На почивка в Сардиния с Бохемия хотел Кастелсардо

  • 1 939
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 160
Здравейте,мисля да запиша почивка в Сардиния с фирма Бохемия в хотел Кастелсардо Резорт от 24.09 и понеже е имало доста чартъри досега-и пролетта , и сега в момента,моля за мнения за фирмата,за хотела,както и кои екскурзии да избера,кое задължително трябва да се види в Сардиния? newsm78
Бях решила сама да организирам,но поради пълна ангажираност до последно,а с огромно желание все пак да отидем до там,ще се доверя на фирма.Дано да не съжалявам... Sad
И понеже е края на септември-дали ще можем изобщо да пробваме плажовете? newsm78
Благодаря предварително! bouquet

# 1
  • Мнения: 135
Здравейте,мисля да запиша почивка в Сардиния с фирма Бохемия в хотел Кастелсардо Резорт от 24.09 и понеже е имало доста чартъри досега-и пролетта , и сега в момента,моля за мнения за фирмата,за хотела,както и кои екскурзии да избера,кое задължително трябва да се види в Сардиния? newsm78
Бях решила сама да организирам,но поради пълна ангажираност до последно,а с огромно желание все пак да отидем до там,ще се доверя на фирма.Дано да не съжалявам... Sad
И понеже е края на септември-дали ще можем изобщо да пробваме плажовете? newsm78
Благодаря предварително! bouquet

Виж отзивите за хотел Кастелсардо Резорт Вилидж в booking.Пишат за доста проблеми- скрити такси/ клубна карта 4 евро на ден,10 евро за чадър,2 евро ако се храниш на открито/. Интернет само в близост до рецепцията,много стълби,без асансьори.Иначе хотелът има прекрасно месторазположение.Леко поостарял,стил осемдесетте години.Мравки в стаите.

# 2
  • Мнения: 206
В темата с пътеписи има много интересен пътепис от съфорумка, която е пътувала с тези организирани програми и тя подробно разказва за местата, които е посетила.Намерете го и го прочетете мисля, че ще Ви е от полза.

# 3
  • Мнения: 1 636
За "клубна карта" никой даже не спомена, а таксата от 2 евро за хранене на терасата се отнасяла само за пушачите.
Резорта е доста относително 4 звезди, ама така е доста често...
Факт е, че вече е края на сезона и никой не трябва да очаква чудеса от хора, които по принцип не мечтаят за туристически навлеци.

Не е място, където разумен турист би се върнал.

Общи условия

Активация на акаунт