~"Висше общество ~~ "Номер 309" ~ Хазар и Енгин ~~ Демет и Фуркан

  • 147 110
  • 736
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8 409

"Висше общество"  

Yüksek Sosyete  




Всeки четвъртък от 20:00 ч. по Star tv

Продуцент: Bi Yapım; Бурак Саяшар
Режисьор: Метин Балекоулу
Сценарист: Язи Одасъ


В главните роли:




Резюме:

Джансу, която е дъщеря на едно от най-известните семейства във висшето общество, започва да следва знаците по пътя си, за да си построи нов живот. Керем е отраснал при заможно семейство, а родителите им, вече пенсионери, им прислугват. За да сбъдне мечтите си, Керем приема да заеме мястото на приятеля си от детство - Мерт, в рамките на месец. Пътищата на Джансу и Керем се пресичат точно в този момент. В свят, в който ще крият кои са, може би, любовта с цялата си различност и изпити ще бъде победител над съдбата.
















"Номер 309"  

№ 309




Всяка сряда от 20:00 ч. по FOX tv

Режисьор:  Хасан Толга Полат
Сценаристи: Аслъ Зенгин и Бану Зенгин



В главните роли:

Демет Йоздемир (Лале); Фуркан Палалъ (Онур); Сумру Явурджук (Сонгюл); Нуршим Демир (Исмет); Гьокче Йозюйол (Куртулуш) и други.


 


Резюме:

Онур може да вземе наследството си, останало от дядо си, само ако се ожени и има деца. Той отива насила на среща, уговорена от семейството му. Майката на Лале й урежда среща в същия ресторант. Лале и Онур, които не се познават, сядат на една маса един срещу друг, но тази грешка им готви голяма изненада














Линкове към сериите с превод
на руски език, на български език и на турски език:



"Висше общество" - български субтитри

"Висше общество" – руски субтитри

"Номер 309" – руски субтитри

"Висше общество" – турски език

"Номер 309" – турски език



Добре дошли в темата!

Последна редакция: сб, 18 юни 2016, 22:34 от ·٠•Snejka•٠·

# 1
  • Мнения: 2 449
  Снежи!!! Успех на темата!!

 newsm10 newsm10 love001 love001
  Аз нещо за "номер 309 " съм се замислила да загледам Grinning Grinning Grinning Grinning докато си чакам нещо друго  Wink Wink

 bouquet bouquet bouquet bouquet bouquet

# 2
  • Дубай
  • Мнения: 3 730
Привет  Hug Hug Hug
В четвъртък гледах обществото и ми хареса Енгин не съм си го представяла в добра роля, но ето че за
всичко си има време
309 не съм го гледала ,но може и на него да дам шанс
рейтинга добър на обществото дано така се задържи

Успех на темата очаквам да се включат повече хора да можем да си обсъждаме и клюкарстваме на воля newsm10 newsm10 newsm10

# 3
  • Мнения: 173
 И аз  тук  newsm10

почитателка на Енгин

# 4
  • Дубай
  • Мнения: 3 730
а къде и   кой ден горе долу ще качват епизодите с бг субки на обществото? newsm78 newsm78 newsm78
 Хазар и Енгин зад кадър

# 5
  • Мнения: 8 938
Снеже  bouquet

Изгледах първия епизод още с даването на телевизията на Висше общество много си ми хареса мисля,че ще се получи чудесна спойка между двойките  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Енгин е много сладък тук наистина не откъснах очи направо от него  hahaha
Определено мъча и 309 на запис защото нямам ФОКС ТВ у дома,но там нещата малко куцат като,че ли сюжета ми напомня малко на един сериал който спряха по Канал Д,но го мъча освен сцените на Демет и Фуркан друго не ме грабва....
Фуркан много е възмъжал и се е разхубавил  Blush Mr. Green
Но тази година моя сериал май ще е Обществото най-близко е до мен и моите предпочетания
Погледнах и другите сериали Ашк Лафтан Анламаз и той не е зле също и Севийор - Севмийор,но ме е страх на МФ Япъм доверие нямам Peace

Привет и на другите момичета!  Hug Hug Hug

Да напускам малко гифове от 1 епизод по отделно мои Hug


# 6
  • Мнения: 8 409
Привет, момичета! Hug Hug Hug

Аз ги гледах и двата, засега 309 ми е по-забавен, но и "Висше общество" ми харесва, но от него са излъчили само една серия, така че е рано да правя изводи.  Peace Енгин е голям сладур, както и Онур - хареса ми партньорството между тях.  Wink В 309 само се смея  Mr. Green - и на мен много ми хареса Фуркан - по-хубав е станал и си подхождат с Демет. Там очаквам с нетърпение сблъсъците между двете мами. Laughing Mr. Green Grinning

За български субтитри на ВО - не знам, който е запознат, да пише - ще добавя линка. Hug

Последна редакция: сб, 18 юни 2016, 22:35 от ·٠•Snejka•٠·

# 7
  • Мнения: 432
Здравейте. Снеже,  Hug много добре си се сетила.  bouquet И аз мисля да загледам Висше общество, тъкмо Кара Севда са в отпуск.  Simple Smile

# 8
  • Мнения: 52
Здравейте,момичета!
Само да споделя,че съм с интерес към "Висше общество" и в петък вечер рускините го бяха превели!
Като начало лек, разтоварващ,летен сериал .
Приятно гледане!
Много се надявах можещите момичета да му обърнат внимание и да го включат в тема.
Благодаря Ви!

# 9
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 1 263
Здравейте на всички! Stop

http://vbox7.com/play:50594ad09a

Очаква се и в тубето.

Благодаря за темата! bouquet

# 10
  • Дубай
  • Мнения: 3 730
Здравейте на всички! Stop

http://vbox7.com/play:50594ad09a

Очаква се и в тубето.

Благодаря за темата! bouquet
Мамси  love001 love001 love001
ей ся го мятам
да не съм празна
Керем

# 11
  • Мнения: 8 409
Добре дошли на всички! Hug Hug Hug


Здравейте на всички! Stop

http://vbox7.com/play:50594ad09a

Очаква се и в тубето.

Благодаря за темата! bouquet

Благодаря, добавих линка. bouquet

# 12
  • Дубай
  • Мнения: 3 730
Привет  Hug Hug Hug
Изгледах първата част
Джансу  ранима и нежна  която се е изморила от интригите на висшето общество само ,че какви ли изненади и е приготвил животът.

Чакам втората част
Майката ех на всичко готова за пари що ми се струва че на всяка цена ще иска да омъжи Джансу за Мерт за да се спаси от нейният живот
фрагче на 2 еп благодаря на Гери
//www.vbox7.com/play:ccd1d70358

# 13
  • Мнения: 8 409
Добро утро! Hug Hug Hug


Скрит текст:

Аз пък на моменти съжалявам майката на Джансу - мъжът й се държи отвратително с нея, а тя няма сили да си събере багажа, защото не иска да се откаже от охолния начин на живот.  ooooh! Сега ще се примири и с извънбрачното му дете.  Shocked Само не мога да разбера защо толкова мрази Джансу - сигурно нататък ще разберем, но постоянно я обвинява, че им носи лош късмет.  newsm78 Мерт е разглезено момче, но пък е добродушен и ми е симпатичен, очаквам скоро и той да получи своите житейски уроци. Peace Керем е мечта засега - добър, красив, кадърен... Wink




МариолчеHeart Eyes няма да сбъркаш с "Номер 309" - изгледах и трите епизода - голям смях пада. Mr. Green Mr. Green Mr. Green  Моля се, да не залитнат по някое време в драмата и да го окепазят, че турците много обичат да превръщат комедиите си в трагедии. ooooh!



С тези двете не можеш да скучаеш, ама и много други образи има. Laughing Mr. Green Grinning



Хубав ден! bouquet

# 14
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 568
Записвам се да ви следя,защото ще хвърлям поглед и на двата сериала. Peace

Общи условия

Активация на акаунт