да не ме гледа в очите.И когато попитам:"Слушаш ли?-Дааааааа!"
Слуша ама друг път.

# 35
  • Мнения: 7 430
Ами значи моя е много добричък, като чета за другите Sick...хехе, радвам се, че няма как да види тази тема Party ама той пък си има си други трески за дялане  Mr. Green

...може би това, което ме дразни е, че като му кажа нещо - го прави след 5-10-15м и е твърде спокоен Wink
 

# 36
  • Мнения: 2 657
1/Дразни ме като каже,4е отива до някаде/ве4ер/за малко,а аз го 4акам да ве4еряме Twisted Evil
2/Дразни ме,когато тръгнеме да излизаме и аз с детето слезем пред блока и го 4акаме още половин 4ас докат се дотътри #Cussing out
3/Дразни ме слонското му спокойствие #Crazy
4/Дразни ме,като се присети да яде посред нощите и си оставя след него 4иниите така #2gunfire
5/Дразни ме,4е не знае каде са му отферките и разните му там таквиз работи #Cussing out
6/Дразни ме,4е си разхвърля дрехите на ляво и на дясно #Cussing out
7/Дразни ме,като заседне да играе някоя нова игра на компа #2gunfireзащото това зна4и,4е в близките два дни,аз не мога да се добера Twisted Evil
8/дразни ме,4е като гледа ма4-ние все едно сме на стадиона #Crazy
9/Дразни ме,4е като се прибере от работа с кран не мога да го изкарам от нас за да излеземе Twisted Evil
10/Дразни ме,когато е пред компа и аз му говоря нещо и той ми се прави,4е ме 4ува #Cussing outНо в последствие се оказва,4е нищо не е 4ул #2gunfireа отгоре натова ми казва,4е не съм му казала #Cussing out #2gunfire

# 37
  • Мнения: 695
1.даразни ме когато се прибира от вратата да пита "за какво ребе това дете" и то преди да е казал Здравейте Angry
2.дразни ме когато си сваля чорапите и ги оставя до вратата на спалнята box
3.дразни ме когато се прави,че всичко знае doh
4.дразни ме когато си говоря с някоя приятелка по телефона той да мрънка отстрани  phoneuu
5.дразни ме когато започна да готвя той да ми се прави на Иван Звездев и постоянно да дава съвети  food002
6.и най-много ме дразни когато се ядосам и му говоря той да се прави,че не чува или на въпроса да ми отвръща с въпрос newsm77

# 38
  • Мнения: 4 734
1. Дразни ме с постоянната си сънливост-няма ден,няма нощ-на него все му се спи
2. Не обича разходките в парка с нас,но няма нищо против да трамбова по центъра сприятел с часове
3. Отказва да ходи на дискотека с мен, но щом компанийката предложи е първи на пистата\
4. Прави ми забележка като си облека нещо по-секси с изречението " Дръж се на положение,не си на 18 години "
5. И до ден днешен в спорове защитава майка си при положение,че осъзнава,че аз съм правата
Уффффффф Sad има още много ама ми се отщя да се замислям повече

# 39
  • Мнения: 9 990


Абе вие за прасета ли сте женени?Наистина ли правят такива неща?
А  ти за какъв си женена? newsm78Или спадаш към групата на средностатистическата форумка дето мъжа и е най-милия,романтичния и добрия.И не се изказвай така крайно ако обичаш.Не се знае какво може да ти дойде до главата. smile3533

Ми нормално е да има все нещо, което да те подразни...ама чак пък да ги класифицирам и да броя колко са-ако бях започнала така, нямаше да сме женени и заедно толкова време.Особено пък и ако постоянно го ръчкам, че това и онова ме дразни.
За протокола-дразни ме в различни случаи с различни неща-веднъж може да се подразня, че банята е като след потоп, друг път това няма да ми направи впечатление.
Аз се радвам, че нямам такъв списък с дразнители, въпреки,че нито аз нито той сме идеални имаме търпимост един към друг Grinning

# 40
  • Мнения: 1 403
Дразни ме много като ве4ер се наве4еряме и веднага по4ва да спи в хола  Rage
Малко бавно работи (каквото и да било)  Това е друго няма Stop

# 41
  • Мнения: 1 446
1. Мразя да си разхвърля чорапите(сега ги хвърля пред банята)
2. Мразя , когато пие не си знае края
3. Мразя , когато гледамфилм да ми говори
4. Мразя , когато му кажа да свърши нещо да се скатава
5. Мразя , когато го боли нещо да ми мрънка
6. Мразя , когато говоря с други мъже да ме надслушва
7. Мразя , да ми говори на тема политика
8. Мразя да ми налага да гледам по всичките програми новините
Аман!
И стигнах до тук повече не се сещам или може би не ми се мисли повече .

# 42
  • Мнения: 5 577
Най-мразя да ми натисне нарочно POWER докато чатя. Рядко, но се е случвало - и аз си връщам подобаващо де.  Grinning

# 43
  • Петрич
  • Мнения: 321
Дразни ме:
1.Като седна пред компютъра,той задължително е виснал над главата ми.Непременно трябва да види какво съм написала.
2.Като залепен е за мен.Навсякъде трябва да бъдем заедно,според него(дори и тук),защото сме едно семейство.Като му кажа,че искам да излеза по женски с момичетата почва да мрънка,че съм предпочитала приятелките пред него.
3.Когато гледам филм не спира да говори #Cussing out

# 44
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Дразни ме когато се състезава по светофарите и ако някой му сече път става едно надбягване и скандали и ние отзад сме като торба с картофи  #Cussing out Също и обикалянето на спортните новини по ТВ-то и постоянната смяна на канали и избора само на български такива.

# 45
  • под тепетата
  • Мнения: 149
Дразня се, когато си отавя сапуна след къпане разкиснат на умивалника, а не в сапунерката; когато понякога му говоря, а той се прави, че ме слуша внимателно; че винаги закъснява; че сутрин винаги влиза с обувките да си вземе забравените цигари; че си настройва телефона да му звъни един час преди реално да се вдигне от леглото и като го сръчкам, той все уж я е изключил;
май... това е в общи линии. Но пък нямаше да ни е интересно и хубаво толкова време заедно, ако всеки от нас беше идеален, нали така? Wink

# 46
  • Мнения: 2 723
Няма да събера 10, но имам и аз с какво да се включа:

1. Да заспива на дивана и да хърка като резачка, докато аз се опитвам да гледам филм.
2. Кара като че ли изпускаме срещата си с президента, минава на червено, кара по трамвайните линии сещате се...
3. Понякога яде един час след като сме станали от масата и сме вдигнали чиниите.
4. Ако гледаме ТВ и аз стана за малко (да речем до тоалетната) като се върна телевизора е на евроспорт.
5. Не пие, ама грам не пие, така по кръчмите се чувствам като алкохоличка дори и като изпия една малка бира.
6. Облича се както му е удобно, без значение как точно изглежда (понякога има и попадения де).
7. Обещава разни неща а после забравя, (да купи хляб например).

Сигурно има и друго, ама сега не се сещам Mr. Green

# 47
  • Мнения: 765
1. Не сме се виждали цял ден - идва си и почва да си чете вестници, списания...сякаш не седи цял ден в офиса да прави това! 2. Отива да се види с приятел за малко и се прибира в 3ч. през нощта... 3.Ако не го помоля да измие чиниите или да изхвърли боклука няма да се сети сам . 4...Ами май не се сещам , но сигурно има , просто съм малко разсеяна днес Mr. Green Иначе пък е сладък и не му се връзвам на кусурите , то и аз не съм цвете Simple Smile

# 48
  • Мнения: 421
Дразнят ме:
1.Хърка като хускварна, а отрича Twisted Evil
2.Уригва се шумно, щото било човещина Shocked
3.Вживява се като Шумахер, когато е с колата #Crazy
4.Имитираме-глас, фраза или физономия особено пред гости Sick
5.Сваля, качва програми и безброй глупости от нета, а не му трябват изобщо newsm78
6.Когато се къпе-все едно в банята са били още 10 души с него и всичко е мокро #Cussing out
7.Спи пред телевизора, а се прави че гледа нещо много важно Close
8.Не обича заведения, а иначе по семинари е първа писта #2gunfire
9.Прави се, че не знае къде стоят някои неща-все едно за първи път е в къщи Mr. Green
10.Мързи го да прави секс Embarassed

# 49
  • Мнения: 3 091
няколко дни мисля по въпроса... ама ако ги докарам до 10 - трябва да го сменям! Wink
1. мързеланко
2. почива си като ръчка в компютъра и всякакви подобни джаджи
3. не е много разговорлив

тези най-ме дразнят!

# 50
  • Мнения: 3 447
Ама как може да се дразните от това,че си хвърлят чорапите в коша за пране наопъки? newsm78
Да бе... бъдете благодарни, че изобщо ги хвърлят в кошаRolling Eyes

# 51
  • Мнения: 1 052
Абе момичета, аз няма да казвам защото имаме и общи познати тук, но как ми напълнихте душата.... то едно и също, една след друга. в нас ли е вината или в тях? smile3514

# 52
  • Мнения: 188
дразня се когато заиграе на компютъра, но си сложи и слушалките и почне нещо да се ядосва и вика без да се усеща, че е на по-висок тон отколкото трябва! и като вземе да трака на клавишите, все едно няма други хора в стаята!
охххх, олекна ми малко!

# 53
  • Мнения: 2 723
Абе момичета, аз няма да казвам защото имаме и общи познати тук, но как ми напълнихте душата.... то едно и също, една след друга. в нас ли е вината или в тях? smile3514

Че какво като имате познати, аз преди малко показах на мъжо какво съм написала. Той излезе с кучето и преди 5 минути ми се обади да ме подсети с какво още ме дразни Mr. Green
1. Винаги като излизаме тримата на разходка той си носи фотото и се гъзурчи да снима, докато аз си говоря .... с бебето Twisted Evil
2. Като го питам нещо ми отговаря след 5 минутно мълчание, и като го попитам що не ми говори, казва, че мислел Mr. Green

# 54
  • Мнения: 1 052


права си. той много добор и знае, но ето и моите топ 10, хронологично

1. мразя, когато сутрин стане, да не оправи леглото с едно просто движение, само да подръпне завивката.
2. мразя, когато сутрин трябва да танцувам аборигентски танци пред 00, а ако успея да се вмъкна пред него, и му разваля по този начин концентрацията, да ме държи лично отговорна.
3. мразя, преди да ме е целунал, да пусне компютъра
4. мразя, когато му кажа нещо да ми отговори след 5 минути, засичала съм.....
5. мразя, инициативата да бъде моя (разбирай за всичко)
6. мразя, рутината, която той нарича спокойствие
7. мразя да му напомням, а той да ми каже, че го планирам
8. мразя, когато не му напомням, да се сърди, че не съм го подсетила
9. мразя, че не излиза само с мен навън вечер
10. мразя, когато това се случи без мен, да си изкарва готино до 5 ч. сутринта.

е това е, но най-вече
11. мразя, че ме кара да мразя  smile3515

# 55
  • Мнения: 394
1.Тръгваме да си лягаме и той се сеща,че ще яде.3 минути преди това съм го попитала и е отговорил НЕ.
2.Хърка яко,а след това може с часове да те убеждава,че не е така(ТОЙ ЗНАЕЛ) Mr. Green
3.Храни детето с една нетърпеливост и му бута огромни залци за да свърши по-бързо.
4.Кара като идиот-псува и се нерви мноооого-всички на пътя са некадърници-само той не е.
5.Обожава да спори пред приятели за теми,от които винаги излиза победен.Само за да е "Мице контрата".В повечето случаи знам,че не мисли така.
6.Обожава да слуша музика на МАКС-и аз харесвам,ама не и в 3 посред нощ и детето спи.
Със сигурност има и още дребни непотребни,ама за сега не се сещам.
Ама му ги прощавам-ако го питат него мойте са 5 пъти сигурно повече от неговите Mr. Green Mr. Green

# 56
  • Мнения: 242
Чакай да видя дали ще ги докарам до 10  Rolling Eyes
1. Дразни ме това, че е много разсеян и в тази връзка
2. Дразни ме това, че когато го попитам нещо ме гледа с празен поглед няколко минути преди да ми отговори;
3. Дразни ме това, че се храни много бързо - като гъсок   Hamburger
4. Дразни ме това, че когато не му се налага не се бръсне;
5. Дразни ме това, че кара като Шумахер   car003
6. Дразня се, защото е работохолик и съотвено му остава по-малко време за мен;
7. Дразни ме това, че понякога прекалено много говори и незнае кога да спре
8. Дразни ме това, че когато гледа тв, сякъш аз не съществувам за него
9. Дразни ме това, че обича да си ляга рано
10. Дразни ме това, че когато съм бясна и му повишавам тон той излъчва спокойствие и мълчи, което още повече ме вбесява...

Ей, станаха 10 - то аз как бях набрала инерция можеше и още да ги докарам  newsm62

# 57
  • Мнения: 3 447
Охохох, момичета, ами нашите синове дали ще станат такива, а Rolling Eyes

# 58
  • ...на брега на голямата река....и близо до морето
  • Мнения: 214

 Не знам дали ще се вместя в Топ 10. 1. Ужаснооооо много мразя, когато прекали с пиенето, тогава искам да го bash bash 2. Дразни ме мнооооого когато иска да играе на Зумата, точно когато аз съм си на моя комп. На децата вече не отива, оттам я изтрихме fight fight ::  comp03 3. Много ме дразни точно когато заспивам да ме пита какво има за ядене. 4.Мразя да ми сменя програмите и да пуска филми само преведени. 5. Мразя да ми прави на мен забележки за музиката, която слушат децата. 6. Мразя да ми се бърка в работата, която работя. 7. Ама още повече мразя да идва при мен рано сутрин, когато се усамотявам за чаша кафе. Веднага ме усеща, че не съм в леглото. 8. МРАЗЯ ДВАМАТА С МАЙКА МУ ДА СЕ КАРАТ, КРЕШЯТ И СЕ ЧУВАТ ДО СЛЕДВАЩАТА СПИРКА  fight fight   9. Мразя когато си идва в БГ да отивам да го чакам в   Истанбул.10.   И най-накрая мразя да отивам с него и майка му на гости при техни сънародници, Главата ми става казан от викове, силна музика, много пиене и клукарстване за отсъстващите. argue argue Drunk Drunk

# 59
  • Мнения: 533
Най- ме дразнят ето тези неща:
1. Като тръгнем за някъде винаги забравя нещо и трябва да се върнем;
2. Сутрин като ми каже, че ще ме закара на работа, винаги закъснявам по негова вина;
3. Като се прибере и винаги превключва каналите, независимо, че аз може да гледам нещо;
4. Започва да закача и гъделичка детето точно когато аз кажа, че ще си ляга;
5. Никога не знае неговите неща къде са;
6. Не е по инициативите за излизане например;
7. Като готвя нещо се меси и казва как точно да го направя (тако знае много, да го е наготвил той);
8. Понякога твърде детайлно говори за нещо, който мен слабо ме интересуват;
Това е май на първо четене.

# 60
  • Мнения: 1 364
Здравейте и от мен! И аз като чета, чета все едни й същи работи...
Аз също се дразня, че стой сутрин 30 - 40 минути в банята; като го питам нещо не ми отговоря веднага; като искам да излезем никога не му се излиза; понякога се ядосва за дребни работи..и май това е

# 61
  • Мнения: 2 040
1. мразя, когато седне на комп. и забравя че сме си вкъщи ... ни приема, ни предава ..  #2gunfire
2. мразя, че когато искам да му разкажа нещо и все ми казва: По-набързо и напряко ... а аз обичам да разказвам всичко в детайли и тръгвам от 3-та глуха, ама кво да правя  ...  Embarassed
3. мразя когато ми дава зор да се обличам и приготвям за излизане, а като види че тепърва вадя гримовете и почва да пуфти и тъпче (страшно ме вбесява това) или пък само чувам: Айде ... айде ... айде  ...  smile3515
4. мразя когато каже 5 мин. а станат 5 часа ... (това го по- по- най- мразя  Laughing)
5. мразя когато обещае нещо и не го изпълни, поради факта че негов приятел бил на зор и нямало начин да не му помогне на него ..

е, това е май ... олекна ми ...  Grinning

# 62
  • Мнения: 5 475
  newsm78 и аз не съм сигурна че  ще ги докарам до 10  Rolling Eyes
Дразни ме това, че :
1. че се храни много бързо и не обръща внимание на подредбата на храната и масата.
2. че е работохолик и е прекалено съвестен...чак до наивност!
3.  че когато гледа по тв  само новините и политическите дебати.
4.  че обича да си ляга рано...към 22-22,30 и съответно събота и неделя е на крак в 7-7,30 сутринта!
....
засега съм дотук...може и да следва продължение!  Wink

# 63
  • Мнения: 1 001
Малиййй, ама за всичко това мен ли сте наблюдавали?!?  smile3534 smile3533

# 64
  • Мнения: 550
Май ще ми е по-лесно да кажа с какво не ме дразни, но в момента не мога да се сетя.

# 65
  • Мнения: 1 756
5 ) мразя когато му е лошо да пъшка все едно че ще умира Ох това мен направо ме влудява ама то пуфти,пъшка сумти
кво ли не
е и друго ме дразни ама нямам много време ooooh!

# 66
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
Ето и моите 10 неща
1. Никога не се сеща за годишнините
2. Когато не е добре пъшка ама все едно ще се мре
3. Когато гледа телевизия ни приема ни предава
4. Че като отиде да приспива баткото заспива преди него
5. Мразя когато застанем пред входната врата да излизаме да каже  чакаи ходи ми се до тоалетната
6. Мразя че е прекалено коректен с хората  дори и да  не заслужават
7. Мразя да се гледа в къщи само дискавъри и скат
8. Слуша телевизия много силно
9. Дразни ме като кара кола да псува те всички бавно карали и естествено му пречат
10. Дразни ме че не става през нощта за детето ама за това аз съм си виновна нямал бил цици
  Ама кво да прая рекламацията не важи вече   Mr. Green

# 67
  • Мнения: 10 618
Винаги съм спорела, когато съм чувала "Всички мъже са еднакви!" Повече обаче няма да го правя!!! wflag Не само са еднакви, ами са и един от друг по-дразнещи Simple Smile! Но очевидно такива си ги обичаме!!!

# 68
  • Мнения: 525
Ми хайде да помрънкам и аз:
1/ винаги трябва да е неговото, ама наистина винаги
2/ не е от най-признателните мъже, винаги той е свършил повече работа от мен, нищо че от работа тичам на училище, с детето когато се е в къщи, съответно ядене, пране и т.н.
3/ не обича да излиза много, но събота и неделя не му виждам очите - винаги е по горите на лов или по язовирите на риба
4/ мята дрехите си във вид на топка в шкафа
5/ когато гледа филм всички трябва да мълчат около него
   и т.н.

Но зная че съм си го избрала аз и си го обичам, а и винаги трябва да има компромиси (макар че той и това не може да прави).
Важното е любовта да не угасва, да си помагаме и обичаме, да сме здрави и силни, а най-много децата, така всичко друго е някак без значение.

# 69
  • Мнения: 5 183
1. Mного се тутка и все в последния момент върши вси4ко или търси нещо, което е все СПЕШНО.
2. Разпилян е и се сърди на мен, 4е "все нищо не можел да намери".
3. Дава на детето шоколад, преди сън, САМО защото на тати му се хапва, а няма как да се скрие  #Cussing out
4. Това за 4орапите, на топка или обънати наопаки, в коша с прането го има и при нас
5. 4есто, когато го оставя да се занимава с детето, а аз излизам по работа, му пуска телевизора и си сяда на компютъра. детето може така цял ден да се цъкли в ТВто.
6. Може да е една 4инийка, но вместо да си я измие ще я пусне в мивката и така ... може да си откара много време ...
7. Не е много фен на домакинската работа, но за сметка на това все съвети дава
8. Ако се наложи той да събере прането от простора, го събира на топка - ужасно сма4кано е след това вси4ко.
... Друго май не се сещам.

# 70
  • Мнения: 705
Нищо не ме дразни. Не е идеален, но предпочитам да не се дразня. Защо да ми е гадно, като може да ми е хубаво  newsm62

# 71
  • Мнения: 730
Нищо не ме дразни. Не е идеален, но предпочитам да не се дразня. Защо да ми е гадно, като може да ми е хубаво  newsm62


 Peace,не обръщам внимание,какво значи да ме дразни,че аз да не съм идеална?Въобще не съм се замисляла,което значи,че няма нещо супер дразнещо.

# 72
  • Мнения: 479
Чета, чета и си мисля колко ли са изнервени всички, за да се дразнят за такива неща... И най се радвам, че на мен не са започнали да ми правят впечатление такива дреболии.. И моят човек не е идеален, но сигурно днес съм любвеобилно настроена, защото не мога да се сетя за нещо, което чак да ме издразва..  bowuu А иначе ще изборя 10 те трески за дялане при него:

1. По отношение на хигиената ме дразни закачането на мръсните дрехи до хавлията в банята или хвърлянето им в коридора на шкафчето за обувки smile3555
2. Точността - това е непознато понятие за него. Винаги закъснява ПОНЕ 10 мин, но на това съм му намерила разрешението - отивам 10 - 15 мин по - късно  dance
3. Желанието му да угоди на всички, без винаги да съобрази дали това е добре за нас двамата  bye

Ами не сещам за друго... Другите седем дано не се появяват  Joy  bouquet

# 73
  • Мнения: 1 001
... Не се знае какво може да ти дойде до главата. smile3533
Ами че то не ти идва, ти си го взимаш. smile3534

Омръзна му постоянното следене и мърморене, и вече прави нещата така, че на мен да ми е приятно. Усети, че когато на мен ми е добре и на него му е добре.
ОООдобрявам! newsm10
Но запомнете, някои неща не се променят! Да сте мислили овреме!

# 74
  • Мнения: 3 334
Виждам,че почти всичките ни мъже са от един сой LaughingАйде да кажа и за моя уБаВец
1.Мразя като си хвърля мръсните дрехи по средата на стаята,а не в коша за пране!
2.Мразя да гледа филм или мач и да не вижда какви бели сътворява детето!
3.Дразни ме когато приготвям вечерята да подскача около мен и да си взима ту от това,ту от онова!
4.Мразя,че хърка,а той ме кара да заспивам преди него,ама как да стане,като при слагането на главата на възглавницата е захъркал!
5.Дразни ме,че понякога не държи на думата си,все нещо се е променило в последния момент!
6.Като отиде до магазина все забравя да купи нещо,което съм поръчала или го е платил и забравил да го вземе!
7.Мразя като каже „след малко”,че това означава час дори и два.Та разбрах,че критериа на моя мъж за „след малко” е толкова дълго.

Има и още ама............................................. Wink

# 75
  • София, център
  • Мнения: 3 455
1. Като зацикли в тоалетната;
2. Като тръгнем да излизаме, се сеща за разни неща, които имал да прави и се връща по 10 пъти от вратата;
3. Пак като излизаме, и аз се оглеждам, да застане пред мен на огледалото, като имаме в нас поне 5 в цял ръст;
4. Да ми променя плановете

Дип поне, че като види, че ме дразни, се коригира тихомълком.

# 76
  • Мнения: 1 037
Е с десет няма да се размине Wink,ама не съм ги броила.Но примерно:
-не обичам да се напива #Cussing out
- не обичам да не ме заменя за секунда в отглеждането на детето(винаги пробутва майка си)
-не обичам да не ме слуша като говоря(понякога)
-не обичам да не пази чисто и подредено(поне неговите си дрехи да оправя)
-не обичам да ме пита-"....къде е"(нещо си там) дори преди да е погледнал за него

Но и ние си имаме кусури,така че.....компромиси му е майката! Heart Eyes

# 77
  • sofia
  • Мнения: 176
може да не са десет, ама ме вбесяват:
1. Мразя, когато каже, че идва след пет минути, а това значи между пет и десет часа. #Cussing out
2. Мразя, че като съм го чакала горепосочените часове да ядем, ощи докато сервирам, почва сам да яде. #2gunfire
3. Мразя, докато върша нещо, вместо да помогне да ми нарежда като тетка.
4. Мразя с триста зора да ме избута от компа, за да ...заспи на него...
5. Мразя да заспива преди да съм оправила леглото, а то се разгъва...
6. Мразя, когато не ми помага с децата, а едва ли не ги изкарва само мои (това е от възпитанието на ссссссвеки).
7. Мразя, когато бебка падне или се нарани, да почне да и вика къде стъпва и подобни вместо да я утеши... newsm78това го прави от страх
8. Мразя, когато изкарва неговото племе крале и кралици, а моите роднини до един са дяволи и сатани.
9. Мразя като каже, че сам ще си сервира, а после мрънколи пред приятели, че сам си сервирал Shocked
И накрая, ама най-най-най-много мразя като ме лъже, а го прави за дребни и не толкова неща. Като го хвана, казва, че било от страх да не ме ядоса, ама ме ядосва стократно и никак не успява да си спести скандалите с лъжи, а ги увеличава стократно и става от нищо нещо...

# 78
  • Мнения: 668
само едно нещо ме дразни, но....ужасно много - безкрайното висене на компа. Като седне нито приема, нито предава.  smile3511 smile3511  smile3511

# 79
Много мразя да ме уведомява всеки път когато "".....мило отивам до тоалетната"
оригва се зверски през 15 мин., но винаги се извинява
и когато е пиян да настоява за секс

# 80
  • Мнения: 494
Всичко от горе споменатите неща,плюс още много толкова,но нямам време да ги изброявам smile3515

# 81
  • Мнения: 494
Сега се сетих за още едно:днес например цял ден ми диша във врата,много ме дразниииииииииииии #2gunfire

# 82
  • Мнения: 819
Имаше такава тема преди, не се ли изчерпа?

Таз тема е неизчерпаема!  Mr. Green

# 83
  • Мнения: 6 993
1. Дразни ме, че мисли, че винаги е прав Rolling Eyes
2. Дразни ме, когато пъстъпва егоистично (а той твърди, че аз съм егоистката! Close)
3. Дразни ме, че мисли, че съм по-слаба от него психически, а това не е така Confused
4. Дразни ме, че си мисли, че при техните сме по-добре, от колкото сами
5. Дразни ме, когато зависне на проклетия компютър и само секс или храна могат да го откъснат от него...

Но това са някакви такива съвсем дребни неща. Дори имам чувството, че ако ги няма, ще ми е скучно...Трябва да има нещо да ме провокира Laughing

# 84
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Преди време бях чела някакво интервю с Катето Евро , и на тподобен въпрос беше отговорила за хавлията на мъжа си - никога не я оставял на място. На мен ми дойде същото до главата. Гледам да не задълбавам много, ама това е едно от най-вбесяващите ме неща - никога по никакъв начин, след като е бил в банята хавлията не се връща там. Можеш да я видиш навсякъде, но не и на закачалката.
 Дразни ме хипохондрията, която го тресе - не дай си Боже да се закашля или гърло да го заболи - абсолютна умирачка. Охкане, пъшкане, чудо...
 Дразни ме с непрестанния си въпрос: "а къде ми е" - нищо, че обикновено търсената вещ му е под носа;
 дразни ме, че понякога ми говори като на малоумна
 има леко темерутски характер , ама ако му кажа нещо  - обикновено аз не съм го познавала добре;
 много обича да се заяжда с мен(щот' се връзвам, то кой няма да се възползва) - ей така за спорта
 безкрайното му даване на акъл - искаш, не искаш - подоробно се обяснява кое какво защо и как.

Май за друго не се сещам в момента.

# 85
  • Мнения: 268
Ohooooo samo 10 li,sega 6te napi6a samo tezi deto me draznqt nai-nai,a drug pyt 6te douto4nqvam Thinking
1 Hyrka kato reza4ka,osobeno kogato e piinal,az go ry4kam,butam,toi ne reagira,togava se prinujdavam vzimam si vyzglavnicata i aide v hola na divana. I gadnoto e 4e si ne priznava,az daje na gsm go zapisah i toi pak vika ama tova az li sym@ #2gunfire
2 Kato sednem da qdem,tolkova byrzo qde 4e imam 4uvstvoto 4e ne dyv4e,az o6te ne sym na polovinata a toi i dopylnitelnoto svyr6va #Crazy
3Kato se skarame za ne6to primerno naobqd do ve4erta ne zabravq samo se zaqjda i povtarqme edno i sy6to ne6to po 100 pyti-mnogo e drebnavnapravo #2gunfire
4 Nervira se za gluposti i byrzo izbuhva,trudno mu minava
5 Kakvoto si e namislil go svyr6va pri pyrva vyzmojnos,har4i si zaplatata za godina napred-q nqkoq glezotiika za kolata na lizing,ili zaem da q donaglasi,offf aman i ot taq kola #Cussing out
6 V legloto predpo4ita da e pas ,az mnogo se draznq i mu kazvam,4e ne e zle ot vreme na vreme i toi da.........
7 Kato sedne na kompa se zabravq,ni priema ni predava,vse edno ne e v staqta Close
  Tezi sa zasega 4e trqbva da stavam a sys sigurnost ima pone o6te 5 ne6ta zaradi koito bih go  #2gunfire   ama nali si go pyk obi4am.  Uspeh vi jelaq i po malko nervi   bouquet

# 86
  А,бе, вие луди ли сте smile3555 smile3555?
Ами знаете ли какво е да имате мъж педант?Да ти мрънка постоянно като дърта свекърва по 18 часа в денонощието, че т'ва не е така ,че друго, че трето...Ама като една китайска капка да ти е нон стоп на главата.Ма той е такъв към почти всички.При това и аз съм педант, но по-наблягам на чистенето,а като човек на изкуството съм леко разхвърляна, да.Понякога ми иде да грабна един шмайзер и ... #2gunfire
А за компа все ми мърмори, да, а той бъкел не разбира-сигурно затова го е яд.
  Таз любов- тя ще ме погуби...

# 87
  • ...на брега на голямата река....и близо до морето
  • Мнения: 214
Да ви пиша за още неща , които не се сетих по-рано и то станаха повече: Мразя, когато пие аз да му карам колата, ненавиждам неговата кола с вечните и дефекти. Последният път ми написаха фиш 20 лв заради фаровете Rage Rage Rage 2. Мразя той да кара, едновременно  и говори по телефона, който е отзад- да му мисли къде се намира Praynig Praynig 3.Мразя, когато се прибера от работа да се спъвам в нещата му и да му изхвърлям пепелниците. 4. Мразя, ама ненавиждам навика му да ми прибира цигарите и запалката / без да искам/ и след това с широко отворени очи да ме пита: Ама твоите ли бяха smile3546 smile3546 newsm03 newsm03 newsm03 5. Мразя да ме гледа с подозрение, когато готвя без месо, дали ще се нахраним newsm22 newsm22. 6.  А да не говорим, когато шумно се уригне или леко вдигне крак и се чуе  Embarassed Embarassed Embarassed пръъъъъъъъъц, направо искам да го bambam bambam За банята няма да говоря , под небето нищо ново newsm45 newsm45

# 88
  • Мнения: 6 039
10 неща със сигурност не мога да си изсмуча от пръстите, но все пак:

1. дразни ме, когато кара и говори по телефона
2. ..., когато забрави да купи някое нещо от списъка, който съм му дала
3. ..., когато му кажа - паркирай тук!, а той отива в другия квартал/това е защото много ме мързи да вървя пеш/
........не се сещам повече, всъщност най-много ме дразни точка 1.

# 89
  • Мнения: 182
Ами да се включа и аз Simple Smile

1. Влудява ме работата му , вече не знам коя смяна от къде се завърта и в крайна сметка , кога ще се прибере
 hit
2. Ненавиждам това ,че винаги е прав и , че моите доводи въобще не се излушват , освен ако не се ракрещя , ама тогава става еднаааааа #Cussing out
3. Мразя това  ,че цялата домакинска работа + работата ми в офиса + голямото дете + корема са си изцяло моя грижа , защото така съм поискала ( апропо казах му , че мъж за кухня не искам и явно сега си плащам за това )
 pregnant newsm75 newsm79 newsm28 1ironing wash hang 1dishes knit  food002 newsm71
4. Мразя , когато съм изблизала цялата къща и вече ми треперят краката да нахлуят баща , син и куче след разходка , да се гонят и крещят из стайте , а после изкъпания любимец да го пуснат без да е подсушен ( справка : Ирландски сетер + стени слонова кост )
  animal037
5. Изпадам в амок , когато всеки уикенд съм принудена да прекарам с братовчед му , чиито интереси са единствено съмнителния му бизнес и жените минали през леглото му , аман !
 Drunk :
6. Не понасям това ,че е стиснат Twisted Evil
7. Изумявам как може да се храни 4 часа пред телевизора , докато аз вече спя прегъната на 10 на стола ( не може да понесе , че ще си легна ) newsm43
8. Дразнят ме чиниите и вилиците в хладилника , разхвърляните дрехи , сред които трябва да издирвам тези които са за пране , четката за зъби оставена директно върху мивката  Sick, черните му якета върху бялото ми палто
9. Влудява ме колата му за която всеки месец се дават пари , а моята , майна и 
10. Идва ми да се сбия с него , когато ме нападне за секс докато съм в кухнята  #2gunfire

Ама пък в същото време толкова го обичам ... newsm76 И нещата заради които го обичам са в десетки пъти в повече от тези които ме дразнят ....

# 90
  • Мнения: 116
Мразя , когато съм изблизала цялата къща и вече ми треперят краката да нахлуят баща , син и куче след разходка , да се гонят и крещят из стайте , а после изкъпания любимец да го пуснат без да е подсушен ( справка : Ирландски сетер + стени слонова кост )
Разкошотия - и аз съм го правил - Тя нашта кучка е бяла овчарка, дългокосместа, поне два пъти по голяма от сетера, знаиш какво е интересно

# 91
  • Мнения: 1 001
Ами знаете ли какво е да имате мъж педант?Да ти мрънка постоянно като дърта свекърва по 18 часа в денонощието...
Е не са 18, дори и през почивните дни не мога да ги докарам до толкова  smile3534
PS не съм мАжО на gerik

offtopic А вие давате ли си сметка нас с какво ни дразните (разбирай половинките си)

# 92
  • Мнения: 794
1. Да зарива около ПС-то с всевъзможни опъковки от храна, използвани чаши и да има остатаъци от храна по клавитурата.

2. Много трудно да се реши сам да си глади ризата

3. Когато има съдове за миене, да не тр да му кажа 50 пъти, а сам да се сеща..

4. Да не си хвърля чорапите насред стаята..

5. Да не говори по мобилния в другата стая (да има тайни от мен)

6. Да излиза с определени приятели без мен

7. Сам да отиде да се постриже, когато има нужда , а не аз всеки път да го водя

8. Дразнех се, когато ме обижда..

9. Дразнех се,когато  ми няма доверие..

10. Дразнех се, че за не бях жената на живота му Sad

има и още много, но май не това е темата  Confused

# 93
  • Мнения: 341
Женени сме от малко повече от година и може би затова не ме дразни всичко това, иначе го прави, баш сичкото. Обаче има един номер дето ме нерви много. Включва телевизора на някаква глупава емисия и седне на компютъра да си чете за баскет, като преместя канала протестира защото слушал е това ме вбесява.

# 94
  • Мнения: 1 128
    1 Много ме дразни,4е хар4и мнооооооооооого вода,ама много,а пък тук е една суша последните две години.
    2 Дразни ме ,4е като му звъни 4асовника в 6 и 30 сутринта,не вземе да го изклю4и ами го оставя да си звъни.Веднъж наро4но не го побутнах и избройх над 360 последователни пискания(не се изклю4ва  автомати4но като мине една минута).Накрая пак аз трябваше да го побутна,зада го спре.
    3 Мразя,4е за някои теми е страшен педант(като например 4е дръжката на тигана,когато е на пе4ката е можела да со4и навън защото ако сме имали деца било опасно.Да ама деца все още нямаме).А всъщност е страшно разхвърлян.В неговата стая с обикновеното PC и книгите не моге да се влезе.
    4 Мразя 4е не иска да затвориме терасата и да я използваме за нещо(сега си стой така и не стъпваме там) а пълни къщата с книги,който ве4е не знам къде да слагам.И с някакви техники,който така и не използваме.Държи си дрехите отпреди 15 години,защото можело някой ден за нещо да потрябват,ама питайте ме дали изобщо влиза ве4е в тези дрехи.Ве4е съм му сложла ултиматум(колкото и да не съм 4овек,който да иска да се налага),4е лятото половината от склада който е вкъщи ще хвър4и навън.Бебе 4акаме и ми трябва пространство.
    5 Мразя менюто му да е толкова ограни4ено и постоянно да се 4удя какво да купувам.
    6 Мразя 4е е 4ак такъв домашар.
    7 Дразни ме 4е е 4ак толкова свръхотговорен с ку4ето и не му дава никаква свобода на улицата да си нюшка.Ку4е е все пак.И 4е като го къпе всяка седмица му протърква кожата с тзи 4етири насапунисвания и това търкане.
    8 4е като ми каже 4е е готов да излизаме и аз заставам на вратата се оказва(винаги),4е трябвало да си измие о4илата.
    9 Дразня се като запо4не да се оплаква от мен,за да се майтапи пред нашите или техните,4е съм спала много разхвърляно и за него не оставало място в леглото.Ами да си ляга с мен тогава.
    10 И мнооооого мразя 4е твърди,4е мъжете били по добри шофиори.И 4е като караме с дебелото пълто не сме реагирали бързо при опасности.Ей това много ме нерви,признавам си.
     Има още доста неща за който се сещам ама нали питате само за десет.ИНА4Е КОЛКОТО И ДА НЕ ЛИ4И ОТ ГОРЕНАПИСАНОТО МНОГО СИ МИ Е ДОБРИ4КО МОЕТО МЪЖЛЕ.

# 95
1. Дразни ме, че си бърше мръзните ръце в дрехите и всичките са му на лекета и после се сърди, че няма какво да облече; също така изобщо не внимава като яде и се капе като прасе;
2. Дразни ме, че заспива пред телевизора и после се сърди, че не съм го събудила да си легне и съответно го боли глава/гръб/кръст - а аз няма да ставам по сто пъти на нощ да го будя #2gunfire
3. Дразни ме когато трябва да става преди мен и почва да вдига шум само и само да не мога да спя; да тропа с гардероба;
4. Когато се пръска като луд с парфюм след като се е изкъпал вечер, а пък аз съм си легнала; или сутрин рано - толкова силно, че ме пръска и по мен;
Когато гледа вечер телевизия и звукът е на макс, а почти всички в къщата спят;
5. Когато се развали моята кола и почва да се вайка, че е пълна "кочина";
6. Когато има някакъв проблем - само за това ми говори и аз ако реша да се оплача в същото време - все едно си говоря на задника - изобщо не ме удостоява с внимание;
7. Дразни ме с въпроса - ти пък от какво се изнервяш /живеем с майка му, сестра му и детето й/
8. Дразни ме, че като трябва да ходи/м/ някъде - винаги закъснява, а когато чака някой - се нерви, че другите закъсняват например с 10 минути.
9. Дразни ме, че е наивен и всичките му приятели го въртят както си искат, а когато му кажа нещо против тях и не ми вярва.
10. Да се опитва да лъже като малките деца за дреболии, да ходи с обувки из къщи и всичките неща, които изброихте дотук

Хахахахахаа, като гледам - май мъжлетата ни са еднакви в повечето отношения, но както се казва - ние си ги обичаме такива, каквито са.
Предлагам следващата тема да е - с какво дразня половинката си Joy Joy

# 96
  • София
  • Мнения: 3 390
Мразя да:
1.мълчи и да се прави, че не чува, като го питам нещо.
2.ходи по боксерки вкъщи
3.започва да вечеря без мен
4.взема най-голямата пържола, най-хубавия банан и разни такива
5.ме пита "Е какво толкова са ти направили?!"като се издразня на някой от домашните /свекър,  свекърва, зълва и племенница/
6.да се уригва
7.да псува
8.да не иска поне веднъж да излезем
9.да ми прави забележки, че не гледам добре детето, а той дори не го гушка
10.да "забравя" какво сме говорили и да се налага да му припомням

# 97
  • Мнения: 3 457
ами и аз да се включа:
1.да ми показва коя бил изчукал-е то жена не остана #Cussing out
2.да преиначава нещата
3.винаги той прав-е как пък веднъж не каза "да аз съм виновен"
4.да седне и да разглежда цици по снимки от страници за запознанства
5.като се види с един негов приятел -все едно вижда майка си(не ,все едно вижда цици-големи #Cussing out)
6.да се измъква вместо да ми помогне за нещо свързано с децата
7.да се държи с мен като с дете-забранява ми това ,после онова...
 ...засега толкова Tired

# 98
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
1.Дразни ме,когато хърка.
2.Дразни ме,когато казва,че не му се спи,а заспива на дивана и после вика,защо не ме събуди да си легна,като съм го викала поне 5 пъти междувременно.
3.Дразни ме,когато си хвърля дрехите след работа по дивана и чорапите на пода.
4.Дразни ме,когато се изкъпе и  после не си закачи халата в банята и се налага аз да го нося.
Ами май не са толкова много нещата,които ме дразнят в него(засега) Mr. Green

# 99
Като си сваля чорапирте ги подпъхва под матрака на спалнята на му висят за красота. Еееей, такова чудо не бях виждала и не ще да разбере от дума този човек, че не им е място там мръсните му чорапи. #2gunfire #2gunfire

# 100
  • Мнения: 1 289
Абе да ви кажа от прочетеното до тук,май всички имаме еднакви "прасета" в къщи.Малко или много се дублират нещата,които ни дразнят у "силните"половинки.Май ние сме много по-силни щом ги търпим такива Laughing Аз няма да изброявам недостатъците на моето 110кг."прасе",защото много ще се повтаряме.Е,сигурно и ние си имаме недостатъци,ама гаранция са много по-малко от техните. newsm78

# 101
  • Sofia
  • Мнения: 1 365
1 Мисли си, че всичко знае.
2 Опитва се да ме лъже, ама толкова плоскоооо...примерно защо не е прибрал хляба от масата, а отговора е, че сега щял да го прибере, не че не е искал, просто нещо изникнало и не е могъл в момента, е полудявам като ми ги пуска такива.
3 Прибира се от работа и директно започва да си се занимава с неговите чарколяци.
4 Като го пратя до магазина, се връща след половин - един час.
5 Винаги да закъснява.
6 Да ме пита едно и също нещо по няколко пъти - забравял, не че е забравил, просто не ме слуша, често си говоря сама със себе си явно.
7 Неще да си мие зъбите.
8 Като влезе в банята или до тоалетна не му мърдат около 40мин. вътре.
9 Да си бърка в носа.
10 Да не помага, ако му кажеш 10пъти може и да го свърши, иначе не си мърда пръста.
Абе има още, ама айде другите му ги прощавам.  Wink

# 102
  • Мнения: 2 019
Най- много ме дразни това, че когато е на компютъра ни приема- ни предава Crossing Arms
Peace

# 103
  • Някъде в търсене ............
  • Мнения: 920
1.той винаги знае всичко
2.така бил възпитан(и аз трябва да стана като него Sick)
3.седне ли пред компа-нямам мъж
4.идвам ей сега -в превод 2-6часа по-късно
5.приключвам работа сега и се прибирам.Него го няма поне 3часа след разговора ни #Cussing out
не мога да ги изброя, но въпреки всичките му недостатъци си го обичам

# 104
  • Мнения: 1 909

Прави ми впечатление, че много от вас се ядосват, когато половинката гледа ТВ и сякаш е сляп и глух.
Ми и аз, и мъжът ми сме такива.
Майка ми и баба ми (скоро си бяхме в България, та ми е пресен споменът) например се скъсват да дърдорят по време на новини, на филм...
 #Cussing out #Crazy

Аз мразя, когато сме на вратата и той се сети, че си е забравил я телефон, я ключ, я лула... и почнем да се връщаме  #Crazy

А мъжете ви от какво се дразнят у вас?  Joy

# 105
  • Мнения: 1 520
И повече от 10 мога да напиша. Но тази седмица нещо ми е черен, та съвсем съм му набрала.
Мразя най-вече това, че мисли че като гледа детето от разстояние въобще си вярва че прави нещо. Мразя да ме пита "Искаш ли помощ" (особено когато това е видно) по пет пъти вместо просто да дойде и да помогне.Мразя че вкъщи не пипва нищо без предварителна подкана, а иначе в работата си е доста досетлив и припрян да не пропусне нещо.

Но пък е много отговорен, разсъдлив.
Симпатяга е. Но тази седмица ми е черен. #Cussing out

# 106
  • Мнения: 3 457
абе хората му казали "домашно животно с три букви" Mr. Green

# 107
  • Мнения: 184
Дразни ме страшно много като си събува обувките по средата на коридора и ако ми се наложи да мина от там нощем в тъмното, се спъвам Rage

# 108
  • Мнения: 3 611
Не 10, ми 100 мога да изброя.  Confused Ама аре няма да се оливам. (това с О или У се пише?  newsm78)

Дразни ме, с постоянното си седене на компа.
Дразни ме, аз ако седна да почне да пъшка от скука многозначително, демек, аре освобождавай го.
Дразни ме, че е супер разхвърлян.
Дразни ме, че е безотговорен и мързелив... и пр. и пр.

# 109
  • Мнения: 494
Моя с нищо вече не може да ме издразни ,защото вече не му обръщам внимание .Все едно че го няма. Mr. Green

# 110
  • Мнения: 1 517
Не знам дали ще ги докарам до 10:
1. НЕ ми дава колата  #Cussing out  #Cussing out  #Cussing out
2. Много е тежък на тема тръгване някъде - трябва му психическа нагласа дори до съседа да иде
3. Когато се прибирам от работа, влизайки в дневната, да стои като истукан пред телевизора, все едно съм призрак: ни добър вечер, ни да ти е*а м*****а !
Ами това е май  newsm78 Има и още, но те са малки дразнителчета, за момента. А тези 3 неща Кардинално ме вбесяват.
Под секрет: работя по въпроса за изкореняването им...напредъкът е стъпка по стъпка, но го има  bowuu Особено третото: на изчезване е.
П.С. Интересно ми е какво би написал той за мен по въпроса  Wink За някои неща и аз си знам...  Party

# 111
  • Мнения: 42
Сега като чета недостатъците на половинките си се чудя дали не смесе оженили всички за един а той да се е клонирал. Но честно казано се смях и развесели Hug
Какво да ги правим наши са ще си ги търпим.
Сега и аз ще се повторя с повечето.
1. Като започнат новините така увеличава ТВ че съседите винаги са наясно какво става по света
2. Когато мия чиния умира да е зам мен и да ме опипва - какво толкова секси вижда още не съм си отговорила
3. За позите в секса никога не сме на едно мнение - всеки си тегли чергата към своето
4. Започна ли да говоря по телефона се сеща да ме пита даже и какво е времето навън
5. Пали от най-малкото
6. Тръгнем ли на някъде никога не знае какво да сложи и винаги ми казва "хайде"
Момичета има още сто неща сетя ли се пак ще пиша

# 112
  • Мнения: 902


Абе вие за прасета ли сте женени?Наистина ли правят такива неща?
Ами ако твоя не е такова прасе като наще,явно прасето си ти!
Предишната тема беше избройте три неща,сега са десет-постепенно увеличаваме за жалост.
1.Дразни ме когато знае че съм му сготвила,а той като се прибире казва че вече бил ял.
2.Дразни ме,че когато той не може да спи,не ми  дава и на мен.
3.Дразни ме,че понякога не държи на думата си.
4.Дразни ме,че дори и да няма работа понякога,казва че има.
5.Дразни ме,че докато кара вечно говори по тел. и се разсейва.
6.Дразни ме,че когато гледа ТВ верно е сляп и глух за всичко останало.
7.Дразни ме,когато е на кръчма с приятели и ми се прибере рано сутринта.
8.Дразни ме,когато водата му е на една ръка разстояние,а аз съм на майната си да ми каже:"Дай ми водата!".
9.Дразни ме когато току що съм му изгладила дрехи за излизане,които той е поискал и каже:"Няма да обличам това,искам......"
10.Дразни ме,че си има една любима поза в секса и се така иска,а на мен ми е втръснала вече,познайте защо.

Не си мислете,че няма още,но трябва да уважим темата за само 10 неща. Grinning

Ей, ти да не си омъжена zа "веzна"? Laughing 2, 3, 6,8 и 9 се припокриват идеално с моя, сякаш са писани zа него. а много ме драzни също, че като говоря по телефона ме прекъсва по 10 пъти и не го интересува от каква важност е раzговора .Иде ми да го  #2gunfire в такъв момент

# 113
  • Мнения: 2 677
1. Дразни ме, че сутрин виси по един час в тоалетната с книга.
2. Дразни ме, че когато става въпрос за работа, трябва непрекъснато да го ръчкам, докато се навие да я започне.
3. Дразня се, че когато си е у дома, телевизорът работи само на Discovery.
4. Дразня се, когато започне да се ослушва и не помага в пибирането на масата.
5. Дразня се, че никога не прибира бутилките от бира и безалкохолно след ядене и те си седят до масата, на която се храним.
6. Дразни ме, че кара много бавно.

... айде стига толкова, че сигурно и повече от десет ще ги изкарам, а ми е толкова добро мъжлето.  Heart Eyes newsm51

# 114
  • Мнения: 3 500
1. Дразни ме да си оставя чорапите в обувките
2.Дразня се да си хвърля дрехите в гардероба без да ги сгъне
3.Дразня се като изгладя нещо и той да го смачка, поради т.2
4.Дразня се като му говоря да си играе на компа

# 115
  • Мнения: 707
1.Mnogo e nerven i izbuhliv.
2.Nikoga niama vreme za men,vsi4ko e rabota i pari.
3.Stra6no e razseian.
4.Kato izlezem na razhodka kato normalni hora,hukva napred vse edno,4e ne sme zaedno.
5.Skusva se da pomaga i da pravi podaruzi na hora,koito po4ti ne poznava.
6.Govori s pulna usta.
7.Kato doidat gosti i sloja iadeneto vinagi pita:''Samo tova li e?'' !?
8.Kato se razkre6ti na niakogo bez pri4ina,posle kara men da mu se obajdam ( tozi navik e v prozes na izkoreniavane )
9.4orapite pod divana ( po4ti izkorenen ! )
10.Zaiajda se za semeistvoto mi bez nikakva pri4ina i me sravniava s tiah (rabotia po vaprosa ).
11.Ako iskate o6te,6te dopulnia...........

# 116
  • Мнения: 9 865
Мн хубава темичка... аз на моя съм му написала на един лист, залепен на хладилника 5 неща, които мразя и 5 които обичам в него... и му го въртя, ту от едната страна, ту от другата...

1. Дразни ме, че сутрин винаги, ама винаги отлга ставането до невъзможност...
2. Дразни ме, че се прави на разсеян за вдигането на масата и все го подканям...
3. Дразни ме, че помага ей така... на всеки, дори и на доказани неблагодарници...
4. Дразни ме благоговението към бившата му...
5. Дразни ме като си науми една мелодия/песен да я повтаря докато не изкрещя...
6. Чорапите около леглото и никога в коша за пране...
7. Да си прибира обличаните дрехи при праните...?!?
8. Отлага малки ремонти из къщи с месеци...
9. Е, нема повече...

Обаче искам да ви кажа, че е много добър и грижовен... и не е мързелив, само дето е вечно изморен

# 117
  • Мнения: 701
Уфффф,повече от 10 са! newsm78
Сигурно и той така би казал за мен,ако го попитат!Нали живеем заедно,все пак в едно семейство винаги има дразнения-важното е да не се задълбочаваш в тях.Иначе на мъжете им е генетично вродено да ни дразнят поне с 10-на нещица! LaughingАма пак си ги обичаме,нали? Peace

# 118
  • Мнения: 15 619
Ха-ха, повече са от десет.... newsm78
..., когато си хвърля дрехите по столове, табуретки, дивани, бе където му падне, а пък за коша забравя, че го има.
..., когато се върне от работа и се забий във вестника, книгата.
..., когато ми се начумери и изръси нещо, без въобще да се замисля.
..., че много работи.
..., че предпочита да ходи за риба, вместо да остане с мен и детето и да правим нещо заедно.
..., че разчита някой друг да се занимава с детето, когато аз съм на работа събота и неделя.
..., че постоянно си пуска кучето да ми рови градинките и да ги обръща на лунен пейзаж, като знае колко усилия и желание влагам за да е красиво.
..., когато ме ядоса и после ми се извинява след пет минути. Даааа, ама не! Аз тогава побеснявам. На него може да му минава лесно, но на мене  - не.
..., когато има проблем да го обсъждам повече с майка му, а той все не разбрал. Все едно че съм се венчала за майка му.
И всичко това, че и още други такива, ежедневни, банални подробности не могат да ме разколебаят - обичам си го и по - добър за мен няяямаа.

# 119
  • Мнения: 574
ако се отплесна ще ми мине денят да изреждам;
1)да не се обади цял ден и да каже имах много работа(за деня е намерил време да изпие 5 6 кафета и да се види с половината ни познати) Mr. Green
2)да каже сготви ми еди си какво а като се прибере дакаже ще ядем навън разбрах се да се видим с Ваня и Найден
3)да разхвърля дрехите си след като се прибере където му падне,столове или  върху изгладените дрехи и т.н.
4)когато се карам с него да извърта нещата ида ми обяснява какво аз не съм направила
5)когато ми мрънка че по цял ден обикалям с колата Whistling
6)когато съм у нашите и ми звъне по тел да пита:И какво правиш там? Sick
 аз спирам че след малко ще се разпаля и ще си скапя деня

# 120
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Не са чак 10
1. прекалено е добър на моменти
2. прекарва много малко време в къщи заради работата
3. вечеря много късно

# 121
  • Мнения: 57
Ами първото, което ми изникна е разпилените чорапи по пода. Ако не минавам да ги събирам със сигурност в края на седмицата няма да  се вижда килима. Joy
Другото нещо, с което много ме дразни е, че не яде. Особено като му е напрегнато нещо, трябва по 100 пъти да го подканям за вечеря.
Много ме дразни, че не иска да ми помага с миенето на чиниите. Не за друго, ами защото аз ненавиждам да мия чинии.  Mr. Green
Дразни ме да виси на компа до късно, защото на другия ден едва ставаме за работа.

Има и разни други неща, които ги приемам и не ме дразнят съществено, но гореспоменатите са в състояние да ме извадят от кожата ми.

# 122
  • Мнения: 983
1. Мразя като захвърля мръсните си чорапи, където му падне #Cussing out
2.Мразя, сутрин като влезе в тоалетната да стои по 20 мин.
3. Мразя да ходи всяка седмица в почивните дни за риба #Cussing out
4.Мразя да пуши в къщи #Cussing out

# 123
1. Захвърля мръсните си дрехи из цялата къща
2. Гледа всички възможни мачове
3. Може цял ден да прекара някъде за риба без да го е грижа за нас
4. Мърмори и нарежда като стара свекърва

# 124
  • Мнения: 221
аз като гледам какво пишете направо се шашвам.. моя почти нищо от това не прави  Crazy
дразни ме с някакви малки неща нарочно

# 125
  • Мнения: 419
Сега като чета недостатъците на половинките си се чудя дали не смесе оженили всички за един а той да се е клонирал. Но честно казано се смях и развесели Hug
Какво да ги правим наши са ще си ги търпим.
Сега и аз ще се повторя с повечето.
1. Като започнат новините така увеличава ТВ че съседите винаги са наясно какво става по света
2. Когато мия чиния умира да е зам мен и да ме опипва - какво толкова секси вижда още не съм си отговорила
3. За позите в секса никога не сме на едно мнение - всеки си тегли чергата към своето
4. Започна ли да говоря по телефона се сеща да ме пита даже и какво е времето навън
5. Пали от най-малкото
6. Тръгнем ли на някъде никога не знае какво да сложи и винаги ми казва "хайде"
Момичета има още сто неща сетя ли се пак ще пиша
Аз ще повторя това и ще допълня малко-
..Дразни ме че до такава степен се е отдал на тренировките си по карате че иска да ходи всеки ден и много пъти ме се налага да излизам със семейни приятели и те да са двойка а моят мъж все на тренировка или семинар по бойните изкуства.дори днес го няма още от 9 сутринта заради някакво състезание...А когато трябва да идем някъде за няколко дни все се цупи колко тренировки ще испусни.Сякаш пържо се е оженил за тъпиа си клуб....
....Напоследък пие много и почне ли не може да спре(макар че пийне ли не прави проблеми-ляга и си заспива),но след това само мрънка колко му е лощо....
....Въпреки че майка му ни развърта като шпионки-не дойде на сватбата,ту ни забранява да ходим при нея на село,ту не иска да ни види,когато му звънни че има нужда от нещо да отидем да и помогне веднага хуква,а когато тя говори против мен все мълчи и не смее да и каже нищо да ме защити...
....постоянно мърмори нещо-почне ли е като дърта свекърва...

# 126
  • Мнения: 983
аз като гледам какво пишете направо се шашвам.. моя почти нищо от това не прави  Crazy
дразни ме с някакви малки неща нарочно
  #Crazy

# 127
  • Мнения: 390
Ами с това,че повтарям едно нещо 100 пъти докато го направи;
и това че е голям инат и си знае неговото.
Друго не ме дразни.

# 128
  • Мнения: 242
10 не мога да докарам но тези които ще кажа напълно компенсират.
1. Като се запъне за нещо - магаре на мост (всъщност теле, зодия телец)
2. Като се разсърди и ....млъква и гледа в една точка до безкрай.
3. И с най големия си враг е мил и драг. Една дума на криво не казва на никой (освен на мен,разбира се).
4 Като влезе в "лекторската или поучителната" фаза. Все той е по-умен от теб, все той по-знае, все повече е живял и повече торби със сол изял.
5. Стремежа му да се хареса на всеки.

# 129
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
1.Когато шофира се нервира често за това кой как карал, кой как пресичал... Crazy
2.Като тръгваме за някъде и ме пита какво да обличал Tired ooooh!
3.Когато отива на работа ме буди по няколко пъти да ме пита кое къде е ooooh!
4.Когато е ядосан и го питам нещо мълчи, аз си го питам пак и накрая се развиква #Cussing out
5. hahahaВлиза в тоалетната с мобилния телефон и си играе вътре
6.Разпилян е и разхвърлян
7.Не е кавалер (какъвто беше преди 5 год.) Sad
До тук.Стига толкова Laughing

# 130
  • Мнения: 221
аз като гледам какво пишете направо се шашвам.. моя почти нищо от това не прави  Crazy
дразни ме с някакви малки неща нарочно
  #Crazy

 newsm78 не разбирам

# 131
  • Мнения: X
 1. Изчезна му всякаква романтика
 2. Пуши много в къщи.
 3. Ляга си вечер най-рано след 1.00 ч.
 4. Голям егоист е.
 5. За всичко му мъкна думите с ченгел от устата. Хич не е разговорлив.
 6.  Нарича много от мойте терзания с общото наименование "глупости".
 

# 132
  • Мнения: 1 212
Ха така...чета аз "Дом и семейство" и какво да видя........на преден план една под друга две теми, тази и още една "сродна" ...да не кажа същата....:
"С какво ви дразнят най-много съпрузите ви?"....
 #Crazy #Crazy #Crazy
Само датите различни и авторките........  newsm78

Я давайте мили мами да ги изложим, ама здраво да ги изложим тук по чехли и халат, нашите половинки...като за последно през тази година...., че догодина пак  - двойно даже !!! Wink Laughing newsm78
Не стига , че се бъхтят цяла година, някой и друг лев да изкарат, та ни и дразнят на всичкото отгоре !!!!!
Не ги е срам  Naughty Naughty Naughty

Иначе по темата: ние си имаме един порок само , но жесток : играем една компютърна игра, до забрава!
Моля се на тайно на Дядо Коледа ( ако съм го изтървала, на Дядо Мраз)...като минава да оставя подаръците , да вземе със себе си тази мания към въпросната игра, на някое дете да я занесе  или на друг татко - в краен случай  Praynig
 Sunglasses Wink



# 133
  • На морето!
  • Мнения: 5 757
1.Пуши прекалено много.
2.Когато се ядоса говори на "ма".
3.Заплесне ли се по някоя игра времето за него спира.
4.Понякога в речта му изкача по някоя диалектна форма,донесена от майка му/пр.гюведже вместо гювече,прахта вместо праха .../
5.Често чете какво пиша из форумите,може и това да чете не знам./Дано поне си вземеш поука,слънце!/
Ами за сега май е това  newsm78 ако изкочи нещо ново ще допълвам.Иначе е невероятен човек и ако трябваше да се преродя и да живея живота си на ново,единственото за което бех настоявала е пак да сращна него! Heart Eyes

# 134
  • Мнения: 2 622
Боже,боже,откъде да почвам,и само 10 ли?...
Пуши в тоалетната
Иска да спи до късно(когато не е на работа)и сериозно се кара с мен,че децата му пречели
Става и първата му работа е да си направи закуската
Никога не запомня какво съм поръчала да купи
Разхвърля дрехи и вещи навсякъде
Чекне се по столовете и през 2-3 години купуваме нови,защото старите се чупят
Яде легнал
Всяка вечер пие ракия
Хърка
Редовно изненадващо ме хваща за г..а
Цяла нощ ръцете му шарят под тениската ми #Crazy
Има огромно самочувствие,Лъв е,и всяко изречение започва с "аз...."
Хайде стига толкова,че сега някой ще се изтъпани да ме цитира и да ме попита защо всъщност съм с него...И тогава пък ще трябва да изброявам 10неща,които обичам в него Joy

# 135
  • Мнения: 606
1.Говори по сто пъти на ден по телефона с майка си и то за по 15 минути най малко.
2.Разхвърля си чорапите из цялата къща
3.Постоянно ме пита кое къде е,ще кажеш че не живее в тая къща.
3.Изкарвам му думите с ченгел
4.Никога не прибира масата след себе си
5.Постоянно е с телефон в ръка докато шофира(и познайте с кого говори Simple Smile)
6.След като се изкъпе ляга мокър при мен за да се стопли
7.Много е разхвърлян
8.Не ми помага в чистенето и каквато и да било домакинска работа
9.Телевизора постоянно е включен на любимия му канал,познайте кой 18+,дори и без да го гледа
10.Като ме види да пиша във форума все ме пита "какво пишеш"
11.Когато съм с гръб или се наведа зюа нещо ме къщи си оставя работата недовършена.
12.Докато спи  почва да ме мачка и стиска
Опс... то май стана повече от 10

Общи условия

Активация на акаунт