Лятото дойде вече, а в мама расте ЯНУАРСКО човече!- Тема 3

  • 38 102
  • 741
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 676

Мили дами, ние Януарки 2017 очакваме с нетърпение да се включи всяка януарска мама! В следващите месеци ще бъдем заедно, ще споделяме своите радости, тревоги и въпроси. Предстои ни да сбъднем най-истинската мечта в този живот - да имаме рожба! Нека всяка от нас има здраво детенце на финал и много щастливи мигове!

Скрит текст:
01.01.2017г.
 _Iri_, 29г., трето бебче
Mama Mechka, първо бебче
02.01.2017г.
Кака Сврака, 33г., първи бебчета
teen98, 17г., първо бебче
03.01.2017г.
etaa, 37г.
sillvy83, второ бебче
04.01.2017г.
Aelia, 38г.
polist, 27г., второ бебче
05.01.2017г.
Щастливка, 28г., първо бебче
nikolinko, 30г., трето бебче
Muss, второ бебче
 
06.01.2017г.
gloria28
07.01.2017г.
DiDeTO_, 30г., първо бебче
i.skela, 25г., първо бебче
Pipi3, 25г., първо бебче

08.01.2017г.
roki81, 35г., второ бебче
09.01.2017г.
г-ца Магнетична, 32г., първо бебче
10.01.2017г.
_Жени_, 34г., второ бебче
11.01.2017г.
Miracle6, 23г., първо бебче
adi4ka-maslinka, 28г., второ бебче
_Мама_, 32г., трето бебче
The Flower
12.01.2017г.
Mimka
Vils88, 28г., първо бебче
miimch, 25г., първо бебче
13.01.2017г.
ani4kata_19, 25г., първо бебче
Arilche, 26г., второ бебче
~Лорелай~, 30г., първо бебче
lilisima, първо бебче
14.01.2017г.
Amoriel, 26г., второ бебче
milevami, 40г., второ бебче
CvEt1, 26г., второ бебче
15.01.2017г.
Monnie, 25г., първо бебче
16.01.2017г.
gargarita
17.01.2017г.
CruellaDeVil, 26г., първо бебче
Didqlina, 37г., второ бебче
Аничка-Баничка, 31г., второ бебче
18.01.2017г.
19.01.2017г.
Гергана Димитрова_540602
20.01.2017г.
Lilac*, 22г., първо бебче
DIDI_KG
Flower Fairy, 30г., второ бебче
21.01.2017г.
22.01.2017г.
desita121, 32г., второ бебче
Vi_ta, второ бебче
23.01.2017г.
daesy_des, 36г., второ бебче
vuteva, 25г., първо бебче
24.01.2017г.
Gogomira, 33г., второ бебче
borislava_l, второ бебче
25.01.2017г.
26.01.2017г.
OrchideaBlue, 26г., първо бебче
27.01.2017г.
28.01.2017г.
29.01.2017г.
*Мери*
Бибката, 30г., първо бебче
30.01.2017г.
jirafche_89, 26г., първо бебче
31.01.2017г.
cinderella_today
За допълнения в списъка ми пишете лично съобщение!




Скрит текст:







 
 


За достъп до фейсбук групата на Януарки 2017 г. пишете на Arhinora, DiDeTO_, аdi4ka-maslinka или Щастливка.



Последна редакция: ср, 06 юли 2016, 16:00 от Щaстливка

# 1
  • Мнения: 1 269
Включвам се в новата темичка и пожелавам на всички лека бременност и януари пухкави бебета

# 2
  • София
  • Мнения: 2 671
Много хубава тема, пълна с много полезна информация. Относно зодиите: аз съм Козирог и очаквам бебето около рождения ми ден. Адичка, моят брат е стрелец и мога да кажа, че имаме много силна връзка.

# 3
  • Мнения: 17
Здравейте на всички Grinning Поздравявам ви за бъдещите ни януарски радости Simple Smile Малко късно се включвам, но съм доста неориентирана в сайта Simple Smile Надявам се, че скоро ще съм по наясно  Laughing
Да се представя, аз съм Лили от Пловдив и съм в 10г.с., със термин според моя календар 13.01, но докторката ми каза 16.01 и не знам кое е по-точноо Simple Smile Joy При всички случай ще е моята зодия козирог, само се разбираме да не е на моята дата -17.01 хихих  Joy Joy Joy
Пожелавам лека бременост на всички, като моята Wink
Пуснаха ли ви вече изследвания, аз чакам резултати ?
И искам да питам, дали има някоя от вас, която продължава да спортува, защото водя около 5 пъти в седмицата, въпреки че моята лекарка каза че не било хубаво, а аз се чувствам много по-добре в дните когато тренирам ?? Laughing Laughing Laughing Laughing
И може ли мнения за доктори в Пловдив, като се има предвид че съм с конизация(много малка част липсва и за сега шийката ми се развива в норма) ? А моята докторка, иска евентуален серклаж newsm78 newsm78 newsm78

# 4
  • Мнения: 361
Благодаря за новата тема.
Дано само положителни неща да пишем в нея.
Малка анкета
1. Планувате ли да си направите фото сесия като ни пораснат повече
коремчетата?
2. Ще ходите ли на курсове за бременни. Ориентирахте ли се къде?
Simple Smile

# 5
  • Мнения: 647
Курса за бременни ще го пропусна,че в нашия град такова чудо не вярвам да съществува.Но нямам търпение по-нататък да си направя фотосесия с тумбака.

# 6
  • Мнения: 29
За курсове още не съм се разтърсила, но бих се интересувала: някой ако има опит, ще се радвам да сподели. Фотосесия: аз съм суеверна за бременността и даже смятам да не разрешавам да ме снимат хора изобщо, камо ли пък фотограф Simple Smile Но някои от фотосесиите изглеждат доста добре Wink С удоволствие ще разгледам такива на други мами!

# 7
  • Мнения: 6
Иии айде и аз да се включа.Мерси за страхотната и доста полезна темичка. За фотосесията ще си помисля този път дали да си направя,предния път пропуснах.А за курсовете със сигурност няма да се записвам.

# 8
  • Мнения: 958
 grinning039 Цоп в новата темичка  Mr. Green
Щастливка - УНИКАЛНА, браво, прекрасноо изглежда темичката ни remybussi

Много хубава тема, пълна с много полезна информация. Относно зодиите: аз съм Козирог и очаквам бебето около рождения ми ден. Адичка, моят брат е стрелец и мога да кажа, че имаме много силна връзка.
О, дано да е така и да се разбират и да разчитат един на друг, много искам да са със силна връзка.

Захарче, аз нямам нужда от курсове, но миналият път ходих много. Най-добре е в болницата, в която ще раждаш, а също и разни бебешорски списания организират по разни молове безплатни лекции, и тези неща следете, много ми бяха полезни Simple Smile

# 9
  • Мнения: 226
На курс за бременни и аз няма да ходя, то и това оставаше с трето дете  Laughing

Нагласените фотосесии все повече не ми харесват, много са ми еднотипни, всички имат снимка с корем, на която са си прикрили с ръце бюста, а мъжете им с ги прегърнали отзад и поставили ръце върху шкембаците. Предпочитам да си направим наши снимки, на които да сме уловили някой прекрасен момент, така че като ги погледнем и да си кажем: "аа, помниш ли тук, когато..." При фотосесията какво можеш да си спомниш? Как си се усмихвал фалшиво на чужд човек, преоблякъл си се три пъти и в продължение на час-два ти е обяснявал къде да си сложиш ръката и как да си държиш брадичката.
И след цялото ми излияние да кажа, обичам да гледам и такива снимки, има много красиви, просто на мен лично не биха ми донесли никаква емоция освен да се видя евентуално по-хубавка и барната с фотошопа. Simple Smile

# 10
  • София
  • Мнения: 222
На курс за бременни ходех, когато бях бременна за първи път. Полезно ми беше, препоръчвам на мамите, на които им е първо. Сега с трето няма да ходя, че току виж се скарам с преподавателката по някои теми  Mr. Green

Фото сесия също няма да си правя, не ме кефи идеята, искам с трите деца сесия, ама когато и аз заприличам пак малко на човек след раждането:) Тогава ще го мисля. Има време.

Моето трябва да е козирог, освен ако не бърза много и не стане стрелец. Дъщеря ми е козирог, страхотна, мила и добра. Ще се радвам ако и това е такова Simple Smile  И като се има предвид, че синът ми е овен... представете си ни нас с мъжа ми (два лъва) с 3те рогати  Twisted Evil  Ще бъде взривоопасно  Laughing

# 11
  • Мнения: 481
За курс бих посетила, ако улуча такъв Wink
За фотосесия не мисля, че се харесвам с тези кг, имам много целулит, вече почнаха и стрии, едва ли ще ми е до това.Идеята за наши снимки на облечено и в красиви за нас места по ми допада Rolling Eyes

# 12
  • Мнения: 606
Щастливка , страхотна темичка си ни спретна. Благодаря ти!  smile3501

Аз най-после наваксах с четено.  Grinning

Ще пропусна курсовете за бременни, за някои може и да са мн полезни, но мен не ме влече. Фото сесия звучи страхотно, НО ще видя на какво ще приличам по нататък, тъй като задържам водичка, ако подпухна много със сигурност ще я пропусна.  Joy

А да ви попитам, обмисляли ли сте вариант за покупка на автомобил "семеен тип" покрай появата на малкото човече, защото ММ снощи заяви, че едната кола трябва да я махнем и да закупим нещо по-подходящо  Laughing каквото и да означава това за него...

# 13
  • Мнения: 361
Определено мислим за кола. Ще станем 5, а ако искаме някоя баба да е с нас да помага, ще ни трябва 6+1

# 14
  • София
  • Мнения: 429
Много лятна тема наистина, благодаря Щастливка !  Hug

Аз днес се записах на ЖК, видях бебчето, което вече прилича на човек. Пуснах всички изследвания, дано да са наред. Simple Smile Единственото недоволство ми е, че доктора го вижда за момиче, а пък аз исках момче, но ще продължа да се надявам. Stuck Out Tongue

Една водолейка имам вкъщи, абсолютен пожар е.А такъв инат няма...второто не може да избяга от  козирога. Simple Smile

На курсове за бременни няма да ходя.По принцип не обичам да се снимам, така че и това ще пропусна, но идеята е хубава.

Molssi Почвай да се мажеш, не се притеснявай за килограмите, жените с по-малко килограми обикновено качват повече. Simple Smile

i.skela Зависи какви са ви колите, важен е багажника.Има един момент в които се мъкнат много работи, но минава за няколко месеца.Винаги може да се сложите един допълнителен багажник на покрива.Нашата кола не е от семеен тип(хеч бек е), но пък събира много багаж.Аз имах също някакви намерения за сменя, но според ММ ще се оправим и така, макар с две деца. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт