Август се задава вече и ще гушнем малкото човече

  • 54 629
  • 734
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 376
И аз днес бях на тонове и преглед , в 38 съм нямам разкритие даже май нямам и голямо скъсяване , но нещото което не разбрах добре беше че шийката ми била нещо като изкривена не сочела на право ами малко надолу нещо такова ми обясни аз попитах има ли проблем каза че не но това не означава че не се притеснявам за раждането...

# 721
  • София
  • Мнения: 3 789
Записът на тонове не се покрива от ЗК, плащаме си го

# 722
  • Мнения: 376
Записът на тонове не се покрива от ЗК, плащаме си го
да но 20 лева не са ли доста на мен по 10 ми взимат

# 723
  • Мнения: 2 173
Явно в МД е толкова. Но повече ме вълнува къде да се занеса на очен и за алергии, аз имам проблем недиагностициран на едното очо и сенна хрема, както и алергия към някои лекарства. За това не ми се ще просто да отбия номера, а да получа компетентно мнение. Лошото е, че финансово ще издъхна всеки момент и след като си имам направления не ми се дават по 50лв. за прегледи.... Няма угодия Sad плиз хелп

# 724
  • София
  • Мнения: 3 789
Записът на тонове не се покрива от ЗК, плащаме си го
да но 20 лева не са ли доста на мен по 10 ми взимат

Не знам. Аз ходя в Тина Киркова, там е 20. Мисля, че в Майчин дом беше 17 лева. Къде даваш 10? Нали говорим за апарата, на който те връзват с едни колани и стоиш 15-20 минути? Да не го бъркаш с Доплер? Той е безплатен.

# 725
  • Мнения: 376
Записът на тонове не се покрива от ЗК, плащаме си го
да но 20 лева не са ли доста на мен по 10 ми взимат

Не знам. Аз ходя в Тина Киркова, там е 20. Мисля, че в Майчин дом беше 17 лева. Къде даваш 10? Нали говорим за апарата, на който те връзват с едни колани и стоиш 15-20 минути? Да не го бъркаш с Доплер? Той е безплатен.
точно с коланите и там следят и контракциите , но най-важното трябваше да спомена от Русе съм явно това е разликата

# 726
  • Мнения: 376
Явно в МД е толкова. Но повече ме вълнува къде да се занеса на очен и за алергии, аз имам проблем недиагностициран на едното очо и сенна хрема, както и алергия към някои лекарства. За това не ми се ще просто да отбия номера, а да получа компетентно мнение. Лошото е, че финансово ще издъхна всеки момент и след като си имам направления не ми се дават по 50лв. за прегледи.... Няма угодия Sad плиз хелп
виж може да има друг форум за очни и алерголози за София там може да има доста повече мнения ..

# 727
  • София
  • Мнения: 3 789
Записът на тонове не се покрива от ЗК, плащаме си го
да но 20 лева не са ли доста на мен по 10 ми взимат

Не знам. Аз ходя в Тина Киркова, там е 20. Мисля, че в Майчин дом беше 17 лева. Къде даваш 10? Нали говорим за апарата, на който те връзват с едни колани и стоиш 15-20 минути? Да не го бъркаш с Доплер? Той е безплатен.
точно с коланите и там следят и контракциите , но най-важното трябваше да спомена от Русе съм явно това е разликата

Ооо, сигурно е заради това, в София не си поплюват изобщо

# 728
  • Мнения: 376
Записът на тонове не се покрива от ЗК, плащаме си го
да но 20 лева не са ли доста на мен по 10 ми взимат

Не знам. Аз ходя в Тина Киркова, там е 20. Мисля, че в Майчин дом беше 17 лева. Къде даваш 10? Нали говорим за апарата, на който те връзват с едни колани и стоиш 15-20 минути? Да не го бъркаш с Доплер? Той е безплатен.
точно с коланите и там следят и контракциите , но най-важното трябваше да спомена от Русе съм явно това е разликата

Ооо, сигурно е заради това, в София не си поплюват изобщо
е да ,плащаш си за това че си в по-хубав град от всякъде Simple Smile)

# 729
  • Мнения: 825
Точно София, ако е хубав град....здраве му кажи. Претъпкано, мръсен въздух, въобщее...  Hug

ЯННА, за алерголог не мога да те посъветвам, но за очен лекар по ЗК мога да препоръчам 7 ДКЦ. Виж им телефоните в сайта.

# 730
  • Мнения: 1 304
При мен в болницата където ще раждам в родилното отделение всяка сряда мерят тонове безплатно, тр да си запазиш час , но аз не съм ходила , на мен още не са ми мерили на ЖК тоновете , аз съм още 34 г.с

# 731
  • Пловдив
  • Мнения: 137
Аз съм от Пловдив и всеки път си плащам тоновете по 15лв. ( а видеозона 30лв.)

# 732
  • Мнения: 2 173
виж може да има друг форум за очни и алерголози за София там може да има доста повече мнения ..

Има теми, но са стари... даже писах в едната. Не знам, пак ще видя, може да гледам където трябва.


Мерси Lady04, ще проуча.

# 733
  • Мнения: 510
Привет момичета, аз във Варна за тонове не плащам. До момента не са м вземали стотинка. Не зная от къде е разликата.

# 734
  • 42°37'41.83N 23°21'53.29E
  • Мнения: 3 074
Утре няма да имам време, затова пускам Новата тема сега  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт