Борбата с рака - духовното оцеляване и физическото преодоляване - 43

  • 149 374
  • 802
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 6 250
Здравейте,
Лятото правиха на баща ми операция, като му остраниха простата-беше рак в първи стадий, Слава Богу и сега е добре.Въпроса ми към вас е по-скоро счетоводен и ми простете, че не питам в подходящата тема. EmbarassedТози месец му изтича 6-месечния период от болнични и ме интересува какво следва?!Той е пенсионер, но работи-назначен е на трудов договор и има голямо желание да се връща на работа.Лекарка от Онкото му е казала, че трябва да подаде документи за ТЕЛК, и в периода на чакането на решение фирмата трябвало да го пусне в неплатен отпуск.Оттам насетне, в зависимост какво е становището, фирмата щяла да си решава дали да връща обратно или не.... newsm78 На мен лично тези обяснения не ми звучат много добре, но знам ли-може да има нови неща с които и аз не съм запозната.Сега вкъщи се притесняват, че са само на баща ми доходите... Tired Моля за мнения и насоки от тези от вас, минали по този път. Praynig

Мда, да излезе в отпуска докато чака решение от ТЕЛК, но зависи къде живеете.
При 3 месечен срок за издаване на експертно решение от ТЕЛК, 10 месеца след подаване на документите на майка ми от ТЕЛК - Бургас изобщо не са я включили в списъка си, а всеки път й се тросват, че нямало и година откакто ги е подала и тя за къде се е разбързала. #2gunfire

# 556
  • Мнения: 1 892
Няма защо да излиза в отпуск, докато чака решение от ТЕЛК. На 25.02. да отива на работа.

# 557
  • Мнения: 2 495
Благодаря ви за отговорите, той тази седмица ще подава за ТЕЛК, така ми каза и ще говори със счетоводителката. Hug

# 558
  • Мнения: 49
Майка ми също чака решение от ТЕЛК вече година ,в Бургас..казаха,да чака..

# 559
  • WonderLand
  • Мнения: 3 896
Здравейте момичета, моля за съвет от къде бих могла да намеря перука на не много висока цена. Жента за която е не може да се позволи такава, та се чудих има ли някъде инициятива или човек който да дарява перуки на хора в такова положение или пък място от което да се намери перука под наем. Благодаря предварително.

# 560
  • Мнения: 49
Здравейте!Може да се свържете с Една от 8 /Нана от тв/ има страница в фейсбук  https://www.facebook.com/ednaot8/?fref=ts,питайте  там за перука

# 561
  • Мнения: 10 706
През август и Дара хелп подаряваха, вижте и там.

# 562
  • Мнения: 6 250
Майка ми също чака решение от ТЕЛК вече година ,в Бургас..казаха,да чака..

Обаче срока е 3 месеца от подаване на документите и нямат никакво законно основание да протакат.

# 563
  • Мнения: 322
Майка ми също чака решение от ТЕЛК вече година ,в Бургас..казаха,да чака..

Обаче срока е 3 месеца от подаване на документите и нямат никакво законно основание да протакат.

Отчайващо ... Момичета как попълнихте производствената характеристика ? Самоосигуряваща съм и момчето което ми води счетоводството не беше наясно .

# 564
  • Мнения: 6
Здравейте,
Не знам дали темата ми е за тук (моля админите да преценят и ако трябва да изтрият мнението ми...)
Искам да помогна на някой в нужда.
Имам останали Фрезубин и Нутрикал. Купувани са преди 3 месеца и още са годни. Искам да ги подаря на някой, който има нужда от ентерална храна. Жал ми е да ги изхвръля като знам колко съм обикаляла и как съм ги набавяла.

Моля, ако познавате някой, който има нужда пишете ми!


П.С. Моля, ако мнението ми  не е за тук и има по-подходяща тема да споделите къде да напиша! БЛАГОДАРЯ!

# 565
  • Мнения: 6
Намерих потенциален човек за Фрезубина! Утре имам среща и се надявам наистина да помогнем! Благодаря за бързата реакция! Simple Smile)) Hug

# 566
  • София
  • Мнения: 5 074
Точно щях да предложа една майка на дете с увреждане.
Щом си намерила, това е добре.

# 567
  • София
  • Мнения: 16
Silver Dream, писала съм Ви на лично съобщение за перуката.Имам перука и мога да я подаря,само ми пишете от къде сте и другите подробности за доставката.

# 568
  • София
  • Мнения: 428
Привет момичета!
Криси 55  newsm51!
Също ще подаря  моята перука! Нова е! Ползвала съм я два пъти за много кратко време,  ходех с гола глава. Laughing Перуката е късичка, много добре оформена на прическа, като за баба 50+! Embarassed
Очаквам да ми пише който има нужда на лични!

# 569
  • Мнения: 237
Здравейте...майка ми трябва да започне химиотерапия за лечение на рак на гърдата, та искам да попитам тези които са минали по този път, откъде мога да купя качествена перука, какво ви е мнението за изкуствените? Благодаря предварително за отговорите и успех на всички, които се борят с тази коварна болест!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт